mini bike klub

kak bi vi nazvali klub za mini bike

  • mini bike klub hrvatska

    Votes: 9 20.5%
  • pocketbike klub hrvatska

    Votes: 4 9.1%
  • mini bike racing team hrvatska

    Votes: 10 22.7%
  • ....brt mini bike klub...

    Votes: 4 9.1%
  • ...nešto predložite nešto vaše

    Votes: 5 11.4%
  • bučko racing team (skračenica brt ,sam da znate)

    Votes: 1 2.3%
  • mini bike club croatia

    Votes: 11 25.0%

  • Total voters
    44

b.r.t

New member
ko je za to da osnovamo mini bike klub  (nemora biti legalno)  :mrgreen: pa se skupimo i odemo se vozit nekamo,par susrea da vidimo prerade na miničima i kak ste ih sturpijali i (y) samo je problem kaj nismo svi  blizu :(kaj kažete
 
dobra ideja....ja predlažem moto drom _Glavice_  Požega u Slavoniji.... zgodno mjesto ima i u blizini Velika mjesto sa bazenima za kupanje kako otora tako i motorista.... dobar kamping....  pozdrav (y) (y)
 
kako cete se nazivati klubom pod odredenim imenom kad u biti nepostojite :lolcry:
ljepo se nalazite i druzite,cemu gnjavaza oko kluba...cek da ja kupim minija pa kad pocnem dosadivati :mrgreen:
 
moe moze samo dodi dosadivat,pa zakaj nebi napravili neki klub ,naljepnice sa imenom kluba,itd...
 
Ja sam za tj. da buraz [8] bude član...kako bi zvali klub i trebao bi netko napraviti naljepnice s nazivom kluba i poslati drugima preko pošte...
 
pa ni problem za neljpnice ima tu u zagrebu kaj rade neljepnice budem je pital olko su pa ko oče pošalje lovu i kolko naljepnica oče i pošalju se naljepnice,kaj bi napisali za ime dajte prijedloge...p čemo anketu napravit možemo ime sa znakom nekim...ajde prijedlozi (y)
 
"drumski otrovi " hehehehe                --po onoj staroj otrov se drži u malim bocama !!!!!!!        :LOL:  (y)

bitno da se nešto događa....................................  :jesus:
 
naljepnice može napraviti član foruma cdavg  ja za sad  nemam minia kad nabavim i ja bi bio član čini se fora ideja iako nije prva do sad su sve propale nadam se da ova neće
(y) (y)
 
KOPLJARR ... DNA said:
naljepnice može napraviti član foruma cdavg  ja za sad  nemam minia kad nabavim i ja bi bio član čini se fora ideja iako nije prva do sad su sve propale nadam se da ova neće
(y) (y)
uh sad si naje... on je cdawg a ne cdavg :skriven:
 
malaguti said:
uh sad si naje... on je cdawg a ne cdavg :skriven:

bosančina, kaj ćeš  :mrgreen:

brt, ak si već zapeo za to, napravi to kako treba, pošto se nikome drugom s tim ne da zajebavat - što bi značilo, ime kluba odaberi potpuno drugačije od bilo kojeg ponuđenog...
 
pocketbike i minibike bi trebale biti iste stvari, ALI - pocketbike bi ja zvao pravu blatu, jer je fakat skoro džepni motorčić.. puno je manja od kineza vulgarisa..

dakle, moj prijedlog, internacionalno ime - MINIBIKE CLUB CROATIA
 
DobaRR dan, ekipo  (y) (y)

Mučio me nešto mini, pa sam se informirao n vašem taboru....odnosno ako postoje te inicijative za klub i druženja, rado bih Vam se pridružio

Inače "pocketbike racing club croatia" zvući dobro  (y)
 
one said:
DobaRR dan, ekipo  (y) (y)

Mučio me nešto mini, pa sam se informirao n vašem taboru....odnosno ako postoje te inicijative za klub i druženja, rado bih Vam se pridružio

Inače "pocketbike racing club croatia" zvući dobro  (y)


ma sumljam da će išta biti od tog kad su ljudi neaktivni jbg tako ti je to
 
bilo bi totalno fora imati klub....ja sam cekam da runnera slozim i onda si kupim neku malu pilu pa ce te vidjeti sta je tuning pocketa :B: