MC ''Gromovnik' Derventa, 24-26.08.2007. Derventa, BiH

Added to Calendar: 24-08-07, 25-08-07, 26-08-07

24.,25.,26. 08. 2007.
MC GROMOVNIK - Dervernta, BiH
Lokacija: dvorište srednjoškolskog centra u Derventi.

Pozdrav svima !

Kao prvo htio bih se zahvaliti i pohvaliti uređivača ovog sajta, jer vidim da je naš susret već objavljen na sajtu !
Moto klub Gromovnik je relativno mlad klub koji potiče iz malog grada Dervente u BiH, koji broji 16 aktivnih članova, koji su već dvije godine zaredom uspjeli organizovati susrete sa posjetom od oko 350- 400 motora ( iz BiH, Hrvatske, Srbije, Slovenije, Austrije, Njemačke, Italije ). Ove godine takođe imamo u planu organizovanje susreta i ponovo će biti kao i do sada,besplatan ulaz i hrana za sve bajkere. (y)
Svima želim uspješnu sezonu sa što više sigurno pređenih kilometara i što manje sranja koja nas mogu zadesiti na putu !!!
pozdrav, slađan president MC ''Gromovnik'' Derventa
 
MC GROMOVNIK DERVENTA said:
Pozdrav svima !

Kao prvo htio bih se zahvaliti i pohvaliti uređivača ovog sajta, jer vidim da je naš susret već objavljen na sajtu !
Ove godine takođe imamo u planu organizovanje susreta i ponovo će biti kao i do sada,besplatan ulaz i hrana za sve bajkere. (y)
,,pozdrav prijatelj  (y)
,,al ono,,je da sam čorav,,gledam sad na kalendaru susreta,,pa nikak da vidim kad je vaš susret,,i gdje(lokacija)  :misli:  jer ako je termin ok,,dolaze vam independenti iz PŽ garant  (y) :piva:
 
Pozdrav prijatelju !
Ove godine je susret 24,25 i 26. avgusta, susret se održava na prošlogodišnjoj lokaciji u krugu srednjoškolskog centra u Derventi. ( tako barem obećaše ove naše opštinske glavešine )!
 
MC GROMOVNIK DERVENTA said:
Pozdrav prijatelju !
Ove godine je susret 24,25 i 26. avgusta, susret se održava na prošlogodišnjoj lokaciji u krugu srednjoškolskog centra u Derventi. ( tako barem obećaše ove naše opštinske glavešine )!
,,super,,već sad ti mogu reči da termin odgovara ,,i da dolazimo 99% (nedaj bože nekog zla  :wink: )
,,a ujedno koristim priliku (nije reklama  8) ) da vas pozovemo kod nas u Veliku pored Požege  

http://www.motori.hr/forum/index.php/topic,37523.0.html

,,Btw. ima nas par koji vučemo korijene iz okolice Dervente  (y)
 
Što se tiče specijaliteta, do sada su bile dobre masne roštiljske kobasice, mnogo mesnati lovački gulaš i obilje piva ! Svi su dobrodošli, a posebno zemljaci !!! A, u to vrijeme se održava i derventski vašar tako da nećemo oskudjevati ni u lijepim djevojakama !

Ja Vas sve pozdravljam, idem na spavanje !!! (y) (y)  :piva:  :cigle:
 
MC GROMOVNIK DERVENTA said:
Što se tiče specijaliteta, do sada su bile dobre masne roštiljske kobasice, mnogo mesnati lovački gulaš i obilje piva ! Svi su dobrodošli, a posebno zemljaci !!! A, u to vrijeme se održava i derventski vašar tako da nećemo oskudjevati ni u lijepim djevojakama !

Ja Vas sve pozdravljam, idem na spavanje !!! (y) (y)  :piva:  :cigle:
Dobro se naspavaj -A što je Zoro več reko zemo vidimo se 99% . 8) 8) 8) 8)
 
Pozdrav Zoranu iz Gromovnika!

Kako je tjedan krenio JEDVA CEKAM VIKEND i MOTORIJADU U DERVENTI!

BTW...gromovnik mi ima jedne od jacih boja kluba!

Gromovnik_boje.jpg


...bit ce da nas ima vise koji vucemo korjenje iz okolice dervente...

Vanja
 
Zorro said:
,,super,,već sad ti mogu reči da termin odgovara ,,i da dolazimo 99% (nedaj bože nekog zla  :wink: )
,,a ujedno koristim priliku (nije reklama  8) ) da vas pozovemo kod nas u Veliku pored Požege  

http://www.motori.hr/forum/index.php/topic,37523.0.html

,,Btw. ima nas par koji vučemo korijene iz okolice Dervente  (y)

  Daaa??? A zato vi nejedete prasetinu! :jesus:
 
Tomo-My Way said:
  Daaa??? A zato vi nejedete prasetinu! :jesus:
,,, hmm...otkud ti to  :misli: ,,a čeg si se ti večeras najeo,,da mi znat  :?  :mrgreen:  :jesus:
 
Zorro said:
,,, hmm...otkud ti to  :misli: ,,a čeg si se ti večeras najeo,,da mi znat  :?  :mrgreen:  :jesus:

  A, yebote, što imaš kratak fitilj danas. :shock: K'i ti je bog? :misli:
 
Tomo-My Way said:
  A, yebote, što imaš kratak fitilj danas. :shock: K'i ti je bog? :misli:
,,vječita nervoza pred put  :x
,,sutra putujem za švabiju,,i baš si čitam ove postove,,i mislim  :misli: ,,hoću li stiči na susret,,vrčem se u subotu(neam pojma koje vrime)pokušat ću svakak,,pa makar u ponoć  8)  (y)
,, :piva:
 
Zorro said:
,,vječita nervoza pred put  :x
,,sutra putujem za švabiju,,i baš si čitam ove postove,,i mislim  :misli: ,,hoću li stiči na susret,,vrčem se u subotu(neam pojma koje vrime)pokušat ću svakak,,pa makar u ponoć  8)  (y)
,, :piva:

  K'o u Vukovaru  :naklon: :naklon: i onda  :piva: :piva: !!!