Misljenja o Sachs X-Road 125

Bojan Resanovic

New member
Zanimaju me misljenja o ovom motociklu Sachs X-Road 125.odakle je ta firma,kakvi su joj motori kvalitete i jel se isplati dati za taj X-Road 20 000tkn,svaki komentar je dobro dosao. (y)
 
Sachs ti je u orginali njemacka firma  koju je u međuvremenu odkupila FYM grupacija (citaj kina)

prve verzije X-Roada su isle sa suzukijevim motorom dok ga sada rade sad minarelijevim koji je nesto malo slabiji


na sam napravio cca 100 km s jednim i moj opci dojam je ok... sjeluje mi dosta cvrsto i kvalitetno... e sad, jel kvaliteta jos na razini ili su sa agregatom mijenjani i neku drugi segmenti nemam pojma... treba vidjet
 
Bojan Resanovic said:
pa jel taj minarelli Talijanski agregat ili Kineski :)


Minareli je talijanska firma u vlasnistvu Yamahe  :mrgreen:
 
Probaa sam to čudo...dojmile su me se jedino vibracije...koje su nepodnošljive. 8)
 
za 4t ima puno,previše....a omjer brzina je prekratak i neide s mjesta
 
Stršljen said:
za 4t ima puno,previše....a omjer brzina je prekratak i neide s mjesta

Onaj sto si ti vozio mislim da se i prodava  :misli:
 
ne očekiva se tako je,ali za 20 000kn bolje uzeti polovnog kle-a ili pegasa.kvalitetniji jači veći.A jbg sad ne znam koliko imaš godina/iskustva  :?
 
Stršljen said:
ne očekiva se tako je,ali za 20 000kn bolje uzeti polovnog kle-a ili pegasa.kvalitetniji jači veći.A jbg sad ne znam koliko imaš godina/iskustva  :?


Hoces da ti da i broj telefona  :jesus:
 
za to postoji rucka na desnoj strani, koliko snage odredjujes ti a ne motor, ak to nemres, ostavi se motora, duze ces zivjet  (y)
 
Bojan Resanovic said:
imam 4 godine iskustava sa motorima,ali sam vozio i vece motore od 600ccm

onda uzmi slobodno kle ili sl.za te lovu naravno ako raspolažeš tim budžetom  (y)
nemoj 125 jer ćeš pop...nakon pola sata,uzmi jače,ali se kontroliraj  (y)
 
očito je ovdje nesporazum
ovo nije velika 4t mašina u stilu ktm pa da su joj vibracije tako jake,to znaš i sam
ne bi skoro pa uopće trebala tako vibrirati
zato sam reko da su vibracije prevelike za takav tip(tu kubikažu,snagu,taj motor)
a 2t ima ohoho vibracije samo su one "niže frekvencije"  :LOL:
jesmo se uspjeli skužit  :mrgreen:
 
Bojan ako si vozio jače motore mislim da se stvarno ne isplati kupovat 125 bar ne novo

KLE je puno puno bolji izbor. Dijelove i servisna mreža super, bar Kawa kod nas nije loše zastupljena.
A da KLE ima dobru mašinu to stoji  (y)