MC "SREM"- Sremska Mitrovica, Srbija, 2.-4.05.2008

Added to Calendar: 02-05-08, 03-05-08, 04-05-08

VooDoo said:
a sta je s onim starim bikerskim obicajem? cevapi,kobase,pljeske,pivo,koke i sator?
svi neki fensi-smensi postali
:mrgreen:

Sator ide naravno,zanima me onak radi usporedbe sa cijenama kod nas... :misli:
 
Mislim da je oko 15e sa doruckom u hotelima,a u prenocistu "Centar" oko 10e,a za 5e ovde mozete pojesti svakako bolji obrok nego taj dorucak u hotelu,ima i "Bela ruza" ali je ona verovatno dosta skuplja,mogu da se raspitam,ako bas nekog interesuje,inace mozemo i da vam obezbedimo(ogradimo) deo za satore,ako vas ima vise da biste mogli da budete jedni do drugih,tako radimo drugarima iz Slovenije,jer njih dodje dvadesetak zajedno iz Kranja,mada ima i onih koji su rastrkani!
 
VooDoo said:
a sta je s onim starim bikerskim obicajem? cevapi,kobase,pljeske,pivo,koke i sator?
svi neki fensi-smensi postali
:mrgreen:

s godinama kosti pocinju bolit pa se pazi kad je hladno  :mrgreen:
 
Belli said:
Mislim da je oko 15e sa doruckom u hotelima,a u prenocistu "Centar" oko 10e,a za 5e ovde mozete pojesti svakako bolji obrok nego taj dorucak u hotelu,ima i "Bela ruza" ali je ona verovatno dosta skuplja,mogu da se raspitam,ako bas nekog interesuje,inace mozemo i da vam obezbedimo(ogradimo) deo za satore,ako vas ima vise da biste mogli da budete jedni do drugih,tako radimo drugarima iz Slovenije,jer njih dodje dvadesetak zajedno iz Kranja,mada ima i onih koji su rastrkani!

Ma biti cemo mi u kampu, i bilo bu nam sasvim dobro,bez brige.... (y)
Al ne kuzim,kakvo ogradivanje i separiranje u kampu?  :shock:
:misli:
 
kober said:
Ma biti cemo mi u kampu, i bilo bu nam sasvim dobro,bez brige.... (y)
Al ne kuzim,kakvo ogradivanje i separiranje u kampu?  :shock:
:misli:

Znao sam da ce neko ovo pomisliti,nije poenta u separatisanju i ogradjivanju,nego cisto u cuvanju mesta za satore,jer kod nas ume biti bas guzva,jednostavo nam javite "Dolazi nas deset,ostavite nam mesto za satore",i to je to!
 
Pozdrav svima.... nadam se da će i moja putovnica sutra doći sa izdavanja vize pa se vidimo u četvrtak ( nadam se jer Tonči spominje Mađarsku, Osijek.. i dolazak u petak... ali Tonči ko Tonči..) Ja najvjerovatnije krećem iz ZG u četvrtak prijepodne pa sad ako tko kreče u isto vrijeme, volio bih da se javi na 098/9537108 tako da ne idem sam od ZG... Cvička javi se za put..... Pozdrav Aci,Zokiu i Krkelji od Tončia...
prema svim prognozama biti će dobro vrijeme za vikend pa put pod noge...

 
Ljudi, tko svira na susretu ( ne mislim na vokale tipa Akrapovič,Yoshimura,Marving,.. :mrgreen: ) nego na prave bendove  ???
 
Bok piše ti na njihovo siteu:  www.mcsrem.com

Petak, 2. maj. 2008. godine

12h - Otvaranje XIV moto susreta "Srem 2008."
17h - Večera u kampu
20h - Rok koncert: Pacifik Band
22h - Rok koncert: Sveti gral

**Sledi specijalno iznenadjenje za sve posetioce**

24h - Rok koncert: Blues Delivers

Subota, 03. maj 2008. godine

11h - Izlet na Fruskoj gori, igre
15h - Ručak u kampu
16h - DEFILE
17h - Trka do 300m
20h - Rok koncert ZZ TOP tribute
22h - Rockhead, wien

**Sledi specijalno iznenadjenje za sve posetioce**

24h - AC/DC tribute BAND X

Nedelja, 04.maj 2008. godine

08h - Budjenje
10h - Dorucak
12h - Zatvaranje i auto kros trka!
 
kober said:
Buduci da je vec danas pocelo okupljanje, mogli bi stavit kakvu slikicu  :misli:

Susret je bio prva liga.  (y)
Svaka čast organizatorima i hvala ekipi na trudu i gostoprimstvu. Pozdrav Nedeljku, Aci, Sandri...
 
obratiti pozornost na sliku di je meni hrane... bela vesalica  :LOL: