MK BISTRA - Gornja Bistra 14-16.06.2013.

Added to Calendar: 14-06-13, 15-06-13, 16-06-13

Chvembo

Member
Moto klub Bistra organizira "3. moto party Bistra". Susret će se održati 14. - 16.6.2013. u Gornjoj Bistri. Više informacija i progam susreta uskoro.
Kontakt: predsjednik Suky 091 5052221
 
Još malo više od mjesec dana i fešta će opet biti u Bistri, pripreme su se zahuktale, sve je dogovoreno, i luda trodnevna zabava je zagrantirana!!

image1emf.jpg


Lokacija ja ista kao i prošle godine da nas lako nađete:

http://maps.google.com/maps?f=q&source=s_q&hl=hr&geocode=&q=gornja+bistra&sll=37.0625,-95.677068&sspn=50.37814,114.169922&ie=UTF8&hq=gornja+bistra&hnear=&ll=45.920931,15.893322&spn=0.005449,0.013937&t=h&z=17
 
Rekao bih da isto ko i prošle godine, mada nisam 100% siguran.
Znači od šatora U G. Bistri po glavnoj cesti do Donje Bistre, Bukovje, Novaki, pa skretanje za Poljanicu i gas prema crkvi.

Btw, jučer je već bilo dosta ekipe, odlična fešta i vrhunski čevapi!
(y)
 
Imaš gore u drugom postu, Dedinjska ulica, prođeš pizzeriu Plimu, pa školu u GB i odma iza škole prva cesta lijevo.
Pretpostavljam da ideš iz Zg.
 
Hvala vam svima koji ste bili dio našeg trćeg po redu moto sureta. Što reći, koju poruku poslati, nemam riječi, jer bilo je prepre ludo, došlo vas je iznad svih očekivanja, popili ste nam svu pivu i gemišt, pojeli vola i sve čevape, ma da su bila još 2 vola i njih bi pojeli, pa ljudi božji kaj vi samo na Bistru dolazite jesti, ne postoji valjda nijedna kuhinja na svijetu koja bi mogla utažitu takvu glad i žeđ koja je sinoć vladala u Bisti!!!

Hvala vam svima, nevjerojatno je vidjeti listu klublova s upisanih 100 klubova, podržali ste nas nevjerojatno!! Nažalost premalo nas je da uzvratimo ovakav posjet i u idućih godinu dana posjetimo svih 100 klubova koji su bili kod nas, ali trudit ćemo se!!!

Inače i večeras je program na istom mjestu, festival tamburaških bandova, a ekipa MK Bistra peće još 100kg čevapa i rastaće još 1000 litara pive i vina, pa navratite!!

Fotke za koji dan na Facebooku i forumu.
 
Ja sam bio sa ekipom u subotu, super organizacija samo mi se onaj drugi bend nikako nije svidio.
Cevapi su bili vrhunski  (y) (y) (y)
 
bili smo u petak i bilo je do jajc, marijan ban car samo takav - napravil je super feštu - sve pohvale za susret  (y)
btw. tko je onaj lik kaj je slikal sa povecim aparatom tam ispred bine u petak, gdje se mogu naci njegove slike, fejs il .... ????
pozzz
 
Sve pohvale MK Bistra,vol odličan,cijene odlične,ekipa odlična sve 5 samo ste pokazali kako niste jedni od onih,a nažalost sve ih je više koji rade susrete za profit,a sve manje za bajkerska druženja.Samo ostanite takvi (y)
 
majstor40 said:
bili smo u petak i bilo je do jajc, marijan ban car samo takav - napravil je super feštu - sve pohvale za susret  (y)
btw. tko je onaj lik kaj je slikal sa povecim aparatom tam ispred bine u petak, gdje se mogu naci njegove slike, fejs il .... ????
pozzz

To mi je bio buraz, bit će ovih dana fotke na facebooku i ovdje na forumu dok ih posortiramo i uredimo. Pošto smo imali i program u nedjelju na istoj lokaciji tek smo se sinoć vratili doma ženama i djeci nakon što smo rasčistili mjesto "zločina"  :D
Sad sređujemo dojmove, pa će i slike danas ili sutra na forum i facebook.

Još jednom hvala vam na posjetu i druženju tijekom ovog nezaboravnog vikenda, vidimo se idućih vikenda na drugim susretima!
 
Chvembo said:
To mi je bio buraz, bit će ovih dana fotke na facebooku i ovdje na forumu dok ih posortiramo i uredimo. Pošto smo imali i program u nedjelju na istoj lokaciji tek smo se sinoć vratili doma ženama i djeci nakon što smo rasčistili mjesto "zločina"  :D
Sad sređujemo dojmove, pa će i slike danas ili sutra na forum i facebook.

Još jednom hvala vam na posjetu i druženju tijekom ovog nezaboravnog vikenda, vidimo se idućih vikenda na drugim susretima!
navodno je bilo i snimanje sa onog zmajčeka  :misli: