Mini Forum meeting by Split-members!!!

Rivi

Active member
Dakle, dogovor je pao u nekih 5 minuta.
1. Mjesto radnje-Izvor Jadra
2. Vrijeme radnje 01.11.2005.
3. Ekipa: Nikša (idejni tvorac), Miro-Shogun (meštar od mesa i gradela), Veki, Želja i Igor, Gordana i Rivi.
Većina je stigla normalno (motorima):

...a ranjeni pojedinac u svom "little tenkiću" (bar je poslužija za nosit stvari):


U čas posla kupilo se meso, piće i sve ostalo (Isusa ti, koliko plastične čaše mogu koštat!!!).

Dakle, na destinaciju smo stigli jako brzo.


I odma se prišlo pripravljanju bržola, čevapa, kobasica...
Neki su bili zaduženi za vatru:


...a neke za pripremanje mljevenih životinja:


Idejni tvorac sve je nadgleda' priko oka:


...dok su ostali bauljali okolo:


...neki su tražili drva:


...a neki čak i našli:


Kad je sve bilo gotovo, začudo, od tri foto-aparata, nismo mogli nać ni jednog jedinog, pa smo uspili slikat samo zadovoljna lica sitih sudionika:


I to bi bilo to. Sve skupa, dogovoreno i odrađeno u jako kratkom vremenu, a bilo nan je, ka i uvik, fenomenalno.
E, da, nije tribalo ić u Zagreb za dobro se najist.
 
Ponavljanje i organizacija se već razmatraju. Ne brini.
A detalje ćete doznat kad dođe vrime!
 
Rivi said:
Ponavljanje i organizacija se već razmatraju. Ne brini.
A detalje ćete doznat kad dođe vrime!


jos nek to bude na vrijeme i sve 5 :cool:
 
već sam negdje napisal bezecirajte split za forum susret u prolječe a detalje stignete
 
Rivi said:
Ponavljanje i organizacija se već razmatraju. Ne brini.
A detalje ćete doznat kad dođe vrime!
samo ovaj put ti peces , a ja jedem pa da vidis sta je muka :mrgreen:
 
A je vam bilo lose ajmeeeeeeeeeeeee :D

........a mi svi cijeli dan kava - kolaci, sok - kolaci, kava - sok kolaci..........a dok forum susret bude u Splitu imat cu secer u krvi :mrgreen: :mrgreen: i nikakve koristi od mene i necu moci doci :cry: :cry: , osim ako Niksa ne nadje majice :wink: :wink:

Pozdrav cijeloj ekipi !
 
Nije ih bilo 1000, nego 50-ak. Takvo je bilo pakiranje. Ono je jedinična cijena jednog pakiranja.
 
A zato si ti meni rekao kad smo se vracali iz Zagreba, da bi bilo dobro da odmah produzim za Bar... :mrgreen: