MK Brod 9. MEGA BIKERS SUSRET 11. 12. 13. svibanj 2012.

Added to Calendar: 11-05-12, 12-05-12, 13-05-12

Status
Not open for further replies.
ivanSB said:
u Orašju ulaz SVIMA 5KM (20kn) i nitko nekaže A, a vidi ovdje frke .....

o programu i posjećenosti tih 2 motosusreta mislim da netreba komentirat

velika je razlika između 20 kn i 60 ili 70 koliko je bilo u brodu, pogotovo u današnje vrijeme, ali naravno da to nije razlog, tko će doći, doći će i da je ulaz 150 kn, koliko je bio u puli jedne godine koliko se sjećam  (y)
 
mr.mee said:
velika je razlika između 20 kn i 60 ili 70 koliko je bilo u brodu, pogotovo u današnje vrijeme, ali naravno da to nije razlog, tko će doći, doći će i da je ulaz 150 kn, koliko je bio u puli jedne godine koliko se sjećam  (y)

a nije nam bila VELIKA razlika kupit motor od 5.000€ - 10.000€, zašto ne vozimo motore od 500€ do 1.000€ , ma daj ....

ovdje se priča o principu koliko vidim, nije ni meni drago da bajker (orašje) plaća ulaz ili suvozač (Brod) , takva je odluka i to treba POŠTOVAT

Tolko od mene ..... pooozzzz  :wink:
 
ivanSB said:
a nije nam bila VELIKA razlika kupit motor od 5.000€ - 10.000€, zašto ne vozimo motore od 500€ do 1.000€ , ma daj ....

ovdje se priča o principu koliko vidim, nije ni meni drago da bajker (orašje) plaća ulaz ili suvozač (Brod) , takva je odluka i to treba POŠTOVAT

Tolko od mene ..... pooozzzz  :wink:

sve je to istina, zato sam i napisao tko hoće doći, doći će i da je ulaz 150 kn  (y)

princip je taj koji je mnoge ljude pokopao

i od mene, do iza susreta  :mrgreen: (y)
 
ivanSB said:
a nije nam bila VELIKA razlika kupit motor od 5.000€ - 10.000€, zašto ne vozimo motore od 500€ do 1.000€ , ma daj ....

ovdje se priča o principu koliko vidim, nije ni meni drago da bajker (orašje) plaća ulaz ili suvozač (Brod) , takva je odluka i to treba POŠTOVAT

Vidis kako znas prepoznat poantu price.  :wink:

BEŠO - SB said:
Mačak pa cijela moto-nacija zna TEBE i TVOJU GOSPOJU,tko bi vama naplatio ulaz i time se osramotio jer vas nepoznaje kao stare i prave bikere

Upravo to sam dozivio prve godine naplate od strane (nekih) klupskih kolega i to u vrijeme dok sam jos bio clan, (ali necemo sad ponovo o tome, postujem ovo sto si rekao).
 
Gato said:
Upravo to sam dozivio prve godine naplate od strane (nekih) klupskih kolega i to u vrijeme dok sam jos bio clan, (ali necemo sad ponovo o tome, postujem ovo sto si rekao).

-  eeeeeeee, ali tada nisi bio toliko medijski eksponiran, a vid' te sad  :mrgreen:
 
jelka said:
e, zaboravila sam pitat....jel bude kakvog kulena  :misli: :mrgreen:
Bude ali da bi ga probala potrebno je imati još nešto osim želje za konzumacijom(šta na PP)
 
BEŠO - SB said:
Bude ali da bi ga probala potrebno je imati još nešto osim želje za konzumacijom(šta na PP)

  :misli: nešto si mi previše tajanstven  :mrgreen:

... evo ja imam želju za konzmacijom kulina, ali da li imam ono nešto? :neznam:

 
                :LOL:

       
 
BEŠO - SB said:
Bude ali da bi ga probala potrebno je imati još nešto osim želje za konzumacijom(šta na PP)
opa miki  :mrgreen:

DADO+ said:
  :misli: nešto si mi previše tajanstven  :mrgreen:

... evo ja imam želju za konzmacijom kulina, ali da li imam ono nešto? :neznam:

 
                :LOL:

       
ne guraj se preko reda  :jesus: :LOL:
 
BEŠO - SB said:
  Predlažem svima koji misle posjetit moto susret u Brodu da pogledaju naprjed kakav ih program očekuje i ako im to nije dovoljno za doći onda dođite iduću godinu jer će biti još bolje nego ove pošto je jubilarna.
  NE SEKIRATI SE,NE SEKIRAT DRUGE,NE ZAHEBAVATI,na ulazu ima da stoji transparent ko u svatovima-dobro došli dragi gosti
 
DADO+ said:
  :misli: nešto si mi previše tajanstven  :mrgreen:

... evo ja imam želju za konzmacijom kulina, ali da li imam ono nešto? :neznam:

 
                :LOL:

     
Nemaš,sjedi 1.
 
jelka said:
a taman sam ti pivu mislila platiti ...ustvari, ak ne dđeš to znači da mi otpisuješ sve kamate  :misli: :mrgreen:


Oš meni platit  :mrgreen:
 
BEŠO - SB said:
  NE SEKIRATI SE,NE SEKIRAT DRUGE,NE ZAHEBAVATI,na ulazu ima da stoji transparent ko u svatovima-dobro došli dragi gosti


Samo malo  :misli: jel trebam sa barjakom na ulaz  :mrgreen:
 
Pitao sam na početku teme ako voziš muškog suvozača jel on u kategoriji plačanja ili nije?Jer moraju pokazati papire o istospolnoj zajednici ili mogu proć kao prijatelji(klubski npr).
 
a ako dođem ja sa svojim motorom, ali ne vozim ja nego  dotepenec koij nema svoj motor a vozi moj ...jel onda moram ja platiti kartu  :misli:
 
jelka said:
a ako dođem ja sa svojim motorom, ali ne vozim ja nego  dotepenec koij nema svoj motor a vozi moj ...jel onda moram ja platiti kartu  :misli:

- mislim da takve kombinacije, ni ljudima sa najduljim iskustvom u odrađivanju ulaza, nisu pale na pamet

      :mrgreen:
 
Status
Not open for further replies.