MITAS TOURING FORCE

Iz nepouzdanih izvora saznajem da stiže na lager početkom petog mjeseca. Možda iznenadi sredinom četvrtog, ali nema obećanja.  :misli:
 
svi kasne,tovar u zg,mitasice,odjebo sve i kupio drugo i kod drugog :mrgreen:
 
Tko će prvi probat?  :mrgreen:

1180 kuna set 120/180

https://www.kupigume.hr/moto-gume/set-moto-gume-mitas-touring-force-120-70-zr-17-180-55-zr-17/de0d56597098fd7b63035e537ed35853-da016799b0a15920dd9125a0e39e1c4a
 
U.... majku mu...
Da sam znao da će stići skoro, uzeo bih ja sigurno.
Ovak sam se morao zadovoljiti sa SportForce+.  (y)
 
Bio jučer u Intercarsu, stigle su Touring Force set 120/190 je cca 1200+kn. Sve si ih mislim uzet, jer imam trenutno Metzeler Z8 i zadnju treba mijenjati(prednja je još dobra), samo zadnja 1190kn, za 100kn više dobijem Mitas Touring Force prednju i zadnju, a Z8 ide na njuškalo. Ako ih je netko uzeo molim da napiše dojmove.
 
Set Pirelli Angel ST 1300-400 kn.Čemu riskirati sa Mitasom?
Svakako pratim temu,masu ljudi hvali Sport Force + a sve mi miriše da i mane postaju dobre kad je cijena dobra... [emoji38]

Poslano sa mog NEM-L21 koristeći Tapatalk

 
A prije dva mjeseca i 1150 mislim angelice,ipak baš me zanima kakve će se pokazat mitasice a mislim da će i pojeftinit taman kad bude promjena došla na red
 
Novi dojmovi ?  Ja sam odnedavno na Sport Force+ i super sam zadovoljan, i baš čekam da vidim dojmove za Touring Force...
 
cadjo said:
Set Pirelli Angel ST 1300-400 kn.Čemu riskirati sa Mitasom?
Svakako pratim temu,masu ljudi hvali Sport Force + a sve mi miriše da i mane postaju dobre kad je cijena dobra... [emoji38]
a koje bi to po tebi, koji si u ulozi promatrača, bile eventualne potencijalne "mane" mitasa??
 
MOONSHIELD said:
a koje bi to po tebi, koji si u ulozi promatrača, bile eventualne potencijalne "mane" mitasa??
Nisan je proba pa ne mogu govoriti o prednostima i manama,ovo zadnje je bila čisto zajebancija :)
Puno ljudi hvali ove gume pa sad gledam isporedbu cijena sa renomiranim proizvođačima,ako su te gume toliko dobre  u sport segmentu tko bi bija lud kupovati išta drugo...
Sta se tice sport touring segmenta drzim se Pirelli-ja dok se ove ne dokazu kilometrima I svojstvima ;)

Poslano sa mog NEM-L21 koristeći Tapatalk

 
tebi se očito još ni SF nije dokazao s obzirom da gajiš skepsu i smatraš da mora biti neka caka pošto je jeftin, iako se proizvodi već sigurno 6-7 godina i ima priličan broj zadovoljnih korisnika čak i na ovom forumu, tim tempom ti se touring force možda dokaže do 2025. pa ga onda isprobaš :mrgreen:
 
Isprobao prvi put Sport Force + prošli vikend i skroz sam zadovoljan. Guma drži kao žvakaća, trošit se hoće sigurno brzo to se vidi po prvoj vožnji ali po očekivanom. Za sada ne vidim da odskaće po nićemu osim po cijeni  (y)
 
MOONSHIELD said:
tebi se očito još ni SF nije dokazao s obzirom da gajiš skepsu i smatraš da mora biti neka caka pošto je jeftin, iako se proizvodi već sigurno 6-7 godina i ima priličan broj zadovoljnih korisnika čak i na ovom forumu, tim tempom ti se touring force možda dokaže do 2025. pa ga onda isprobaš :mrgreen:
Nisan je proba iz jednog jedinog razloga a to su kilometri...Jedino u sta ne virujen da je ista ili bolja od npr. M7rr ;)
Sta se tiče tih kilometara I sport touring guma zasad san zadovoljan sa Angel ST koja je provjerena guma I u setu je 100 kn skuplja od Mitasa.Ako se Mitas dokaze u voznim svojstvima i trajnosti onda cu je sigurno probati.

Poslano sa mog NEM-L21 koristeći Tapatalk