MC "GRUNF" - Brčko, BiH 4.-6.07.2008.

Added to Calendar: 04-07-08, 05-07-08, 06-07-08

Ibiza

Administrator
Naime II Moto Susreti u Brčko Distriktu,BiH a u organizaciji Moto Kluba "GRUNF" će se održati  4,5,6 Srpnja 2008.god.

Ovom prilikom pozivamo sve bajkere da dođu u najbolji grad u BiH u našu bazu Moto Kluba GRUNF koja se nalazi uz rijeku
Savu na dobru zabavu.



Mujagić Mirza
Sekretar Moto Klub Grunf
Tel:+387 61 185 520
fax:+387 49 233 501
E-mail: motogrunf @ gmail.com
 
Daj neku pobližu inf. gdje je točno i dali će biti putokazi sa jedne i druge strane ja ću doći sa koridor strane hvala vidimo se.
 
kontam da budem ja išao,da se provozam,u subotu.....samo neznam u koliko sati

i još me zanima,da li se plača upad.......to sam zaboravio pitati.....
 
Baš tražim nešto po netu o njihovom susretu, tj. najavi, ali bezuspješno.

Ja i muž smo bili predprošle godine, sve što mogu reći da je susret bio uz Savu  :mrgreen: da li je i ove godine tamo  :neznam:

Upad se nije plaćao.

Ako se ide preko GP Gunja-Brčko čim se pređe granica, skrene se desno, onda malo pravo  :mrgreen: ..... pa onda ima opet jedan odvojak u desno prema Savi....pa sad ako kome pomaže i ako su susreti tamo  (y) a i ako nisu -ma naći će se..... (y)
 
nisam nikada išao na taj prijelaz,kontao sam ići na orašje.......pa gdje je bolje?
 
zeto said:
nisam nikada išao na taj prijelaz,kontao sam ići na orašje.......pa gdje je bolje?

:neznam:

Kako kome paše!  :wink:

Valjda je odavde bliže. S tim ako ideš preko Vk, da te odmah upozorim da je zatvorena cesta Vk-Žu, državna D-55, moraš ići kroz sela (obilazak) a gužva je za popizdit.  :?
 
da,mora se na obilaznici skrenuti prema gradištu,ako se nevaram.......budem vidio,možda odem na gunju,kada budem išao tamo,a nazad preko orašja.......

a još da pitam,ako dođem do gradišta.....i kako dalje preko sela,jel onda izađem u županji negdje???? pa onda za bošnjake i gunju.....
 
Tajnica said:
Ako se ide preko GP Gunja-Brčko čim se pređe granica, skrene se desno, onda malo pravo  :mrgreen: ..... pa onda ima opet jedan odvojak u desno prema Savi....pa sad ako kome pomaže i ako su susreti tamo  (y) a i ako nisu -ma naći će se..... (y)

Ako se ja dobro sjecam, ta lokacija se zove Fazanerija...

:misli:
 
I ove godine je na Savi a mijesto se zove Ficibajer :misli:  isto tako mogu reći da im je program dosta dobar (y)