MITAS TOURING FORCE

Kod mitasa sam primjetio da recimo hoće malo izraženije kliznut na lošijoj podlozi i to je to, nisam stigao potrošit set TF ali tih 5000km što sam vozio nemam zamjerki. Najbolje probaj pa ćeš vidjet kako odgovara tvom načinu vožnje i tvom motoru, al nemoj ih testirat sad kad dodu kiše pa bude sve slinavo i masno, rec ces da ne valja :mrgreen:
 
  • Like
Reactions: MGS and WraGG
Jel ja to moram počet sumnjat u sv.Mitas, koji kurac Mitas se dešava
20230615_114059.jpg
20230615_114102.jpg
 
U jbt bas cudno izgleda,bubreg bi razumio ali ovo 😳🧐....i kud bas tocno na mitasu 😝
 
par dana sam osjetio neke vibracije, ali kako se vozili u dvoje, računao, dvoje nas je, ceste su u kurcu pa možda zato. Danas solo na autoputu, malo si dao oduška (ali stvarno malo) i odjednom koda vozim divljeg konja a ne motor.
Sumnjam da smo u dvoje prešli preko nekog oštrijeg ruba (tipa ležeći policajac) pa da je to oštetilo konstrukciju gume koja je na kraju puknula.
 
na 2.9 i jesu, možda bi bilo bolje da sam spustio na 1.1 prije vožnje u dvoje, a ne dizao na 2.9 :cry:
 
ma to je zadnja smjena, pustila smjesu u kalup,
ali bilo malo, pa netegli materijal zbog norme
i sad se opustilo


:mrgreen:
 
Meni mitas sluzi najbolje,vec trece duze putovanje sa mitasom,u dvoje,tri kofera,velike vrucine,dosta autoceste,oštre voznje,recimo sa pirelli st i gt nikad nebi otišo na put od 7,8,9 t. Kilometara
 
Neki dan vozio turistički, kad na nekom zavoju zaplesah na ulju, ali se zadržo na sedlu, sjetio se Boga, vidim 100 m iza, došla šlepa po neku Fabiu, kad sam stao da vidim koje su mi gume, jbga, zaboravih što sam stavio, kad ono Mitas !
 
  • Haha
Reactions: Feis123