MC VUKOVI - Livno (BiH), 02.-04.08.2013.

Added to Calendar: 02-08-13, 03-08-13, 04-08-13

Iwa

Motorator
MC VUKOVI LIVNO organizira
12.moto susret ce se odrzati 02-04.08.2013. Oni koji su bili znaju sve.
Detaljno uskoro.
Staro mjesto, stara ekipa, stare cijene.

Sve info Lija 0038763402200 & Braco 0038763286056
 
znam, Braco i Ante  :wink:


bili puni dojmova...  pa reko moga bi i ja ove malo dole... :mrgreen:
 
Vidimo se prijatelji,stižemo u velikom broju kao i svake godine na najbolji susret na daleko!
 
jel makadam možda asfaltiran..  :misli:

:mrgreen:
 
podsječanje...i pozdrav...
 
Tutty said:
any info???

A kaj ti treba? Smještaj imaš po 100 kn u privatnim sobama, hotel ti je 200 ćuna, piva na susretu 1 marku, ali 3 deci, čevapi u gradu 4 marke. Lokacija susreta je da voziš oko kilometa po šoderu, ak bu vruće bu prašine, ak bu kiša padala bu blato. Ak kampiraš na mjestu sureta zemi se debelu robu za prespat jer je tam potok i zima za popidzit po noći iako je sred ljeta.
Centar Livna, par birtija, jedna rockerska od njihovog člana, jedan, dva diskača sa cajkama....i tak.
 
Direktor said:
A kaj ti treba? Smještaj imaš po 100 kn u privatnim sobama, hotel ti je 200 ćuna, piva na susretu 1 marku, ali 3 deci, čevapi u gradu 4 marke. Lokacija susreta je da voziš oko kilometa po šoderu, ak bu vruće bu prašine, ak bu kiša padala bu blato. Ak kampiraš na mjestu sureta zemi se debelu robu za prespat jer je tam potok i zima za popidzit po noći iako je sred ljeta.
Centar Livna, par birtija, jedna rockerska od njihovog člana, jedan, dva diskača sa cajkama....i tak.

mislija sam ko svira  :jesus:

josipvk said:
Ako nisi bio,OBAVEZNO otiđi

u planu već duži niz godina ali svake godine nešto iskrsne  :palacdolje:
 
Tutty said:
mislija sam ko svira  :jesus:

u planu već duži niz godina ali svake godine nešto iskrsne  :palacdolje:

Ma jebo svirku. Ionak buš tetural pijan po kampu, ak je sreće možda vidiš i koju polugolu plesačicu  :mrgreen:
 
Direktor said:
Ma jebo svirku. Ionak buš tetural pijan po kampu, ak je sreće možda vidiš i koju polugolu plesačicu  :mrgreen:

to mi je poznato :mrgreen: