MC "DUHOVI" - Bosanska Kostajnica, BiH 11.-12.09.2009.

Added to Calendar: 20-06-09, 21-06-09, 11-09-09, 12-09-09

Jel oni to imaju dva susreta u godini ili im je susret u 6mj bio odgodjen?

Ja imam doma plakat na kojem je 19-21.06.
 
tenere said:
Jel oni to imaju dva susreta u godini ili im je susret u 6mj bio odgodjen?

Ja imam doma plakat na kojem je 19-21.06.


Nemam pojma, ali znam da ću ja ići u subotu!
 
tenere said:
Jel oni to imaju dva susreta u godini ili im je susret u 6mj bio odgodjen?

Ja imam doma plakat na kojem je 19-21.06.

Motosusret je djelom bio odrzan,nazalost bez koncerta divljih jagoda i jos dosta manifestacija,jaki vjetrovi i kisa je sve zeznula tako da se samo u petak vece odrzao susret,a sad nadoknadjuju to izgubljeno 11-12.09 tj Petak i subotu,ovoga puta kako kazu vreme ce biti uz nas,mada opet kraj
ljeta je pa malo zahladi,ali popije se koja vise i sredjen je problem !!!!...svima koji bi zeljeli vise informacija mozete se obratiti Pedji presedniku kluba ili na www.mcduhovi.com.

Pozdrav
 
B4jkerNG said:
Motosusret je djelom bio odrzan,nazalost bez koncerta divljih jagoda i jos dosta manifestacija,jaki vjetrovi i kisa je sve zeznula tako da se samo u petak vece odrzao susret,a sad nadoknadjuju to izgubljeno 11-12.09 tj Petak i subotu,ovoga puta kako kazu vreme ce biti uz nas,mada opet kraj
ljeta je pa malo zahladi,ali popije se koja vise i sredjen je problem !!!!...svima koji bi zeljeli vise informacija mozete se obratiti Pedji presedniku kluba ili na www.mcduhovi.com.

Pozdrav
OK, malo mi je bilo cudno, al sad je sve ok..

Vidimo se!
 
B4jkerNG said:
Motosusret je djelom bio odrzan,nazalost bez koncerta divljih jagoda i jos dosta manifestacija,jaki vjetrovi i kisa je sve zeznula tako da se samo u petak vece odrzao susret,a sad nadoknadjuju to izgubljeno 11-12.09 tj Petak i subotu,ovoga puta kako kazu vreme ce biti uz nas,mada opet kraj
ljeta je pa malo zahladi,ali popije se koja vise i sredjen je problem !!!!...svima koji bi zeljeli vise informacija mozete se obratiti Pedji presedniku kluba ili na www.mcduhovi.com.

Pozdrav

Bojim se da im ni ovaj vikend neće biti puno bolji.
http://prognoza.hr/sedam.php?id=sedam&param=Hrvatska&code=14244
 
da uzeta je i u obzir mogucnost kise,zbog toga bina ce biti natkrivena sa svih strana da nam se dilvlje nebi smocile :) kao i sator koji ce biti podignut za vecinu u slucaju jakih padavina..
 
http://prognoza.hr/tri_karta.php?id=tri&param=Sisacko-moslavacka&code=Hrvatska_Kostajnica

ipak nema kise

pozdrav od MK KARABAJA
 
Za sve vas koji se pitaju bili ili nebi dolazili,kisa je pala,okvasila je malo put,koncert ce biti odrzan to je potvrdjeno 99%,na vama je sad :)
 
Naš dragi predsjednik se vratio živ i zdrav! Za susret nije znao naći riječi hvale. Susret je bio za 10 i svaka čast!  (y) (y)
 
Tunja KT said:
Naš dragi predsjednik se vratio živ i zdrav! Za susret nije znao naći riječi hvale. Susret je bio za 10 i svaka čast!  (y) (y)


Drago nam je da to cujemo :) susret je  bio i bolji od ocekivanog,divlje jagode su fenomenalno odsvirali :) cim bude i slika nekih stavicemo :) ..Vidimo se i sledece godine.