MC "NIGHT RIDERS" Odzak BiH 08.-10.08.2008.

Added to Calendar: 08-08-08, 09-08-08, 10-08-08

Moto Klub Night Riders iz Odžaka već 13-u godinu organizira tradicionalne moto susrete na lokaciji fazanerije u Novom Selu.
Već podatak da je ovo 13. godina za redom, govori jako puno.
Pozivamo Vas da dođete i uživate u bogatom programu koji smo pripremili za Vas

MC "NIGHT RIDERS"  Odžak. BiH



www.mk-nightriders.com
 
Šteta samo što ste promjenili termin pa je paralelno sa susretom u Gračanici od MC-Scorpioni koji imaju tradicionalno drugi vikend u 8 mjesecu (zašto se mjenjao datum ) 2-susreta isti vikend u 70-tak kilometara???????? pozdrav Handžar.
 
Što se tiče termina Odžačka motorijada tradicionalno se održava drugog vikenda mjeseca kolovoza što se može vidjeti i u arhivi kluba, izuzmimo prošlu godinu kada smo iz nama poznatih i opravdanih razloga termin morali pomjeriti za prvi vikend kolovoza.
Kao što se može vidjeti u kalendaru susreta svaki vikend se održavaju najmanje dvije ili više motorijada posebno se odnosi na mjesece lipanj, srpanj, kolovoz tako da je nemoguće napraviti motorijadu a da se ne poklapa sa nekim terminima (tradicionalni ili ne).
Plan i program moto susreta Odžak 2008 uskoro će biti objavljen na web stranici moto kluba.

Pozdrav MC NIGHT RIDERS Odžak, BiH


www.mk-nightriders.com
 
IMAG0091.jpg
 
...pozdrav, došlo bi nas par iz baranje, jel im tam kakav smještaj il nešt tako?...
 
Lokacija našeg moto kampa nalazi se u Novom Selu na putu Odžak - Bosanski Šamac.
Moto kamp je površinski jako velik i nalazi se na samoj obali rijeke Bosne tako da ako planirate doći na kampovanje i pored motora obožavate i prirodu tu ste na pravom mjestu a slike kampa možete pogledati i na našoj stranici u foto galeriji pod linkom naše motorijade (http://tinyurl.com/4gbmdz) a u blizini je i jedan jako dobro uredjen hotel tako da što se tiče smještaja nema problema.
Za sve ostale informacije mozete se obratiti na mail [email protected] ili na brojeve teleona http://tinyurl.com/3h6alr
Bilo bi nam zadovoljstvo pozdraviti vas u našem moto kampu.


karta_big.jpg
 
...dolazim sigurno, sam ne znam na kolko dana, ali vidimo se, pozdrav iz baranje...
 
Pozdrav Baranjcima ...
nadam se da se vidimo negdje i prije nasih susreta u Odzaku ....
evo nas ovaj vikend u Djakovu

MC "NIGHT RIDERS" - Odžak, BiH
 
...pozdrav ljudi, ništa od đakova, nisam mogao doći, aj sletite se do osijeka ovaj vikend, uživajte...
 
Evo bili smo za vikend i u Osijeku ali samo sa 4 motora jer smo se morali dijeliti na više strana ovdje u Bosni bili susreti u Zenici i Ljubuškom tako da smo se morali dijeliti na tri ekipe ali svi smo se dobro proveli ...
pozdrav do sljedećih susreta ...


 
...vidio sam dvojicu od vaših, još su bili ispred mene, gledaju oni u mene, gledam ja u njih, jel imate slike tko je bio u Osijeku?...
 
naravno da dolazimo samo i taj vikend se moramo dijeliti na više strana ali mislim 5 do 6 motora ide sigurno za Vinkovce ... pozdrav i nadam se da se već jednom sretnemo negdje      (y)
 
...dogovorit ćemo se, odemo na cugu, nije mene teško promašit, krupan lik, plava jakna i bijeli fz6...
 
pa evo bikeri približava se i taj vikend mi radimo punom parom na kampu da bi sve pripremili do četvrtka ....
što se tiče motorijade sve stoji nepromjenjeno  (y) što znači  moto susreti se održavaju po planu i programu koji je objavljen na našoj web stranici ...
nadam se da ćemo vas pozdraviti u što većem broju ....
 
MK Moto CB iz Pule dolazi. Neznamo koji dan će to biti, jer imamo malu turneju po Bosni i Hercegovini. Nismo još plan do kraja napravili. Uglavnom, mi ćemo dojahati. (y) (y) (y)