MK "BAN" - Zaprešić, 16.05.2009.

Added to Calendar: 16-05-09

Ibiza

Administrator
MK BAN - Zaprešić održati će 3. moto party 16.05.2009.

Došlo je do promjene u organizaciji moto susreta pa je moto party
premješten na drugu lokaciju dok datum ostaje isti.

Nova lokacija je u Zaprešiću na parkiralištu iz pravca srednje škole prema Brdovcu.

Informacije na mobitele:   Miro - 098/274-874   i   Neno - 091/520-1266
ili na: www.mk-ban.hr
 
DO JAJA!!!
 
Daje li netko daje garanciju da će se najavljeni moto susret održati.
Ovo pitam zato što sam prije 2-3 godine na temelju informacije na ovim stranicama zapalio iz Sl. Broda u Zaprešić i na sveopće iznenađenje od susreta nije bilo ništa a niti ikakve obavjesti o odgodi. (vrlo neozbiljno)
Pozdrav u nadi da je klub postao za proteklo vrijeme ozbiljnij i odgovornij u organizaciji susreta.
 
fazer said:
Daje li netko daje garanciju da će se najavljeni moto susret održati.
Ovo pitam zato što sam prije 2-3 godine na temelju informacije na ovim stranicama zapalio iz Sl. Broda u Zaprešić i na sveopće iznenađenje od susreta nije bilo ništa a niti ikakve obavjesti o odgodi. (vrlo neozbiljno)
Pozdrav u nadi da je klub postao za proteklo vrijeme ozbiljnij i odgovornij u organizaciji susreta.


DAJE! Žao mi je što si prevalio toliki put uzalud ali kao što to biva prilikom organizacije prvog moto susreta imali smo problema sa gradskom upravom oko datuma susreta. Naime naš susret se poklopio sa nekakvom gradskom manifestaciom pa nam grad nije dao dozvolu za moto susret na taj datum koji smo tražili.  Koliko se sječam oko dva, tri tjedna ako ne i mjesec prije susreta bila je i objavljena promjena na motori.hr kalendaru. To je bilo 2007. god. Popravni ispit smo imali 2008. god. i položili smo ga u cjelosti, bilo je odlično i nije bilo nikakvih promjena u datumu. To ćemo ponoviti i ove godine samo da posluži vrijeme. Ove godine je datum 16.05. i tako bi trebalo ostati do kraja jer smo već dobili odobrenje. Nadam se da neće biti nekakve više sile kojoj bi naš susret smetao. Pozdrav!
 
fazer said:
Daje li netko daje garanciju da će se najavljeni moto susret održati.
Ovo pitam zato što sam prije 2-3 godine na temelju informacije na ovim stranicama zapalio iz Sl. Broda u Zaprešić i na sveopće iznenađenje od susreta nije bilo ništa a niti ikakve obavjesti o odgodi. (vrlo neozbiljno)
Pozdrav u nadi da je klub postao za proteklo vrijeme ozbiljnij i odgovornij u organizaciji susreta.


Sad sam se sjetio, 2006. god. je neki drugi klub, ne MK Ban, objavio moto susret u Zaprešiću koji je bio ili odgođen ili čak potpuno otkazan bez naknadne obavjesti. I sam sam lutao Zaprešićem tražeći susret. Pa ti sad vidi kad je točno bio fuler. 2006. nismo mi! 2007. naše isprike!
 
fazer said:
Daje li netko daje garanciju da će se najavljeni moto susret održati.
Ovo pitam zato što sam prije 2-3 godine na temelju informacije na ovim stranicama zapalio iz Sl. Broda u Zaprešić i na sveopće iznenađenje od susreta nije bilo ništa a niti ikakve obavjesti o odgodi. (vrlo neozbiljno)
Pozdrav u nadi da je klub postao za proteklo vrijeme ozbiljnij i odgovornij u organizaciji susreta.
MK BAN je ozbiljna udruga i više se ne događaju pizdarije kao ona na početku. Prošle godine je bila luuudniicaaa, ove nadam se još i bolja. Dečki iz organizacije su puni elana i sve buju dali da gostima bu super. Samo napred dečki i cure kaj nas je više to bumo više uživali. Nek nas nebo obdari danom kakav je bil i lani.
 
