MC "SREM"- Sremska Mitrovica, Srbija, 2.-4.05.2008

Added to Calendar: 02-05-08, 03-05-08, 04-05-08

:LOL:

ne, al svaka cast deckima iz mc srem, sve je bilo super..
od hrane, alkohola, ekipe, glazbe,...

i svaka cast covjeku na preradenom gsxru sa repom od rsv-a, koji je pucao cijeli dan i noc.  :LOL:
zvuk je prestrasan..
 
pa meni je i ono malo što sam bio bilo sasvim OK ... i osjećao sam se skroz ugodno ...  (y)
 
                                         
                          U ime "MC SREM" zahvaljujem svima koji su nas posetili!
                                             
 
Mi bili u Osijeku...u petak da ćemo svratit...dođemo do granice...i vrate nas nazad jer mi frend nije ponio putovnicu :( :( :(
 
(y) (y) (y) (y) (y) (y)
Veeeeeliko hvala Zokiu, Đuki, Krkelji i ostatku ekipe iz MC Srem,  i pozdrav Branki, Vesni,......
Razglas = fantazija, Muzika za deset, Piva jaaaakoo dobra, klopa super, ukupan dojam neopisiv...
Nadam se da ćemo za desetak dana skinuti koju kilu koju smo navukli kad smo omlatili dva komada Jarića kod Đukinih staraca
Tko još nije neka proba Jare iz krušne peći = fantazija.. U petak oborili rekord u pljeskavicama 6 kom za dva sata i gajba pive.. ( a pobojao sam se da će Tonči puknut)...
Izlet je bio dobar i ono malo kiše mislim da nije nikoga smetalo.... rakija je bila prva liga...
Jedini propustr je taj što Čarda Salaš ne radi nedeljom pa nismo bili u prilici omlatiti DEVOJAČKI SAN  ( Karađorđeva šnicla za one koji neznaju prvi naziv) ali smo zato omlatili nešto riba i riblju čorbu (bez Bore) ..

(y) (y) (y) (y) (y) (y)
 
evo i od mene pohvale za organizaciju...svaka čast.. (y)
uspjela sam pojesti odličnu, ogRRomnu pljeskavicu, zalijati pivicom, čak ni kišica nije uspjela pokvariti raspoloženje, a i Bellog smo uspjeli pronaći i upoznati  ;)
 
zx-636r said:
evo i od mene pohvale za organizaciju...svaka čast.. (y)
uspjela sam pojesti odličnu, ogRRomnu pljeskavicu, zalijati pivicom, čak ni kišica nije uspjela pokvariti raspoloženje, a i Bellog smo uspjeli pronaći i upoznati  ;)
skoro mišn imposibl ...  :mrgreen:
 
Skoro....ali kasnije sam Ja vas pokusao naci,ali je to bilo ne skoro,nego nemoguce,zao mi je sto sam JA kao i svi iz kluba imao mnogooo obaveza,pa nisam uspeo da se malo bolje upoznam,u svakom slucaju led je probijen,vidimo se na nekom susretu kod Vas,a i kod nas,mogu vam reci da bi trebali i da posetite i susret u Uzicu koji je takodje veoma kvalitetan,a i neka druga mesta,da sad ne davim....u svakom slucaju hvala svima koji su bili,nama je najdraze kad ste Vi,gosti zadovoljni!
 
ZZR 600 said:
(y) (y) (y) (y) (y) (y)
Veeeeeliko hvala Zokiu, Đuki, Krkelji i ostatku ekipe iz MC Srem,  i pozdrav Branki, Vesni,......
Razglas = fantazija, Muzika za deset, Piva jaaaakoo dobra, klopa super, ukupan dojam neopisiv...
Nadam se da ćemo za desetak dana skinuti koju kilu koju smo navukli kad smo omlatili dva komada Jarića kod Đukinih staraca
Tko još nije neka proba Jare iz krušne peći = fantazija.. U petak oborili rekord u pljeskavicama 6 kom za dva sata i gajba pive.. ( a pobojao sam se da će Tonči puknut)...
Izlet je bio dobar i ono malo kiše mislim da nije nikoga smetalo.... rakija je bila prva liga...
Jedini propustr je taj što Čarda Salaš ne radi nedeljom pa nismo bili u prilici omlatiti DEVOJAČKI SAN  ( Karađorđeva šnicla za one koji neznaju prvi naziv) ali smo zato omlatili nešto riba i riblju čorbu (bez Bore) ..

(y) (y) (y) (y) (y) (y)

Ko umije,njemu dvije,jutros ja bio na Cardi,jeo Karadjordjevu,video Zokija naseg clana sa Toncijem,dosli na isto!!!
 
Evo i mene konacno na netu....
Proveli smo zanimljiva dva dana u Mitrovici, domacini su nas super ugostili,pocastivsi nas sa nekoliko kulena koji su bili stvarno prefini :klopa:,te punim friziderom piva i rakije,te uvijek se motali tu negdje oko nas u sluvaju da nam ne zafali nekaj !
Kaj se tice samog susreta,lokacija je odlicna,ima i mjesta za satore,a i za sve druge sadrzaje,super je i to da se moto oprema prodavala na nekoliko standova unutar kruga odrzavanja susreta,kaj kod nas i nije obicaj, bilo je i rabljene opreme,a i rabljenih motocikala, kojima je cijena puno niza nego kod nas,cak i da 2000eura su jeftiniji...
Cijene klope i cuge smijesne za naspram cijene kod nas, Jelen pivo0.5, 6 kuna, Pljeskavica sa savim i svacim 12 kuna...Ne trebam ni pisati kolko sam ih pojel.....  :LOL:
Muzika standardno dobra,vidjeli i neke nove moto igre :shock:,a voditelj cijelog programa nas je i cijelo vrijeme nasmijaval sa svojim forama,i njemu svaka cast...

Sve u svemu susret na koji cu opet rado otici.... (y)

Ps:pozdrav Bellomu,Gojku, i Mihajlu .... (y)