mivv

Meni izgleda bas zgodno. :) Kolika je cijena tog cuda? :misli: Jednom je vec bila tema o ovom spuhu, ili ga je netko spomenuo u nekoj drugoj temi, ali mislim da se nije nista konkretno zakljucilo, a posto su u zadnje vrijeme Serdarevici, LeoVince, Deak i drugi vrlo popularni, bas me zanima sta mislite o ovome spuhu. :misli: Ima li netko osobna iskustva s njim?
 
ima ih na ebay-u, a cijena se krece od 260-320eura, cisto sumnjam da to kod nas netko ima...

...ovo dolje na slici je po meni prava stvarcica, i puno bolje izgleda nego ovaj okrugli...
 
Da, ali to je tako zbog "drugog" amortizera na VXR-u, u prijevodu nema spasa, jer veci auspusi zakljanjaju pogleda na to, dok kod ovako malih topova nema druge nego gledati u to. To je, uz cijenu, sigurno jos jedan razlog zasto ih je tako malo. Da je sustav amortizera iza rijesen kao na SP-u, bilo bi vrlo lijepo...
 
a navodno deak pravi sada te gp topove, bas me zanima hoce tko nabacit tako sta na vxr-a, al bi to negdje drecalo :mrgreen:
 
ja sam cuo da deak radi sve sta mozes zamislit sto se tice izgleda... ja bi najrade kupio polini ili malossi auspuh da su po normalnoj cijeni...
 
biker4life said:
Da, ali to je tako zbog "drugog" amortizera na VXR-u, u prijevodu nema spasa, jer veci auspusi zakljanjaju pogleda na to, dok kod ovako malih topova nema druge nego gledati u to. To je, uz cijenu, sigurno jos jedan razlog zasto ih je tako malo. Da je sustav amortizera iza rijesen kao na SP-u, bilo bi vrlo lijepo...

nije dobro riješen na sp-u , ja sam vidio dosta krivih sp (od dizanja na zadnje), a sa 2 amortizera to je puno čvršće,vrlo je mala mogućnost da će se iskriviti

@malaguti - otvorio sam ovu temu zbog toga što (citiram biker4life) "su u zadnje vrijeme Serdarevici, LeoVince, Deak i drugi vrlo popularni, bas me zanima sta mislite o ovome spuhu."
pa da ljudi malo vide da postoji još auspuha

po meni bi bio super da je malo deblji i da bolje riješi ovaj izlaz (da  je širi)
 
sp je svaki kriv nakon 15000km bez ozira dal se dize na zadnji,zbog jednog amortizera se makine previse napinje i produ seleni...
 
malaguti said:
sp je svaki kriv nakon 15000km bez ozira dal se dize na zadnji,zbog jednog amortizera se makine previse napinje i produ seleni...

zato ljudi i  stavljaju  drugi amortizer
 
a sta vrijedi ak ljudi vide te auspuhe, kad ih kod nas nema a i ljudima je lijeno narucivat to izvana, nas covjek je navikao da mu je sve servirano pod nosom, otici ce u prvu trgovinu s motorima i kupit ce tamo sto nade
 
Da ne otvaram novi topic da li netko prodaje ovaj poklopac s desne strane ista boja ili gdje bi mogao pogledati?
t03fjn.jpg
 
josko said:
zato ljudi i  stavljaju  drugi amortizer
sa bi tubo(ili kako se vec pise) amortizerom je ista stvar,mozda se malo manje krivi ali opet isto
 
možda je sad neko vidio ovaj auspuh i naručio s e-bay-a , što ti znaš.
To kod nas polako dolazi, vidjet ćeš ubrzo, svi će početi  naručivati nešto izvana jer na kraju im ispadne najpovoljnije
 
malaguti said:
sa bi tubo(ili kako se vec pise) amortizerom je ista stvar,mozda se malo manje krivi ali opet isto

misam mislio drugi (različiti) nego još jedan,da imaju 2,  krivo sam se izrazio  :skriven:
 
josko said:
misam mislio drugi (različiti) nego još jedan,da imaju 2,  krivo sam se izrazio  :skriven:
ahaaaa ali to rijetki rade,jedan decko na 50ici ima ili je imao dva amortizera (nas "popularni pjevac" keđo-tri sest pet je proslo dana :LOL: :LOL: :LOL:
 
Da ne otvaram novi topic da li netko prodaje ovaj poklopac s desne strane ista boja ili gdje bi mogao pogledati?

pa pogledaj u piaggia, nemože on biti toliko skup