MC "SREM"- Sremska Mitrovica, Srbija, 2.-4.05.2008

Added to Calendar: 02-05-08, 03-05-08, 04-05-08

2 Gojko:Čuli ste se,znaš sve,lokat ćete u Umagu :mrgreen:

A ti Faber,baš bi mogao malo preko grane,šta si neki!

A ja se prenemažem nešto,još ni ne znam hoću li ići.Vjerojatno hoću,ali s motorom složenim tek toliko da ide,neće biti izložbeni primjerak :mrgreen:.
 
KLResho said:
2 Gojko:Čuli ste se,znaš sve,lokat ćete u Umagu :mrgreen:

A ti Faber,baš bi mogao malo preko grane,šta si neki!

A ja se prenemažem nešto,još ni ne znam hoću li ići.Vjerojatno hoću,ali s motorom složenim tek toliko da ide,neće biti izložbeni primjerak :mrgreen:.
:D :D  pa da me stari koji ima ptsp od njih,objesi za jaja  :LOL: :LOL: neka fala.
Moj Osijek je meni puno draži. (y)
 
Ja idem jer imam crveni pasoš bez mane što prolazi grane bez puno njakanja  :LOL:
Vidimo se dole (y)
p.s.samo me j. i nervira plačanje upada kojeg nikako da probavim :?
 
i mene malo... ali je bar po motoru i uračunat ručak.... pa ajde de ...  :mrgreen:
 
strasilo said:
je ako si u Iloku ...  (y)

ali ako si u VU ...  :misli:


pa gle,oni iz VU mogu skelom preko dunava......mislim da to funkcionira...... :misli:
 
Ne želim podcjenjivati nikoga.
Ali mislim da je 5Eu po motoru i za tu lovu dobit 3 obroka malo,tj. badava,ako se usporedi sa Slavonskim Brodom itd...
Sve je izvjesnije da neću složiti motor,pa ne dođem.Ali ako pop....m,upregnut ću Tomosa,pa dokle dođem-dođem,malo pustolovine nije na odmet :mrgreen:.
 
Ja u S.Brod nebi došao da oni meni plate :LOL:(uzeo si najgori primjer usporedbe). Proči 350km i više u jednom smjeru po meni dovoljan je razlog da naprave iznimku i požele ti dobrodošlicu bez naplate :mrgreen:
 
koma-1 said:
Ja u S.Brod nebi došao da oni meni plate :LOL:(uzeo si najgori primjer usporedbe). Proči 350km i više u jednom smjeru po meni dovoljan je razlog da naprave iznimku i požele ti dobrodošlicu bez naplate :mrgreen:
(y) .... potpuno se slažem ...  :mrgreen:

ali pivo ću popiti bez obzira ...  :mrgreen:
 
Moguce je rezervisati sobe u hotelima:
SIRMIJUM +381 22 626 333
SREM +381 22 631 828
prenociste CENTAR +381 22 227 296  (y)
 
profa said:
Moguce je rezervisati sobe u hotelima:
SIRMIJUM +381 22 626 333
SREM +381 22 631 828
prenociste CENTAR +381 22 227 296  (y)

Kolko je smjestaj(nocenje)...cca?  :misli: