Memphis Bol d´Or 750 ´81

Memphis

New member
Završio sam skoro sve na starčeku, i sad izgleda nekako veselo.
Valjda mu je godilo vozikanje ovaj vikend, autocesta, makadam, zavoji, svega je bilo,
a mali prede ko mačkica.







 
Memphis said:
Završio sam skoro sve na starčeku, i sad izgleda nekako veselo.
Valjda mu je godilo vozikanje ovaj vikend, autocesta, makadam, zavoji, svega je bilo,
a mali prede ko mačkica.






nice,ajmo jos bol dorki na sunce (y)
 
Memphis said:
Završio sam skoro sve na starčeku, i sad izgleda nekako veselo.
Valjda mu je godilo vozikanje ovaj vikend, autocesta, makadam, zavoji, svega je bilo,
a mali prede ko mačkica.

preeeeeeeedivan je...  i odličan zvuk
mjenjamo?  :mrgreen:

P.S. upoznali smo se na DDK , parkiran sam bio iza vas  :mrgreen:
 
Ej Bob, pozdrav.
Kako se ne bih sjećao tebe i tvoje bebe  (y)
 
eto da se i ja javim vlasnik sam cb1100f 83., nije  ušminkana stanju ali regana je i fala bogu vozi. Trenutno sam po terenima pa nemam slike sobom ali bum ih stavil.
 
Nabavio sam stari nosač od nekog kawasakija, imaš ga na slici par stranica prije.
Išao je prema gore od amortizera i onda se nije mogao sic preklapati,
pa sam ga sa frendom u njegovoj radioni prevario tako da rupe za bočne nosače nisam pomicao sa mjesta.
Ali da izradiš od vučene cijevi nosač treba ti svega dva sata posla i onda ih lakiraš ili plastificiraš.
 
ja sam baš danas kupio INOX cijev 3/8'' x 2,5mm i sad trebam napraviti nosač iz toga ... :mrgreen:
kak to izvesti pošto se diže i cijela stražnja plastika s sicem  :misli:
 
bob the biker said:
ja sam baš danas kupio INOX cijev 3/8'' x 2,5mm i sad trebam napraviti nosač iz toga ... :mrgreen:
kak to izvesti pošto se diže i cijela stražnja plastika s sicem  :misli:

Uf uf, možda da predvidiš laku demontažu ukoliko bude potreba da dižeš sic što je rijetkost,
jer struja kompletna ima pristup i sa bočnih strana.
A ako ideš na visoki nosač onda bi to nekako stršalo na motoru.
Postoje i prerade sica tako da se panti premjeste natrag pa se diže sa prednje strane.
Nešto se mora dati izvesti sa tim jer nisu japanci niš pametniji od nas.
 
Memphis said:
Završio sam skoro sve na starčeku, i sad izgleda nekako veselo.
Valjda mu je godilo vozikanje ovaj vikend, autocesta, makadam, zavoji, svega je bilo,
a mali prede ko mačkica.







motor je pure perversion  :D (y) drug svaka cast na ovoj ljepotici i da uzivas xy kilometara sa njom i jos jednom ljepoticom iza ledja bez kvarova i padova  (y)
 
bob the biker said:
ja sam baš danas kupio INOX cijev 3/8'' x 2,5mm i sad trebam napraviti nosač iz toga ... :mrgreen:
kak to izvesti pošto se diže i cijela stražnja plastika s sicem  :misli:
evo pogledaj kako sam ja na svojoj napravija. nosač i ručke su iz istog komada i kad skidaš sic moraš skinit i ručke,jel tako,kad skineš ručke skinija si i nosač. tad sic ide standardno vani tako da ne moraš narušit originalnost sica. evo slika (y)
 
Ali njemu se, koliko sam shvatio, diže cijeli zadnji kraj sa sicom.
Ali ne vidim u čemu je problem jer sic se diže rijetko, samo kad se akumulator vadi,
pa nije problem četiri vijka otpustiti i skinuti paktreger za taj rad.
 
ljudi u oglasniku sam nasel jedan vt 500 c iz 85e.. ne pise jel regan ni nista nego 'u ispravnom stanju' sto moze znacit puno toga.. trazi 1500€ a na slici izgleda 'ko nov'.. zna neko nesto? motor je u garesnici
 
Memphis said:
Ali njemu se, koliko sam shvatio, diže cijeli zadnji kraj sa sicom.
Ali ne vidim u čemu je problem jer sic se diže rijetko, samo kad se akumulator vadi,
pa nije problem četiri vijka otpustiti i skinuti paktreger za taj rad.
njemu se akumulator može izvadit i bočno,netriba sic skidat :D