Metzeler sportec m3 ili m7rr

Pogy123

New member
Bok, posto se blizi izmjena guma trazim malu pomoc ako je netko imao iskustva sa ovim gumama cijenovno su 400 kn razlike nista strasno, koja ima bolji grip suho/mokro, trajnos, hladnije vrijeme cca 4 stupnja
Hvala na infu
 
Vozim m7 rr već nekoliko godina. Meni je guma super za sve uvjete. Više je sportski orjentirana ali možeš se s njom vozit po svim vremenskim uvjetima. Evo ja sam baš jučer odvozio na njima 50ak krugova na Novom marofu
 
Prije sam vozio na M3 kad sam imao 16 coli napred i ima u njima 3-4 tisuće km više.
Ali M7 je više sportska guma i uzeo ih u trečem mjesecu a u ponedeljak ih stavio na GSXR ;)
Ako voziš življe M7 ti napravi oko 7 tisuča i desetak kružnica :mrgreen:
 
Više ti ovisi koji motor voziš i stil vožnje, uzmi mitasicu ona je najeftinija a opet u toj šarenoj klasi jer M3 i M7RR nisu ni slične gume
 
Navozio sam se dosta i na jednoj i na drugoj, iako sam ipak nešto više komada M3 poderao.
Odluka ti je vrlo jednostavna - ako pitaš koja je bolja u svim uvjetima onda jer to M7RR, ako ti treba guma samo za suho i toplo (čak i nešto življu vožnju) onda možeš uzet M3 ali to je već dosta stara guma pa provjeri i koji je DOT.
 
Nove bi uzeo u motoboxu iz splita, vozim cijelu godinu, kisa snijeg, tuca, sunce ne smeta vrijeme, relativno zivlja voznja
 
Nove bi uzeo u motoboxu iz splita, vozim cijelu godinu, kisa snijeg, tuca, sunce ne smeta vrijeme, relativno zivlja voznja
Pa ako ides u motoboxa, lipo odma reces bimbi sve i on ti predloži sto ti najbolje odgovara 😁
 
Nove bi uzeo u motoboxu iz splita, vozim cijelu godinu, kisa snijeg, tuca, sunce ne smeta vrijeme, relativno zivlja voznja
Ako si odlučio da mora bit jedna od ove dvije onda s obzirom na uvjete ti je M7RR jedini izbor.

Pa ako ides u motoboxa, lipo odma reces bimbi sve i on ti predloži sto ti najbolje odgovara 😁
Najpametnije (y)
 
eto, Bimba veli da je dosao kraj nabavi M3... sto je bilo bilo je. super guma za male pare...
ja presao na M7, pa cemo vidjeti