MK BIHAĆ & MK KARABAJA 11-13.05.2012.

Added to Calendar: 11-05-12, 12-05-12, 13-05-12

Nike

Active member
POZIVAMO SVE BAJKERE I ONE STO VOLE MOTORE NA NAS 5 MEDJUNARODNI MOTO SUSRET KOJI CE SE ODRZATI ZNACI ZAJEDNO MOTO KLUB BIHAC I MOTO KLUB KARABAJA DVA KLUBA JEDAN MOTO SUSRET DANA 11-12-13 MAJA 2012..----- PO PRVI PUT MK BIHAC I MK KARABAJA PECU BIKA NA RAZNJU  I OVAJ PUT CE VAS ZABAVLJATI ROCK BEND IZ BANJALUKE (BALKAN EXPRES)I BICE RAZNO RAZNI NAGRADNI IGARA VUCA KONOPCA SPORA VOZNJA BACANJE GUME ITD ITD...GLAVNI SPONZOR JE BIHACKA PIVOVARA SA PIVOM PREMINGER ZA SVE OSTALE INFORMACIJE ZVATI NA            +387-62-536-694     



TAKODJE BICE TOMBOLA GLAVNA NAGRADA JE  MOTOR I NIZ DRUGI NAGRADA

 

mail
[email protected]

i bice druge informacije na veb stranici   
www.motoklub-bihac.com.ba/
 
Arihant said:
Jbt što je neko pametan XD :jesus:

za razliku od nekih, da  :LOL:

dakle - lokacija : gradska otoka bihać (pitala sam, isto kao što si i ti mogao  :mrgreen:)

 
Novi datum!
 
šta jeli taj datum ili nije..  :misli:
 
Da nebi došlo do zabude..


OVO NIJE PRAVA KARABAJA jer ja poznajem decke dobro iz " STARA KARABAJE" oni su 06,07,08.jula 

Pozdrav
 
da pojasnim par stvari

MK BIHAC I MK KARABAJA--- ovo je napisano da ZBUNI raju --- ljudi koji voze znaju da mk karabaja vise ne postoji u smislu zelje za voznjim druzenjem i slicno (99% ljudi iz karabaje osnovalo je sebi novi klub MK STARA KARABAJA i mi smo imali susret prosle godine u prvoj sedmici u  julu i to je nas termin na otoci i mislim da se puno o tome nemora pricati- ko je bio zna kako je bilo i mi smo http://www.motori.hr/forum/index.php/topic,220346.0.html tj 6-8.07.2012.)
ovo sve govorim iz razloga sto nama ljudi govore "zasto ste se pomjerili " pa samo da naglasim da se ne radi o nama a ko zeli doci na MK BIHAC ja licno cu reci BUJRUM ali karabaja istinska tj STARA KARABAJA je u sebmom mjesecu

jos jednom ako dolazite zbog MK BIHAC bujrum a ako dolazite zbog karabaje to je u 7. mjesecu


[/size][/size][/size]
 
no krasno.

a sad sa strane mene kao moderatora i kalendara na motori.hr : bez ljutnje ikome, staroj, novoj ili bilo kojoj karabaji, ali mi u svom dvorištu imamo dovoljno svojih problema, dezinformacija, upadanja u termine i razno-raznih kopiranja imena, boja, oznaka, te svega ostalog lijepog i krasnog što mi uzima vrijeme i živce. ne pada mi na pamet igrat se suda i sudije i na vašem području.
riješite to između sebe kako god znate i umijete, napišite objave, proglase, demante ili šta vam god padne na pamet. objave susreta izvan rh su opstale na našem kalendaru ISKLJUČIVO iz dobre volje iako su ih par puta htjeli maknuti skroz, jer nismo u mogućnost pratiti šta se doista dešava na okolnim moto scenama i ko kome 100 maraka i čija žena kurva.

ionako je poanta da oni koji dolaze karabaji ili staroj karabaji valjda znaju kome i zašto idu. nisu ljudi baš toliko blentavi  :wink: