MK BIGESTE LJUBUŠKI BiH WINTER PARTY 4.12.2009 petak

Added to Calendar: 04-12-09

Ljupče

New member
Pozdrav svima.Pozivamo sve motoriste i ljubitelje motora na rođendansku zabavu MK BIGESTE iz LJUBUŠKOG. Lokacija Duhanska stanica Ljubuški. Zabavit ćemo se uz grupu BLOOD LINE i karaoke show. Svim gostima nudimo BESPLATNU večeru od 20h.MENI:Hercegovačka meza(pršut,sir,uštipci),Dinstani kupus sa kobasicama te pečena svinjetina.Pića po pristupačnim cjenama.DOBRO NAM DOŠLI! ULAZ SLOBODAN! infoANTE :00387 63 415 103 LJUBO ,00387 63 320 638
 
djuke098 said:
stižu i BARABE sa  Trpinjske (y)

to barabe drago mi vas vidjet  (y) da se malo opustimo, nadam se da ste se odmorili  :D
 
Možda mi šefovi mogu uzest subotu,ali petak sam Vaš!!!
Ekipa,vidimo se! (y)
 
Stižem u Ljubuški  (y) .......pa onda direktno na Dvije rote  :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
curly_st said:
Stižem u Ljubuški  (y) .......pa onda direktno na Dvije rote  :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Nećemo direkt za Konavle nego ćemo svratiti na misu u10 sati u Metković ....Naime u Metkoviću je blagoslov crkve a misu bi mogao voditi don Tomo motorista!!!
 
zizosb said:
Nećemo direkt za Konavle nego ćemo svratiti na misu u10 sati u Metković ....Naime u Metkoviću je blagoslov crkve a misu bi mogao voditi don Tomo motorista!!!

može  (y)
 
djekomax said:
stižemoooooooooooooooooooooooo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Moja malenkost injegova krupnost (Zoki sa suprugom) stižemooooooooooooooooo!!!!
 
Ima li koja grijana prostorija za stavit vriću???
 
Još koji sat pa krećemo...ekipa, vidimo se doli!!!  :D