MC "PAKLENI VOZAČI" - Jezero Modrac, Lukavac, BiH 16.-18.05.2008.

Added to Calendar: 16-05-08, 17-05-08, 18-05-08

Ibiza

Administrator
MC PAKLENI VOZACI - BiH
16.-18.05.2008.

10. Moto Susreti - Jezero Modrac, Lukavac - BiH
Info: +38761731903 – Ejub

        +38761729707 – Muris

        [email protected] - Walker
        www.mcpaklenivozaci.com
 
jel ima kakvih informacija,sadržaj,koliko sati,dal se plaća ulaz itd :wink: bio bih jako zahvalan,vjerujem da nas većinu zanima  (y) uostalom do susreta je još samo 11 dana  :jesus:
 
prošle godine upad bio 5 km  :misli:
 
da znam,prošle godine se plaćao upad,inače to je jedan od boljih susreta u BiH,zna se skupiti preko 1000 motora,još samo da vrijeme posluži  (y)
 
Mjesto je još uvijek izvrsno, samo se naplačuje sve živo.
Očito su se vrlo brzo ufurali u turizam
 
dida said:
Mjesto je još uvijek izvrsno, samo se naplačuje sve živo.
Očito su se vrlo brzo ufurali u turizam

Bome se jesu dobro ufurali. U onom Robinzonu je sve duplo skuplje nego dole u gradu. Bez obzira, ipak je povoljno.
 
Robinzon da je skup??? Ma daj....mi ga u subotu skoro pa privatizirala. Odradili smjenu od 10ujutro do 9 navečer :mrgreen:

BTW...netko je kolegi htio ukrasta Apriliju mille ispred pansiona. Hvala bogu nije uspio provaliti bravu. Jebemu mu sve po spisku.....:boks: :boks:.

@Dida...a što se to naplačuje? Mi smo imali "all inclusive"  :mrgreen: :mrgreen:
 
Ma zafrkavam se ja. Sve je ok nego se samo sjetim onih prijašnjih vremena prije par i više godina kada si mogao stvarno guštati a puno ne potrošiti. Izgleda da je tome došao kraj. I ekipa u Bosni je skužila zlatno pravilo "prodaj sve što se traži i može prodati".
 
Ahaaa....ma ja još mlad...sječanje mi ide najviše 10g unatraga  :mrgreen: