mini quad

kupim malom mini quad prije tjedan dana.potrosio 2 litre goriva.danas se vozi,sve ok,odjednom crkne.jedva ga upalim,vozi 100metara i crkne opet.kasnije nece da pali.kasnije ga upalim na sekundu ,kad on sam ode,uopce nema lera.znaci,povucem spagu,on krene.dal netko ima slicno iskustvo?kuzim se dosta u mehaniku al posto je nov nebi prckao.
 
otšarafio ti se jedan šarag na lamelama i direktno "kai" na zvono  .... ;)

treba skinuti prednji lančanik i zavrnuti šaraf na lamelama ...  (y)
 
danas rastavio quada,pukla jedna oprugica na lamelama.jel zna netko od cega pase opruga da je jaca,da ne puca?nesta zamjensko?
 
HONDA CARBON said:
danas rastavio quada,pukla jedna oprugica na lamelama.jel zna netko od cega pase opruga da je jaca,da ne puca?nesta zamjensko?

Ja sam stavio od stihl-ovke, nije baš plug&play već moraš grijat, savit, skratit, kako paše itd, uglavnom nakon 3 orginalne kineske,koje su vrisinule za 1mjesec, jedan set stihlovih drži već godinu i pol...
 
ok,hvala.Ajel imaju neke opruge vec gotove koje pasu da se ne zezam sa nekim vecim zahvatima>?
 
HONDA CARBON said:
ok,hvala.Ajel imaju neke opruge vec gotove koje pasu da se ne zezam sa nekim vecim zahvatima>?

koliko ja znam nemaju  :mrgreen:
 
HONDA CARBON said:
ok,hvala.Ajel imaju neke opruge vec gotove koje pasu da se ne zezam sa nekim vecim zahvatima>?
probaj u moto spektru zaprešič oni su znali imati djelove za te kineze a šalju i poštom.                  br tel ti je01 3319 330
 
Opruge čisto sumnjam da če se nač bilo di. U moto spektru imaju kompletan kuplung novi za 150kn čini mi se.