MC "THE CROWS" - Novi Travnik, BiH 11.-13.07.2008.

Added to Calendar: 11-07-08, 12-07-08

Ibiza

Administrator
Moto-susret u Novom Travniku, BIH,
11.-13.07.2008.,
organizator MC The Crows, Novi Travnik,

kontakt Stipo, mob. 0038763907441
 
Taman!
Odemo k Vranama,pa u Kaštele na tjedan dana.
Samo da ne bude otkazan susret kao prošle godine.
Ako bude sreće i pameti,vidimo se.
 
KLResho said:
Taman!
Odemo k Vranama,pa u Kaštele na tjedan dana.
Samo da ne bude otkazan susret kao prošle godine.
Ako bude sreće i pameti,vidimo se.

Susret neće biti odgođen jer je tako rekao Stipo, a on uvijek uradi što kaže!  :?
 
Moto susret u Novom Travniku će se održati od 11.-13.07. i to na izuzetno atraktivnoj lokaciji!!! Za više informacija posjetite naš oficijelni web sajt www.mcthecrows.com      Pozdrav,Grk
 
I samo da Vas obavijestim da je novi broj Stipe Bavrke,predsjednika moto cluba The Crows +387(0)63/335-337
 
Prijatelju,ja mislim da ću ja i neko od mojih u Petak večer kod vas a u Subotu moramo i do susjeda u Tomislavgrad!
Planirali smo u Petak poslepodne do Mostaraca(MC Neretva)pa onda prema vama!
 
djekomax said:
Prijatelju,ja mislim da ću ja i neko od mojih u Petak večer kod vas a u Subotu moramo i do susjeda u Tomislavgrad!
Planirali smo u Petak poslepodne do Mostaraca(MC Neretva)pa onda prema vama!

zar nije kod Mostaraca 4.-6. 07.2008  :misli:
kod njih je uvjek bio prvi vikend u julu!
 
a nije,kažu da je kod njih uvijek drugi tjedan u 7.mjesecu a nisu trebali nikako ove godine zbog smrti predjednika ali eto kako god hoće,samo ovo je previše Mostar/Travnik/Tomislavgrad/Trilj
 
Nema Rajvosa party, samo organiziramo koncert Tito & Tarantula, party je bio prije dvije sedmice.

Pozdrav
 
Kad vam je taj koncert?
Ja bio konačno u Sarajevu od utorka do nedjelje.U petak sam malo u Undergroundu bio...
Jebi ga,trebao sam ti se javit,da popričamo malo,al dolazak je bio neplaniran,pa eto...
 
Bio sinoć kod Crowsa,Atmosfera odlična,više nego dobra za Petak,Veliko Pivo 2marke,Ćevapi na uglju 10kom 4marke,5 kom 2 marke,cijene extra.Zanimljivo je bilo i viditi Sibirske tigrove (4 komada)2 mužjaka i 2 ženke u velikoj hali,samo se odmaraju,jedino su aktivnije ženke još kad ugledaju malo dijete pa kad im okrene leđa odmah skače prema ogradi jer oni inače napadaju uvijek sa leđa.Svaka čast domaćinu!
 
niksa05 said:
evo i ja se vratio danas oko 13.00
provod za 5 iako sam se malo druzio sa asvaltom na defileu (osim malo zguljene koze i natucenog ramena fala bogu nista nije slomljeno)
kako je bilo mozete vidjeti u mojoj galeriji
http://picasaweb.google.com/niksa.ivancevic/MCTHECROWSNoviTravnikBiH1113072008
jos jednom hvala Milku i ekipi iz orasja koja mi je pomogla kad sam pao.
nisi jedini gulija kozu,da znas,nasa dvojica su pala,ulje na putu,bilo ga je bar 10 litara,ja za dlaku izmaka zagrljaju asvalta
 
Sumpor vam žarki čim me nema odma radite piz.... :jesus:
ajde mi ozdravite do Livna  (y)

Pozdrav Grku i ekipi (y)
 
niksa05 said:
evo i ja se vratio danas oko 13.00
provod za 5 iako sam se malo druzio sa asvaltom na defileu (osim malo zguljene koze i natucenog ramena fala bogu nista nije slomljeno)
Ej prijatelju,jesi dobio moju poruku u Subotu jutro da svratiš do Širokog Brijega,kako je se to desilo na defileu,vidim da si slikao i kad si se vraćao pa si vjerovatno dobro prošao!