MK BISTRA - Bistra 2.3.2013.

Added to Calendar: 02-03-13

Chvembo

Member
Moto klub Bistra organizira "1. winter party - Bistra 2013.". Winter
party će se održati 2.3.2013. u Bistri. Više informacija i program
uskoro.
Kontakt: predsjednik Suky 091 5052221
 
flyerwinter.jpg


Za malo više od mjesec dana je ponovno fešta u Bistri.

Osiguran je smještaj za sve koji planiraju prenoćiti, prostor je grijan i ima sanitarni čvor.

Vidimo se uskoro u Bistri!
 
Fešta se približava, skoro sve je organizirano. Susret će biti u Vatrogasnom domu u Donjoj Bistri, u neposrednoj blizni pizzerije Špriro. Uz legendarne The Pulse band će nam svirati i dečki iz benda T-REX, a oko ponoći mi trebala doći i teta plesačica koja jako dobro zna svoj posao  :)
 
Dolazi se pod obavezno...  :yoman: :yoman: :yoman:
 
Sutra od popodnevnih sati je fešta, sve je već spremno, velike količine cuge se hlade, a meso se paca!  :D

dsc0064ce.jpg
 
Dolazimooo..... (y) (y)
 
odlican party,,docek,smjestaj ,dorucak,,,pivica mrzla i super cijene  (y) (y) (y)  vidimo se naravno i na ljetnom susretu
 
Došao nakon posla,na pivu dvije,ostao do 20...
Kratko,ali slatko  :mrgreen:
Super prostor,domaćini  (y)
Lijepo je bilo vidjeti za stolom bistrane,jakovljane i oroslavčane i da se normalno razgovaraju,bez noževa i baltica  :mrgreen:  :LOL:

Dečki i puce,naklon i samo dalje pičite  (y)

E da,porcija graha - Bog te maz'o  :mrgreen:
 
Neznam tko je ali nam da je bil jako uporan  :mrgreen:
opal je 3 put ali sam ga samo jedan put uspel snimiti + ova slika
 
koki_3 said:
Neznam tko je ali nam da je bil jako uporan  :mrgreen:
opal je 3 put ali sam ga samo jedan put uspel snimiti + ova slika
:mrgreen:  ...vidim da se trudil al mu se kotac bas nije htio zavrtit :D ...mozda je drzal zadnju kocnicu  :mrgreen:
 
koki_3 said:
Neznam tko je ali nam da je bil jako uporan  :mrgreen:
opal je 3 put ali sam ga samo jedan put uspel snimiti + ova slika

I nitko mu nije uzel ključeve?  :misli:
 
zsinkovic said:
očito nije  :misli:, vjerojatno se ekipa više voli smijati "tuđoj nevolji"  :palacdolje:

Da sam videl da je netko pal,očito je lik bio pijan,i da opet pokušava,uzel bi mu ključ i možda i priljepil šljagu,tek toliko da dođe k sebi-za njegovo dobro  :wink:
 
ADAM said:
Da sam videl da je netko pal,očito je lik bio pijan,i da opet pokušava,uzel bi mu ključ i možda i priljepil šljagu,tek toliko da dođe k sebi-za njegovo dobro  :wink:
tak se i to dela,  (y) bil sam na susretu kod Mk JAL prije nekoliko godina bila je slična situacija, dečko je htio upalit motor a nije mogao niti sjesti na njega od alkohola, dečki (organizatori) su skužili kaj se dešava uzeli fakinu ključeve, skinuli ga s motora parkirali mu motor i to je to.
Ujutro kad sam išel doma motor je još uvijek bio parkiran na istom mjestu.  (y) (y) (y)
največa glupost a i sramota ukoliko su dečka puštali da vozi "frendovi" iz kluba