MeđimuRRci...

Robert S

New member
Nakon opseznih dvotjednih priprema i dogovora ekipa Medjimurskih forumasa doputovala je do Vrbija.
Tu je nekoliko fotkica da vidite kak nam je bilo.
Vrbi nam je spremil meso ispod peke, a nas postovani kolega Fazer CK sponzoriral je kruh, sir i palacinke.
Osim kaj se dobro jelo upraznjavale su se i sportske aktivnosti na Dravi. (Foto 6)
Uz malo srece nadam se da budemo ponovili cijelu pricu i s ostalim clanovima koji iz ovih ili onih razloga nisu mogli doci.
Posebno bi se zahvalil nasim gostima: Frediju (Kraljevica), Dylanu (Koprivnica), Akasi i Speed attacku (Varazdin) kaj su s nama podijelili ugodne trenutke!!









Na drugoj fotografiji poimence (slijeva): PRObike Bojan, Jurica, Fazer CK, Robert S, Hevinio, Tomee, 33, Karabaja i Fredi
 
Malo slika.












Gazda Vrbi i pomocnik.



























(Powered by frubar.net)
 
Žal mi je kaj pesu.. :(Zvali su me na posel i nisam ni pogledati mogel dojti...fuck..
Morali bumo to ponoviti.. :mrgreen:
 
Šteta kaj nisem mogo dojti, dok vidim da je i Šalamon bil to je bila fešta  :rock: ,
je tu na forumu ? . :wink:
je i slike su lepe  :hrana2: i ugodno društvo
 
veliki said:
Treba to čim prije ponoviti,,, (y)

Je pak se razme bar dvaput na leto, na početku i na kraju sezone i bar jemput v sredini  :D :D :D

   Vidim da vam je bilo super  (y) (y) (y), ja pak sam bil na krstitkama v Zagrebu pri Zvoncu, no ipak taj frajer ima meso z tiblice i međimursko vino  :jesus:

  Nego da bu bila repriza  :misli:
 
tomee said:
kaj se klope tiče...

nisamcelu nedelju moral niš jest :mrgreen:

bilo je  mljac (y)
Je zato smo mi ostali ostali gladni jer ste ti i fazer se pojeli :) :) :) :)

A INAČE JE BILO SUPER ,treba to ponoviti:  (y)
 
Se ponoviti, ali u tajnosti.(najstroze)
Sam Fredi sme dojti, on je ne niksi jescec.( i Bole ali sam s pajcekom)
 
Jebate dobro kaj si ne del one slike do su dosle puce.V soboto sam ostal živ na onomu vodenomu skuteru al sam v nedelju fest najebal.Pri punoj brzini me hitil tak kaj sam letel jedno deset metri po zraku a dok sam opal videl sam tri hiljade zvezdi a i očalje su mi završile na dnu.Jebeš ti te sport.Idem se ja dalje vozit svojim fazerom po zadnjem.Još sam nekaj...dok sam zviznul nekši hrmak je nazval vatrogasce da je na dravi ekološka katastrofa a to se meni sam malo salo razlejalo po vodi zato je bil takši masni flek :jesus:
 
Hed said:
Je pak se razme bar dvaput na leto, na početku i na kraju sezone i bar jemput v sredini  :D :D :D

  Vidim da vam je bilo super  (y) (y) (y), ja pak sam bil na krstitkama v Zagrebu pri Zvoncu, no ipak taj frajer ima meso z tiblice i međimursko vino  :jesus:

  Nego da bu bila repriza  :misli:

Ko zna mozda kod Vrbija i zatvorimo sezonu. Bilo je bolje nego sam se nadal.
Bilo bi lepo kad bi se pojavili svi Medjimurci s foruma tak da se moremo dogovoriti za zajednicke izlete, vikend furke...
Vidjet cemo
 
fazer čk said:
Jebate dobro kaj si ne del one slike do su dosle puce.V soboto sam ostal živ na onomu vodenomu skuteru al sam v nedelju fest najebal.Pri punoj brzini me hitil tak kaj sam letel jedno deset metri po zraku a dok sam opal videl sam tri hiljade zvezdi a i očalje su mi završile na dnu.Jebeš ti te sport.Idem se ja dalje vozit svojim fazerom po zadnjem.Još sam nekaj...dok sam zviznul nekši hrmak je nazval vatrogasce da je na dravi ekološka katastrofa a to se meni sam malo salo razlejalo po vodi zato je bil takši masni flek :jesus:

Kam te vrag nesel i v nedelju na skuter. Drzi se ti fazera tu si car!!!  8)
 
Meni jo suze idu kaj sam ne bil tam v suboto,,,ali sam bil v nedeljo malo dale od vrbija v jeni kučici i videl sam kak jen leti po zroko. :LOL:
 
Letel je kak engelek a opal kaj motorist    :mrgreen:
 
Zahvaljujem svim Međimurcima na lijepom dočeku i gostoprimstvu,a posebno 33 -iu. koji me pozval,Speed
Ataku na tank torbi,Hameru koji nas je nasmijaval i zabavljal a i svim ostalima koje sam upoznal (y) (y)
 
Ja sam u nedelu isel na stazu i videl kaj i mi koja za trku imamo.
To na slikama je forumas(osim Bojana)a gazda Marko je bil sam v japankama,denes.








Znam steri je bolsi...


Glad,makar smo fcera jeli.
















Trakoscan.





(Powered by frubar.net)
 
veliki said:
33 Nisi ti imal prije kle?? :misli:

Ja sam ti prije rom nikaj ne mel i ondak se vlast premenila pak su mi se zeli  :mrgreen:
(crno-sivi ZZR 600)