MITAS TOURING FORCE

I napokon došlo proljeće 🌞.
Evo, ja skinuo zimske čavlerice i opet se vratio na provjerene Mitasice TF 🤪👍✌️
IMG_20220321_113340.jpg
IMG_20220321_124943.jpg
 
Prethodni set Mitasa TF trajao mi je 5000 km a ovaj samo 4000 km. :(

Mitas TF vozio sam na tlaku: F 2.4 R 2.7 do 2.9 ali previše je tu bilo plominki i D8 pa je trajala tako malo ... Zadnjih 1000 km lampica TC se ne gasi :ROFLMAO:

20220418_162818.jpg


Sada idem na 8. set Mitasa ali ovog puta sam montirao Mitas SF+ EV da i njih probam :mrgreen:
 
Prethodni set Mitasa TF trajao mi je 5000 km a ovaj samo 4000 km. :(

Mitas TF vozio sam na tlaku: F 2.4 R 2.7 do 2.9 ali previše je tu bilo plominki i D8 pa je trajala tako malo ... Zadnjih 1000 km lampica TC se ne gasi :ROFLMAO:

View attachment 745398

Sada idem na 8. set Mitasa ali ovog puta sam montirao Mitas SF+ EV da i njih probam :mrgreen:
Imas mesa s strana ... Samo u nagibu otvaraj gas 😜
 
  • Haha
Reactions: ybr125
Prethodni set Mitasa TF trajao mi je 5000 km a ovaj samo 4000 km. :(

Mitas TF vozio sam na tlaku: F 2.4 R 2.7 do 2.9 ali previše je tu bilo plominki i D8 pa je trajala tako malo ... Zadnjih 1000 km lampica TC se ne gasi :ROFLMAO:

View attachment 745398

Sada idem na 8. set Mitasa ali ovog puta sam montirao Mitas SF+ EV da i njih probam :mrgreen:
Tlak ti nije dobar, 2,45 pa da vidis 1000 km vise 🤣
 
Prethodni set Mitasa TF trajao mi je 5000 km a ovaj samo 4000 km. :(

Mitas TF vozio sam na tlaku: F 2.4 R 2.7 do 2.9 ali previše je tu bilo plominki i D8 pa je trajala tako malo ... Zadnjih 1000 km lampica TC se ne gasi :ROFLMAO:

View attachment 745398

Sada idem na 8. set Mitasa ali ovog puta sam montirao Mitas SF+ EV da i njih probam :mrgreen:
Strašno koja je to razlika u asfaltu na obali i tu u unutrašnjosti...meni zadnja Sportforce izdrži nekih 9000, a prednja bi još mogla. Čim odem na D8 na oko se vidi koliko se guma krene trošiti, a ovdje gore bi se morao cijelo vrijeme kao idiot voziti i vjerojatno ne bi bilo neke vidljive potrošnje ...blago vama na moru 🤤
 
Pozdrav,

Zna li itko ima li trenutno gdje kakva akcija za set Turinga? 120/180 su dimenzije.

Edit: Naručeno u Dom Križevci, 1330 kn za set
 
Last edited:
  • Like
Reactions: dipsi997
Prethodni set Mitasa TF trajao mi je 5000 km a ovaj samo 4000 km. :(

Mitas TF vozio sam na tlaku: F 2.4 R 2.7 do 2.9 ali previše je tu bilo plominki i D8 pa je trajala tako malo ... Zadnjih 1000 km lampica TC se ne gasi :ROFLMAO:



Sada idem na 8. set Mitasa ali ovog puta sam montirao Mitas SF+ EV da i njih probam :mrgreen:
SF+ EV odlicna guma... za 180e set, nema bolje
 
  • Like
Reactions: ybr125
Pozdrav,

Zna li itko ima li trenutno gdje kakva akcija za set Turinga? 120/180 su dimenzije.

Edit: Naručeno u Dom Križevci, 1330 kn za set
do prije koji tjedan bilo 1180kn ako se ne varam, al s obzirom da su sve ostale 500kn razlike i više peri deri
 
Trenutno vozim drugi set Mitas TF- a s tim da sam na prvom nakon cca 4500 km mijenjao samo zadnju gumu zbog busenja iste. Mogla je jos kojih 500- 1000 km ali kad se vec probusila, uzeo sam novu i napravio jos neku kilometrazu. Dot je bio 2020- a, ako se ne varam. Sa gumama sam bio poprilicno zadovoljan.Sa ovima trenutno imam cca 4000 km i nisu ni priblizno gotove. E sad, ne mogu se oteti dojmu da su ove trenutno losije kvalitete. Slabije se trose ali su mi vec u vise navrata pustile onako potpuno neocekivano.
Da li je moguce da je slovenska tvornica u korist vece kilometraze stvrdnula smjesu i da su gume jednostavno losije kvalitete?
 
  • Like
Reactions: kronik and mico
Ljeti iako bude suho i kad je jako vruce pogotovo gdje je jako prometno asfalt bude nekako klizav (sta znam prasina i jos drugo...).. Moze biti zbog toga. Vozio sam TF i gume su mi nekako nit mirisu niti smrde... Zadovoljniji sam bio sa Angel ST...
 
Zanimljivo, ja sam kao prve gume na rabljenom motoru imao Angel ST. I nije mi bio neki dojam. Već su bili pri kraju i ajde uzmem ganc novi i opet mi nisu nimalo legli. Brzo su počeli puštati. Nakon toga već sam na drugom setu Z8 i apsolutno zadovoljan. TF je vjerojatno sljedeči na redu gledajuči trenutačne cijene.
 
A nemam pojma zbog cega je tako ali ocito da valja jedna guma ne bi ih toliko bilo! Vozio sam Mitas SF+ i odusevile me kao i novi model ali eto ta TF mi nije super sjela. A angelice su mi bas za sve.. Mozda nisam brzi od Sredjua na zenskom motoru al mislim isto da nisam sporiš na cesti no ne idem u ekstreme pa u biti meni je dovoljna ST. Evo sad vozim SF Evo cisto zato jer sam uzeo skuter pa ne radim km kao prije
 
Stavljen tf,sad ju idem testirat ko pravi rejser na pravu test dionicu od senja do karlobaga,probat cu se ispucavat iz zavoja,strugat koljenima,japankama u zavojima...nadam se da nema kanpera i autobusa!napišem utiske!
 

Attachments

  • IMG_20220721_105545.jpg
    IMG_20220721_105545.jpg
    3.1 MB · Views: 0
  • Haha
Reactions: zrakoplovac