MK Brod 9. MEGA BIKERS SUSRET 11. 12. 13. svibanj 2012.

Added to Calendar: 11-05-12, 12-05-12, 13-05-12

Status
Not open for further replies.
ovo vrijedi samo ako si gledao MAD MAX 2, znači ako je simbioza duža

gledao 2 puta,jel onda moram i pivo platit :misli:
 
theman900rr said:
Znači i dalje je tema u vezi ulaza!

- jok,

sad prelazimo, kao svake godine, na pitanje: da li treba nositi kacigu ili je ta dva/tri dana policija tolerantna?

        :LOL:
 
Munja said:
brate jel me ne prepoznaješ na slici?ja sam ti onaj ,ma znaš koji :misli:

To i ja znam, gluplji  :mrgreen:
Pitaš pizdarije, a na kraju ipak dođeš.  :jesus:
 
rogi said:
To i ja znam, gluplji  :mrgreen:
Pitaš pizdarije, a na kraju ipak dođeš.  :jesus:
Dođem brate tebe vidit,ove Brođane vidim svaki vikend :misli:
 
confusedbikefan said:
Dolazimo...    DADO+ Nadam se da se upoznamo i  :piva:

  (y)

- poseban prostor je pripremljen za pucanje i paljenje guma specijalno za tebe i ekipu  :LOL:

                    ;)
 
Dobro,palit gume necemo vjerojatno jer smo dalje od kuce (a i rezerve guma su nam na minimumu) a pucanje... Pa jel necemo moci pucati tamo gdje budemo? Ocemo morati ici negdje na posebno mjesto da isturiramo?  :misli:
 
confusedbikefan said:
Dobro,palit gume necemo vjerojatno jer smo dalje od kuce (a i rezerve guma su nam na minimumu) a pucanje... Pa jel necemo moci pucati tamo gdje budemo? Ocemo morati ici negdje na posebno mjesto da isturiramo?  :misli:
(y)

- ma samo ti pucaj - ovo je više info. za sve ostale - za paljenje guma, zaista ima poseban prostor zbog drugih ;)


... samo moram ti reć'; Bosanci su po pitanju pucanja auspuhom: jaaaaaaakiiiiiii  :LOL:
 
(y) Ja vjerojatno necu ni pucat jer planiram izvaditi kill switch da sacuvam motor sam od sebe,ali ovi moji Hondasi ce bit konkurentni... A mozda ostavim prekidac na uljari jos za Brod za oprostajno pucanje  :hehehe:  Znam da Bosance nemoz nadjebat u nicemu,al potrudit cemo se... Vidimo se...
 
imam nepouzdanu informaciju da će motor za extrem vožnju na zadnjem kotaču bi aprilija rsv4 od keca :mrgreen:prvi šatori danas stigli,atmosfera se lagano nabrijava . što se tiče pucanja i paljenja ,pa zato se zovemo megabikers samo brija i gruvanje :mrgreen:
 
varadero10 said:
imam nepouzdanu informaciju da će motor za extrem vožnju na zadnjem kotaču bi aprilija rsv4 od keca :mrgreen:prvi šatori danas stigli,atmosfera se lagano nabrijava . što se tiče pucanja i paljenja ,pa zato se zovemo megabikers samo brija i gruvanje :mrgreen:

  Ma tko još lud puca i turira na susretima, meni nekako najbolje za šankom :mrgreen:

    I šta ste rekli koliko deci će se točiti pivo da se znam izbaždarit :LOL:
 
varadero10 said:
imam nepouzdanu informaciju da će motor za extrem vožnju na zadnjem kotaču bi aprilija rsv4 od keca :mrgreen:prvi šatori danas stigli,atmosfera se lagano nabrijava . što se tiče pucanja i paljenja ,pa zato se zovemo megabikers samo brija i gruvanje :mrgreen:

- oš' i ti pucati?  :LOL:
 
varadero10 said:
razdužio sam naoružanje u akciji zbogom oružje :mrgreen:
  :LOL: he, he





i da ne bi bio ovo OFF  :mrgreen:


u kampu je FREE ložiti vatru, ali vodite računa o zaštiti od požara  :LOL: :LOL: :LOL:
 
DADO+ said:
(y)




... samo moram ti reć'; Bosanci su po pitanju pucanja auspuhom: jaaaaaaakiiiiiii  :LOL:
......ipak mislim da za uništavanje motora ima otvoren tečaj kod ekipa iz MK Vinkovci i MK Bullsi(gsx 1 000 R)..
 
BEŠO - SB said:
......ipak mislim da za uništavanje motora ima otvoren tečaj kod ekipa iz MK Vinkovci i MK Bullsi(gsx 1 000 R)..

  (y) 8)


- oni to više; orkestarno  :LOL:
 
u kampu je FREE ložiti vatru, ali vodite računa o zaštiti od požara 
                  xxx

Bez uvrede mala komparacija,gledam u Umagu zabranjeno loženje vatre u kampu,znači nema jeftine zabave i KONZUM roštiljade,papaš i cugaš za bonove koje na blagajni kluba kupiš
 
Status
Not open for further replies.