Medunarodni DRAGBIKE trka!

drag

New member
Na dan 09-10.07.2005, bice medunarodni trk ubrzanje u Kunmadaras (Madarska).
Evo njihov web stranica, ali na zalost samo na madarskom jezikom:
http://www.kunmadarasmotorsport.hu/main.php?page=programok&subpage=verseny3

Ima na sliku 1 raketni motor. Video sam prosle godine, da kako ide. Sad hoce novo rekord da napravi :!:
I bice streetfighter trk.
Prosle godine bio je oko 30 dragstera. Sad bice vise.
Ulaznica je 1500 forinta (oko 6 evra) za 1 dan. Ko hoce moze da trka ali onda treba da plati 3600 forint (15 euro)
Ako neko zainteresovan, evo kategorija:
street 50
street 125
street 400
street 600 (636)
street 750
street 900 & old top (u ovom kategoriju ide gsx-r1100 uljeni, zzr1100, fzr1000 itd.....)
street 1000
street 1000 + top (hajabusa, zx12, xx itd)
twin ( 2 cilindrasi)
super street (turbo nesme na masinu)( ovde idem ja :D )
kompetition bike ( 4 cilindras dragsteri)
super twin (2 cilindras dragsteri)

U svakom street kategoriju moras imati fabricki sve (oklop, farovi, registriran itd). Turbo i nitro nesme da imas na motoru.
Slobodno pitajte, ako nekoga zainteresovan.
 
Daj nam malo napiši koliko je to udaljeno od naše grane i kak bi došli do tam itd...!
 
Dal imaju kakve nagrade? Recimo za klasu 125? I 600? Dal dečki imaju kit u 125 klasi ili je sve standard. Ak imaju kiteve na 160ccm nemam kaj tam delati.
 




P.S. Drag, si ti Mađar? Obzirom na malo "pomaknutu" gramatiku...
 
drag said:
Na dan 09-10.07.2005, bice medunarodni trk ubrzanje u Kunmadaras (Madarska).
Evo njihov web stranica, ali na zalost samo na madarskom jezikom:
http://www.kunmadarasmotorsport.hu/main.php?page=programok&subpage=verseny3

Ima na sliku 1 raketni motor. Video sam prosle godine, da kako ide. Sad hoce novo rekord da napravi :!:
I bice streetfighter trk.
Prosle godine bio je oko 30 dragstera. Sad bice vise.
Ulaznica je 1500 forinta (oko 6 evra) za 1 dan. Ko hoce moze da trka ali onda treba da plati 3600 forint (15 euro)
Ako neko zainteresovan, evo kategorija:
street 50
/quote]

Ohhoohho, klasa 50, pa to zvući primamljivo, samo mi je to jako , jako daleko za putovat :(
 
burnout said:
Dal imaju kakve nagrade? Recimo za klasu 125? I 600? Dal dečki imaju kit u 125 klasi ili je sve standard. Ak imaju kiteve na 160ccm nemam kaj tam delati.

Za street kategoriju, samo pehar :cry:
Ima sudija, i oni pregledaju ti motor. I ako napravis jako dobro vreme, ostali trkaci predaju te na "sud", i onda odnesu neki servisu i potpuno pregledaju!
 
Bio sam u Kunmadaras. Iz 8 zemalja su bili trkaci, iz italije, iz svajcarske, iz nemacke, hollandia, cseha, magyarska, francuzka i iz yu (ja)! U mom kategoriju ( superstreet) bili su oko 40-50 trkaca! Postigao sam 5. :(
 
Nisi prvi, ali nisi ni loš. Gledaj to sa vedrije strane...preko trideset ih je iza tebe :mrgreen: