MC ZMAJ - Gradačac (BiH), 30.07.-01.08.2010.

Added to Calendar: 30-07-10, 31-07-10, 01-08-10

Iwa

Motorator
MC ZMAJ Gradačac, BiH . 30.07.2010. 3 dana.


info : Philly 00387 61 135 914
 
Napiši nešto ko, gdje cijene  počni temu pa da navratimo???? (y)
 
Sljedećih dan-dva stavicu program i slike lokacije i kampa i par sličica sa prošlogodišnjeg susreta. Uglavnom svima koji dodju mislim da će se svidjeti. Lokacija je pored jezera Hazna koje se nalazi u neposrednoj blizini grada i posjeduje uredjen kamp prostor i puno hladovine i mjesta za roštilj i sl. Ponuda hrane i pića (čuvena Gradačačka šljivovica) je vrlo bogata sa pristupačnim cijenama kako na mjestu susreta tako i u restoranu na jezeru. "Raspisah" se ja ali pozivamo vas da dodjete i uvjerite se. Pozdrav (y)
 
Tako je daj malo pa ima vas u klubu ....... jako puno jer gdje god dođete odnesete nagradu sa najviše posjetitelja iz jednog kluba vjerojatno dođem i ako dođem javit ću ti se pozdravljam cijelu ekipu (y)
 
pozdrav od  MK KARABAJA svaka cast sto ste nas posjetili u tolikom broju pa uzajmili ste moracemo vratiti .pozzzzzzzzzzzz  (y)
 
xl600v said:
Sljedećih dan-dva stavicu program i slike lokacije i kampa i par sličica sa prošlogodišnjeg susreta. Uglavnom svima koji dodju mislim da će se svidjeti. Lokacija je pored jezera Hazna koje se nalazi u neposrednoj blizini grada i posjeduje uredjen kamp prostor i puno hladovine i mjesta za roštilj i sl. Ponuda hrane i pića (čuvena Gradačačka šljivovica) je vrlo bogata sa pristupačnim cijenama kako na mjestu susreta tako i u restoranu na jezeru. "Raspisah" se ja ali pozivamo vas da dodjete i uvjerite se. Pozdrav (y)


I tako prođe i preko nekoliko dana, a o tome tko svira, zašto svira, što će biti od programa itd, itd... ništa???
Bar stavite Flyer ( nadam se da na njemu piše nešto više osim same najave susreta - hvala ).
Haugh!!
 
Oprostite na kašnjenju ali evo malo podataka o našem susretu. Daklem, u petak, doček bajkera i bajkerica, smještaj, slobodne aktivnosti itsl. uveče rok koncert (Sveti gral, odlična grupa iz Vojvodine). Subota, a kao i na svakom susretu, okupljanje, klopa, cuga, defile sa besplatnim pićem na staroj kuli Zmaja od Bosne, bajkerske igre, rok koncert, grupa Ironix (sa veselom pjevačicom), Sveti gral.