MK Brod 9. MEGA BIKERS SUSRET 11. 12. 13. svibanj 2012.

Added to Calendar: 11-05-12, 12-05-12, 13-05-12

Status
Not open for further replies.
DADO+ said:
-  eeeeeeee, ali tada nisi bio toliko medijski eksponiran, a vid' te sad  :mrgreen:
Mislim da mi nakon 30 godina na motoru ne treba bilo kakvo eksponiranje da bi me (barem lokalna) raja prepoznala. :mrgreen:
 
Gato said:
Mislim da mi nakon 30 godina na motoru ne treba bilo kakvo eksponiranje da bi me (barem lokalna) raja prepoznala. :mrgreen:
gle sad si već omatorio a nova djeca stupaju na scenu tak da ipak ponesi 60 kn da te ne vrate natrag pošto si domaći ,možda te ne prepoznaju ,obično su pripravnici na ulazu , :LOL:
 
merlin68 said:
gle sad si već omatorio a nova djeca stupaju na scenu tak da ipak ponesi 60 kn da te ne vrate natrag pošto si domaći ,možda te ne prepoznaju ,obično su pripravnici na ulazu , :LOL:

gospon pljus ; jajić ....... :misli: :mrgreen:
 
BEŠO - SB said:
Ljudi u čemu je problem,pa više nitko i nevozi suvozače,samim time nema ni problema.Mogu reći da kao član MK Brod idem na puno susreta i točno znam koji su biker parovi,jamčim da ti suvozači neće plačat ulaz jer su bikeri ali samo trenutno na zadnjem sicu,pa najbolje da će Ćis(MK ĐAKOVO) ili Iko(ČOPOR-PŽ) ući besplatno,a supruge da će platit ulaz kad svi znamo da su one kao suvozačice veće bikerice od 70% ovih koji se smatraju bikerima.Reda kod ulaza mora biti i bit će ga ali sa sigurnošću mogu reći da nerješivih situacija neće biti,toliko toga dobrog je pripremljeno da onima koji se imalo dvoume doći ili nedoći ozbiljno poručujem nemojte
dvojit,dođite i sigurno će te se odlično zabavit,ipak Slavonski Brod je to.
Hocete li i kod nas doci ili jos uvijek ne idete na seoske susrete?
 
Ajd malo smirite strasti 8)
 
vlais ng said:
Hocete li i kod nas doci ili jos uvijek ne idete na seoske susrete?
A kad to mi nismo bili kod vas?Do sada je uvijek bilo više BROĐANA na Strmcu nego li Gradišćana u Brodu,stoga je vrijeme za uozbiljit se u ovoj temi,vrlo smo strpljivi i tolerantni na koje kakva podhebavanja ali potrošili ste bonus i moglo bi se dogoditi da se pojedincima zahvalimo na dosadašnjoj suradnji,nemožeš mi se posrat na prag kuće pa još tražit toalet papir.....
 
Imate svoje forume,fejs i mobitele i tamo riješavajte nesuglasice.
 
BEŠO - SB said:
A kad to mi nismo bili kod vas?Do sada je uvijek bilo više BROĐANA na Strmcu nego li Gradišćana u Brodu,stoga je vrijeme za uozbiljit se u ovoj temi,vrlo smo strpljivi i tolerantni na koje kakva podhebavanja ali potrošili ste bonus i moglo bi se dogoditi da se pojedincima zahvalimo na dosadašnjoj suradnji,nemožeš mi se posrat na prag kuće pa još tražit toalet papir.....
Bešo pališ se bezveze,čovjek te malo :banana2:
 
Sobzirom da mi niko ne odgovara na moje pitanje o ulazu pretpostavljam da ću ga moret platit.
Ajde mi bar recite kakve će biti cijene hrane i pića,pa da iskompenziram taj ulaz. :misli:
 
merlin68 said:
gle sad si već omatorio a nova djeca stupaju na scenu tak da ipak ponesi 60 kn da te ne vrate natrag pošto si domaći ,možda te ne prepoznaju ,obično su pripravnici na ulazu , :LOL:


Drug organ jesi ti siguran u svoju tvrdnju  :misli:
 
Munja said:
Sobzirom da mi niko ne odgovara na moje pitanje o ulazu pretpostavljam da ću ga moret platit.
Ajde mi bar recite kakve će biti cijene hrane i pića,pa da iskompenziram taj ulaz. :misli:

Munjeni šta tebe pati ajd ti meni lijepo na PP  :mrgreen:
 
što se ponude pića i hrane tiče kao i prošle godine stim da smo ove godine pojačani sa jednim etno šatorom.kom je skupo nek si ode  preko u bos brod kupit imajeftinog jelenka u q pack. dobro je ponet i pljosku sa rakijom ,ja jje često nosim.što se tiče brođana motorista koji hoće džaba kartu u srijedu i četvrtak su radne akcije u 15 h pa nadalje na lopatu pa ćemo razmisliti :mrgreen:penzionerima poseban tretman :mrgreen: (y)još bolje bi bilo instalirati i frižider u kofer pa će biti i ladno piće (y)
 
BEŠO - SB said:
A kad to mi nismo bili kod vas?Do sada je uvijek bilo više BROĐANA na Strmcu nego li Gradišćana u Brodu,stoga je vrijeme za uozbiljit se u ovoj temi,vrlo smo strpljivi i tolerantni na koje kakva podhebavanja ali potrošili ste bonus i moglo bi se dogoditi da se pojedincima zahvalimo na dosadašnjoj suradnji,nemožeš mi se posrat na prag kuće pa još tražit toalet papir.....

Nisam imao namjeru podj....
Nego citiram rijeci vasih clanova.
Uvijek smo dolazili kod vas u velikom broju ali ni nasi clanovi nemaju svi oznake kluba.
 
čaplje stižu u srijedu i četvrtak na radove i druženje :D, za pomoć spremni uvijek...ne treba karta, samo ladna piva (y)
 
widasb said:
čaplje stižu u srijedu i četvrtak na radove i druženje :D, za pomoć spremni uvijek...ne treba karta, samo ladna piva (y)

Mijenjaš kartu za pivu  :mrgreen:
 
Munja said:
Bešo pališ se bezveze,čovjek te malo :banana2:
  A ti se nebi palio....znaš ti i previše da bi ti išta morao dodat,vidimo se u prijateljskom ozračju. :bananapivo:
 
Dolaze naravno i mk Strmac Diablo u vecem broju kao i svake godine.
Tempiram vrijeme da dodem na vrucu janjetinu (y)
 
Status
Not open for further replies.