MK.BILICE 1.ROĐENDAN - MOTO ROŠTILJ 17.11.2007.

Added to Calendar: 17-11-07

pantera said:
Dragi Biličani, Pantera i seka su imale čvrstu nakanu svojim njuškicama i smajlom uveličat Vaše slavlje
(i malo vas bolje upoznati), ali obzirom san u karanteni, ne preostaje nam nego ovim putem čestitati Vam prvi rođ.kluba i podržat Vas u daljnjem zajedništvu i radu, ali i dobrom provodu večeras, u koji nimalo ne sumnjamo, tim više što nas plavci svakim svojim ispadom još više učvrste, pa tako i nakon Zadra, što je opet potvrdilo onu izreku            DA JE SVAKO ZLO ZA NEKO DOBRO!  (y)

:zelje: :zelje: :zelje: :zelje: :zelje: :zelje:   :tortica: :bananapivo: :klopa:  :piva: :recine: :banana:


(y) (y) (y) (y) (y)

samo se ti oporavi(i nemoj SLUCAJNO biti "teski pacijent" seki :jesus: :jesus: :jesus:
 
zd said:
(y) (y) (y) (y) (y)
samo se ti oporavi(i nemoj SLUCAJNO biti "teski pacijent" seki :jesus: :jesus: :jesus:

VAKO:
OBAVJEŠTAVAM SVE DRAGE I ZNANE DA SEKA SAMNOM VIŠE NE MOŽE IZAĆ NAKRAJ, A BOME NI JA NJU VIŠE NE MOGU TRPIT I ZATO SAN JE USPILA UVJERIT DA ĆU PRIŽIVIT UKOLIKO ODE U BILICE I BOME, U FAZI JE SPREMANJA...
A kako ide sama, svima istim vama dajem na znanje da ju pazite i 'mazite' jerbo ako čujen da je bilo drukčije
imajte na umu da će divlja zvir isto jednom ozdravit, a onda će biti .. :pistoles: :boks: :ujaja: :macevanje:
tnx svima.. :naklon: :naklon: :naklon: :naklon: :naklon: :naklon: :ples: :piva:
 
pantera said:
VAKO:
OBAVJEŠTAVAM SVE DRAGE I ZNANE DA SEKA SAMNOM VIŠE NE MOŽE IZAĆ NAKRAJ, A BOME NI JA NJU VIŠE NE MOGU TRPIT I ZATO SAN JE USPILA UVJERIT DA ĆU PRIŽIVIT UKOLIKO ODE U BILICE I BOME, U FAZI JE SPREMANJA...
A kako ide sama, svima istim vama dajem na znanje da ju pazite i 'mazite' jerbo ako čujen da je bilo drukčije
imajte na umu da će divlja zvir isto jednom ozdravit, a onda će biti .. :pistoles: :boks: :ujaja: :macevanje:
tnx svima.. :naklon: :naklon: :naklon: :naklon: :naklon: :naklon: :ples: :piva:



Ej ako dođem budi sigurna da ću je čuvati (y)....ako smijem :misli: ne znam oće li i o tome raspravljati beštije na sastanku jer svaki put kad se nudim za pomoć javljaju se neki...hmmm...da ja nisam zadužena za to!!! :jesus: :jesus:  Uglavnom čuvat će je moje beštije bez problema...ili će bit :chainsaw: :pistoles: :macevanje:
 
zd said:
(y)

btw.dvi bestije imaju dugu kosu :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL:

kako si,  :misli:  za onu drugu sigurno ne stoji: stari-suvi :jesus:
 
Evo se vratija iz Žben'ka!
Pozdrav Niksonu, Grofu i Caru!!! A i ostalima koje san tamo upozna, ma in se ne mogu sitit imena!!!

Bilo je odlično, bez obzira na zimu vanka!!! (y)
 
pravi "winter" (y) (y) (y)

bilice ka i uvik pravi domacini.


http://www.bestije.hr/index.php?option=com_smf&Itemid=27&topic=238.0
 
jura kgb said:
kako si,   :misli:  za onu drugu sigurno ne stoji: stari-suvi :jesus:


druga bestija nit je stara,nit je suva...nit radi do 21 :LOL: :LOL: :LOL:

u Bilicama.. (y)
ekipa (y)
makar ona koju ni otpuvala bura :LOL:
 
JOS JEDNOM ZAHVALA SVIMA KOJI SU SE ODAZVALI DA NAM UVELICAJU OBLJETNICU (y)
                           
                              HVALA....
 
zd said:
druga bestija nit je stara,nit je suva...nit radi do 21 :LOL: :LOL: :LOL:

u Bilicama.. (y)
ekipa (y)
makar ona koju ni otpuvala bura :LOL:

da vidija sam :shock:,  :misli:eek:tpuvala vas je sinoć sve odma iza ponoći :whistle:
 
zd said:
druga bestija nit je stara,nit je suva...nit radi do 21 :LOL: :LOL: :LOL:

u Bilicama.. (y)
ekipa (y)
makar ona koju ni otpuvala bura :LOL:

:bananalove: :bananapivo: :bananalove: :bananapivo: :bananalove: :bananapivo: :bananalove: :bananapivo: :banana: :naklon:
 
(y) Bilice  (y)
iako ste malo falili datum rođendana :mrgreen: nebi da ste tovari pa zaboravili hahahahahaha
a za tovare upozorenje ne vriđaju jedan drugoga jer bi se kogod moga i špehitnut :D
 
:misli: i jopet ću ja mislim da sam vidio vraga  :misli:
 
GROF BILICE said:

pozdrav grofe od dide i babe pa sta moras kvariti slike sa ovim presjednikom iz stankovaca SULCOM  pa pogledaj cilu sliku i cili forum ti je zauzeo  :peace: :peace: