MISS MOTORI SLIKE

Nike

Active member
http://www.niksa.tk

ajde klikajte
 
Bandit said:
Živio meštre... :D a jesan mu ga gurnia :LOL: :LOL:

100_1870.JPG





Bilo bolje da si nekoj ženskoj gurnija, pa makar i prst :LOL:
 
Mey said:
Nego Nike...kako ste vi dogurali te bicikle do doma? :D
Došli za samo 2h20 min i to ne autoputem i max speed ne veći od 120 km/h jer je Zokiju CBR još u razradi 8)

A Vi, jeste bili na Grobniku, jesi mi je pozdravila?
 
Nike said:
Mey said:
Nego Nike...kako ste vi dogurali te bicikle do doma? :D
Došli za samo 2h20 min i to ne autoputem i max speed ne veći od 120 km/h jer je Zokiju CBR još u razradi 8)

A Vi, jeste bili na Grobniku, jesi mi je pozdravila?

Pa šta može i brže ići???? (mislim na cbr, znam da piaggio može) :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
Nike said:
Mey said:
Nego Nike...kako ste vi dogurali te bicikle do doma? :D
Došli za samo 2h20 min i to ne autoputem i max speed ne veći od 120 km/h jer je Zokiju CBR još u razradi 8)

A Vi, jeste bili na Grobniku, jesi mi je pozdravila?

Bili smo Andreas, Gepeze, Kristijan i ja na Grobniku....vidis...vidla je jesam, ali jos sam bila na motoru ispod opreme, pa sto je ona od mog mwljmhmm skuzila, ne znam...EEEEEEJJJ SAAAAANDRAAAA, NIKE TE PUUUUUUNO POOOOOZDRAAAAVLJAAAAA :D Valjda me sad cula :mrgreen:
Tak, ja malo poslovno na Grobniku, a deckici da vide trke (citaj:prosjede na kavici :mrgreen: )...jos smo malo do Opatije otisli i super se proveli...zavoje smo lomili opako do Zagreba...neki brze-neki sporije :mrgreen:
 
Nike said:
Bandit said:
Živio meštre... :D a jesan mu ga gurnia :LOL: :LOL:



Bilo bolje da si nekoj ženskoj gurnija, pa makar i prst :LOL:

Mogel je on gurat, mjesit, grickat i jos svasta radit ali je otisel samnom za Zagreb da nejdem sam po mraku (y)
jer se samo jemput ide u pol 3 duzim putem na 9 celzijevih stupnjeva i po magli
jos jemput (y)
 
Vedran said:
Mogel je on gurat, mjesit, grickat i jos svasta radit ali je otisel samnom za Zagreb da nejdem sam po mraku (y)
jer se samo jemput ide u pol 3 duzim putem na 9 celzijevih stupnjeva i po magli
jos jemput (y)

Dobro došli u klub (y)
 
Nike said:
Dobro došli u klub (y)

Napravio sam dosta kišnih kilometara, burnih i hladnih...Sjećam se da sam se 1996. vozio po laganoj poledici...ali nikad u 3 ujutro nisam išel na put od 300 i kusur km :mrgreen:
Jedno iskustvo više.
 
Bandit said:
Nike said:
Dobro došli u klub (y)

Napravio sam dosta kišnih kilometara, burnih i hladnih...Sjećam se da sam se 1996. vozio po laganoj poledici...ali nikad u 3 ujutro nisam išel na put od 300 i kusur km :mrgreen:
Jedno iskustvo više.

Ja prošle godine u deveti mjesec, u ponoć po pljusku krenuo iz Bologne. Smrzao se kroz Sloveniju.
 
Tak, ja malo poslovno na Grobniku, a deckici da vide trke (citaj:prosjede na kavici :mrgreen: )...jos smo malo do Opatije otisli i super se proveli...zavoje smo lomili opako do Zagreba...neki brze-neki sporije :mrgreen:[/quote]

Ja sam na trajektu odlucio produzit do Opatije. Tamo sam se nasao sa Sandrom i Karlom, uzivancija do navecer. Vidio sam vas kad smo se mimoisli na Rijeckoj obilaznici. Vi ste isli u smjeru Rijeke, a ja prema Grobniku. Vjerojatno me niste skuzili iako sam mahao ko pomahnitali.
 
2Fast said:
Tak, ja malo poslovno na Grobniku, a deckici da vide trke (citaj:prosjede na kavici :mrgreen: )...jos smo malo do Opatije otisli i super se proveli...zavoje smo lomili opako do Zagreba...neki brze-neki sporije :mrgreen:

Ja sam na trajektu odlucio produzit do Opatije. Tamo sam se nasao sa Sandrom i Karlom, uzivancija do navecer. Vidio sam vas kad smo se mimoisli na Rijeckoj obilaznici. Vi ste isli u smjeru Rijeke, a ja prema Grobniku. Vjerojatno me niste skuzili iako sam mahao ko pomahnitali.[/quote]

Pa da, mahao si kad smo odlazili... zna se koje su cijene u Opatiji... ccccc :mrgreen:
Drugi put mi tebi masemo... :wink:
 
gepeze said:
2Fast said:
Tak, ja malo poslovno na Grobniku, a deckici da vide trke (citaj:prosjede na kavici :mrgreen: )...jos smo malo do Opatije otisli i super se proveli...zavoje smo lomili opako do Zagreba...neki brze-neki sporije :mrgreen:

Ja sam na trajektu odlucio produzit do Opatije. Tamo sam se nasao sa Sandrom i Karlom, uzivancija do navecer. Vidio sam vas kad smo se mimoisli na Rijeckoj obilaznici. Vi ste isli u smjeru Rijeke, a ja prema Grobniku. Vjerojatno me niste skuzili iako sam mahao ko pomahnitali.

Pa da, mahao si kad smo odlazili... zna se koje su cijene u Opatiji... ccccc :mrgreen:
Drugi put mi tebi masemo... :wink:[/quote]

Daj ne zezaj...šteta...