Međimurje

Katastrofa ope...kako sprijeciti te samoubojice., pitanje je sad... a poradi njih se stalno mijenjaju zakoni, na štetu nas OK.,vozača...
 
To je strašna tragedija.Dok god ne shvatimo da je to ne samo obiteljska tragedija ,nego i tragedija cjelokupnog društva,ništa se promijeniti neće.Da li se tragedija mogla spriječiti ?Moj odgovor ,da .,mogla se je spriječiti.Kako? Kad su već mještani vidjeli učestalo ponašanje tog 22godišnjeg mladića ,u tim famoznim Podravskim noćima,x puta prije ,x puta na cesti ,jel' netko reagirao ,jel' netko prijavio to policiji .Nije ,jer nije to njegovo dijete ,kaj da se netko miješa.Produkt je ovo što se dogodilo,zakazujemo kao pojedinci ,stoga i kao zajednica.Epilog ,čekat će se i zakazivati ročišta ,policija će sastavljati izvješća s temom o mlađem punoljetniku pred kojim je život .Samo će se odmahivati glavom,radi kretena koji je zavio u crno jednu i više obitelji,gdje je mati izgubila kćer ,svekrva snahu ,muž suprugu.I dani idu.
 
Hrženica je s druge strane Drave ,spada u Varaždinsku županiju,par km je s druge strane grad Prelog.
 
pocivala u miru :( ali kada vidim: pijan, bmw i to jos neki mulac...izgubim zivce, odvartno vise
 
Već sam pisao: mi se odemo provozati, vidjeti prirodu, osjetiti vjetar, sa kacigom i opremom dok nas doma čekaju žena i djeca koja nam se vesele, čak se zajedno sa nama vesele što idemo na motor i onda nas donesu u lijesu jer ubojice na cesti voze kako žele; po punoj, pijani, oduzimaju prednost i samo nas pokose i promijene u sekundi stotine života jer im se negdje žuri.

Bezbroj puta sam se pitao treba li riskirati a ljubav je jača od toga ali danas rizik na dva kotača ke veći nego ikad. Ginemo kao mušice

RIP
 
Već sam pisao: mi se odemo provozati, vidjeti prirodu, osjetiti vjetar, sa kacigom i opremom dok nas doma čekaju žena i djeca koja nam se vesele, čak se zajedno sa nama vesele što idemo na motor i onda nas donesu u lijesu jer ubojice na cesti voze kako žele; po punoj, pijani, oduzimaju prednost i samo nas pokose i promijene u sekundi stotine života jer im se negdje žuri.

Bezbroj puta sam se pitao treba li riskirati a ljubav je jača od toga ali danas rizik na dva kotača ke veći nego ikad. Ginemo kao mušice

RIP
Uzas...ovo zadnje se i ja sve cesce pitam
 
Stranice idu ali koncenzusa nema..
Balavander sa 2 + promila (jel važna marka auta?) radi sranje..
Ima toga i u Irskoj, Dojčland,USA pa čak i u Rusiji..
Nije upitna tragedija nego je upitna poslijedica, ako ovaj jazavac dobije 5 godina, pa se smanji na 3.5 god i on izađe za godinu dana zbog "uzornog vladanja" e onda ga jebi, razumijem bijes al ovo je sve lajanje na kriva vrata.. nažalost se bavimo krivim stvarima..

Gadi nam se represija al to je jedini način da se ovo suzbije..
Svi bi se yebali a da im ne uđe..

Gospodični laka zemlja, obitelji svaki atom snage da to izdrži a klošaru koji je mislio da se to "njemu neće dogodit" 0 mjeseci zatvora i vječni mentalni zatvor i spoznaja da si sjebo minimalno dvoje obitelji.
 
  • Like
Reactions: Napier
Stranice idu ali koncenzusa nema..
Balavander sa 2 + promila (jel važna marka auta?) radi sranje..
Ima toga i u Irskoj, Dojčland,USA pa čak i u Rusiji..
Nije upitna tragedija nego je upitna poslijedica, ako ovaj jazavac dobije 5 godina, pa se smanji na 3.5 god i on izađe za godinu dana zbog "uzornog vladanja" e onda ga jebi, razumijem bijes al ovo je sve lajanje na kriva vrata.. nažalost se bavimo krivim stvarima..

Gadi nam se represija al to je jedini način da se ovo suzbije..
Svi bi se yebali a da im ne uđe..

Gospodični laka zemlja, obitelji svaki atom snage da to izdrži a klošaru koji je mislio da se to "njemu neće dogodit" 0 mjeseci zatvora i vječni mentalni zatvor i spoznaja da si sjebo minimalno dvoje obitelji.
Treba strože zakone donijeti.
Ako ubiješ nego dok si pijan najmanje 10 godina zatvora i doživotno oduzimanje vozačke za sve kategorije.
 
Tko će ih donijeti?Tko će ih provoditi u djelo?Do kad će sve to trajati?Bojim se da instance koje bi to trebale sprovesti nemaju dovoljno kapaciteta,niti hrabrosti.Ako pogledamo unazad kakve su kazne odmjerene za vrlo teške prekršaje ,sjetimo se samo onog u ZG prije par godina,podsjetimo se na raznorazne Horvatinčić i ine.Jel trebam podsjetiti da je riječ reforma stran pojam kojem se opiru svi od vrha do dna.Bojim se ,iskreno se bojim ...
 
  • Like
Reactions: prpa