MK Brod 9. MEGA BIKERS SUSRET 11. 12. 13. svibanj 2012.

Added to Calendar: 11-05-12, 12-05-12, 13-05-12

Status
Not open for further replies.
widasb said:
čaplje stižu u srijedu i četvrtak na radove i druženje :D, za pomoć spremni uvijek...ne treba karta, samo ladna piva (y)

  (y) svaka čast


... uz naravno i jedan veliki poziv svim forumašima, za dolazak i na pripreme,  8)

posebno Gati - neka dođe  (y) kaže Abaz da mu je pripremio iznenađenje  :klopa:

            :LOL:
 
- e da i zaboravih  :mrgreen:


... tko dolazi i na pripreme, osim zahebancije  8) bit će i "malo" rada

pa svoje motorističke rukavice, uputno je zamijeniti ovima  :LOL:

32c_EFF_RUKAVICE_020.jpg
 
DADO+ said:
  (y) svaka čast


... uz naravno i jedan veliki poziv svim forumašima, za dolazak i na pripreme,  8)

posebno Gati - neka dođe  (y) kaže Abaz da mu je pripremio iznenađenje  :klopa:

            :LOL:
Gato se nakon zadnjeg unfalla i prebijene kicme razduzio sa tom vrstom rekreacije na koju me pozivate, tako da cu preskociti prigodu uz zahvalu na pozivu. :mrgreen:

P.S. Da neko nebi krivo shvatio da je svrha mog ranijeg pisanja grebanje za mukte ulaz, ne sekirajte se, rijesit cemo to po propisu na licu mjesta.
 
DADO+ said:
... uz naravno i jedan veliki poziv svim forumašima, za dolazak i na pripreme,  8)
pa kad bi se svi clanovi uhvatili lopate i cekica ne bi morao na forumu pozivati na pripreme..ima vas 300-tinjak  :misli:
 
suza do groba said:
pa kad bi se svi clanovi uhvatili lopate i cekica ne bi morao na forumu pozivati na pripreme..ima vas 300-tinjak  :misli:
  Nisi skužio DADU+,on poziva  sve FORUMAŠE članove kluba da dođu raditi,a ostale da sjede,zabavljaju se, nešto popiju i pojedu i da usput gledaju i uče kako rade članovi i simpatizeri MK BROD,Mačak je pozvan na  :hrana:,a ne na  :cijpadrva:, a svi su pozvani da ovaj vikend uživaju u rezultatima toga rada....
 
BEŠO - SB said:
  Nisi skužio DADU+,on poziva  sve FORUMAŠE članove kluba da dođu raditi,a ostale da sjede,zabavljaju se, nešto popiju i pojedu i da usput gledaju i uče kako rade članovi i simpatizeri MK BROD,Mačak je pozvan na  :hrana:,a ne na  :cijpadrva:, a svi su pozvani da ovaj vikend uživaju u rezultatima toga rada....
Bešo zaboravio si da sam bio clan MK Brod i sudjelovao u radu na susretima svih 5 dana,od 1. susreta do 7. kad sam izbacen iz kluba..tako da..hvala na pozivu,vidimo se u petak kod sanka!  (y)
 
BEŠO - SB said:
  Nisi skužio DADU+,on poziva  sve FORUMAŠE članove kluba da dođu raditi,a ostale da sjede,zabavljaju se, nešto popiju i pojedu i da usput gledaju i uče kako rade članovi i simpatizeri MK BROD,Mačak je pozvan na  :hrana:,a ne na  :cijpadrva:, a svi su pozvani da ovaj vikend uživaju u rezultatima toga rada....

... ovo boldamo, jer stoji :lolcry:

a Dado se kao i obično, samo dobro zahebava  :LOL:


                      (y)
 
suza do groba said:
pa kad bi se svi clanovi uhvatili lopate i cekica ne bi morao na forumu pozivati na pripreme..ima vas 300-tinjak  :misli:
:mrgreen:

- ne brini, biti će dosta  8)
 
na rad pozivamo samo one koji do vikenda nisu ništa zaradili, a što se tiče suze do groba istina do zadnje riječi (y)
 
Drago mi je zbog Mačka , prepoznali su u njemu čovjeka pa ga sad i pozivaju na  :klopa: :klopa: :drunk: :drunk:
 
merlin68 said:
Drago mi je zbog Mačka , prepoznali su u njemu čovjeka pa ga sad i pozivaju na  :klopa: :klopa: :drunk: :drunk:

- merline,

znam da i ti 100% dolaziš  :mrgreen: stoga radujem se tvom dolasku

i to sa crnom  (y)
 
vrlo rado ali moji planovi sežu drugačije , malo pauziranja pa onda opet na godišnji 15.06 i zna se kam se ide ,
 
merlin68 said:
vrlo rado ali moji planovi sežu drugačije , malo pauziranja pa onda opet na godišnji 15.06 i zna se kam se ide ,

- znam, zato sam i stavio ovog malog iza:  :mrgreen:


ali poziv svakako vrijedi  (y)
 
vele stariji ljudi nikad se nezna , možda se i vidimo ,ak posudim za benzin vrlo rado bi vidio taj mega spektakl ,korjeni mi vuku za Slavonijom pa ne sumnjam u gostoprimstvo, po slikama motora sa susreta imal bi ja kaj tam slikat za svoju arhivu,  (y)
 
merlin68 said:
vele stariji ljudi nikad se nezna , možda se i vidimo ,ak posudim za benzin vrlo rado bi vidio taj mega spektakl ,korjeni mi vuku za Slavonijom pa ne sumnjam u gostoprimstvo, po slikama motora sa susreta imal bi ja kaj tam slikat za svoju arhivu,  (y)

  (y)

i mi bi slikali tvoju ljepoticu ;)
 
merlin68 said:
Drago mi je zbog Mačka , prepoznali su u njemu čovjeka pa ga sad i pozivaju na  :klopa: :klopa: :drunk: :drunk:

Ne pretjeruj. :mrgreen:
 
Gato said:
Ne pretjeruj. :mrgreen:
hm , ja bum sve dal od sebe da dođem  ali nemogu obećat ,pitanje je i dal Crna može dobit vikend i to cjeli a to je već teže izvest , bar da skupim za benzin , bum ponijel ribice i vodu ,na sve sam naviknuo ,
 
  - evo još jedno pojašnjenje  :mrgreen:

ovi besplatno ne prolaze, samo zato, jer su na mopedu  :lolcry:

dumb_and_dumber_xl_01.jpg
 
Status
Not open for further replies.