Došlo je do promjene u organizaciji moto susreta pa je moto party
premješten na drugu lokaciju dok datum ostaje isti.

MK BAN - Zaprešić održati će 3. moto party 16.05.2009. u Zaprešiću na
parkiralištu iz pravca srednje škole prema Brdovcu.
Karta na www.mk-ban.hr
 
zakaj se je promjena dogodila baš je super prva lokacija ima više mjesta od ove nove a i blizu je golf klub nema naselja u blizini, struja i ostale pizdarije su blizu, kaj se je dogodilo?
 
Bok svima, nemam niš protiv moto susreta, dapače rado se družim, ali ovo kaj se sad događa to je pošast moto susreta i nemreš zbirati kam da prejdeš ili kam da se pridržiš, kaj nebi se mogli dogovoriti po dva tri susedan moto kluba napraviti susret i onda druge godine drugi pa treči i tak u krug u poznatim terminima, mislim da bi se dobilo na kvaliteti a i bilo bi viša nas na hrpi.
 
nije još bolja ali je OK, obišao sam je. Potrebno je očistiti ono smeće u onim hangarima da bi bila bolja i pokriti šaht na parkingu jer se bu neko ubil.
 
evo mene opet,  :misli:,
u svibnju smo a na forumu nema baš interesa za susret u Zaprešiću, to je zbog poplave susreta i trebalo bi ih regulirati, npr. susrete treba lincecirati ili podjeliti na par/nepar godine, uglavnom ovo kak je sad nije dobro.
Ja sam tu domači dečec i došel bum, ali evo MOTO GUZZI iz Oroslavlja organizira put u Istru i fest si važem kam da prejdem, nije baš najbolje ovak organizirati susrete bez plana - ja sam za dogovor MK Klubova. (y)
 
Lokacija se promijenila jer su gospoda gradski oci odlučili tam održati predizborni skup i nije ih spriječilo nikakvo obečanje s njihove strane o rezervaciji lokacije za moto susret.... ali to ništa ne mijenja, tam bu ,vele sve zabadava, pa se odemo tam najesti, malo ih isfučkamo pa natrag na našu feštu....
 
evo mali update i osnovni program

Lokacija: na parkiralištu iz pravca srednje škole prema Brdovcu.

Program: defile,puno moto igara uz dobre nagrade,povlačenje konopa,utrka na starim biciklima,i još puno da ne drobim,umjetničko erotski performance,program vodi Medo s radio zaprešića ( nije bilo love za B Uvodića) :mrgreen:

Klopa: klasika feng shui specijaliteti od pajceka+free bažulj,grah,fažol...

Sviraju :-  D.J. Limeni(Milan Ranogajec) najbolji rock D.J u županiji i šire

           -Problem child (vjerujem da ste ih čuli)
           -Kula (the best on the road band in Croatia)
           -i još netko

Inače možete posjetiti Nove Dvore Jelačićeve,naše jezero Zajarki,golf igralište,naš muzej i još nekoliko zanimljivih destinacija u našem gradu...

mi smo tamo već od 9 sati pa slobodno dojdite da se stignete malo provozat i vidit naš grad.

welcome evo i karta
 
mg749ie said:
MK BAN je ozbiljna udruga i više se ne događaju pizdarije kao ona na početku. Prošle godine je bila luuudniicaaa, ove nadam se još i bolja. Dečki iz organizacije su puni elana i sve buju dali da gostima bu super. Samo napred dečki i cure kaj nas je više to bumo više uživali. Nek nas nebo obdari danom kakav je bil i lani.



ozbiljne udruge ne koriste riječ "pizdarija"  na moto forumima gdje ima dama i ozbiljnih ljudi!!!!!    :LOL: :LOL: :LOL:

Mada znam što si htio reć  :spam: :spam: :spam: