MK Brod 9. MEGA BIKERS SUSRET 11. 12. 13. svibanj 2012.

Added to Calendar: 11-05-12, 12-05-12, 13-05-12

Status
Not open for further replies.
DADO+ said:
:misli: uhhhhhhh, teško je to pitanje,

ali evo; ako ti "kažem" djeci se ne naplaćuje, mogao bi se sinčina i naljutiti  :LOL:


:neznam: ako je mal, golobrad, ponese osobnu ili zna neku recitaciju ...







    - mini je u ovoj priči nebitan :mrgreen:





te bas najbolje skužio  :LOL:  jel smije to na motorijadu,povorku itd...
 
Mini NINJA said:
te bas najbolje skužio  :LOL:  jel smije to na motorijadu,povorku itd...

- pa JBM miša jes' ti kad gledao defile?  :misli:


  U DEFILEU SVI SMIJU VOZITIII!   :LOL:




  ... nije zahebancija-stvarno, samo ako može pratiti  (y)
 
DADO+ said:
- pa JBM miša jes' ti kad gledao defile?  :misli:


  U DEFILEU SVI SMIJU VOZITIII!   :LOL:




  ... nije zahebancija-stvarno, samo ako može pratiti  (y)




aJ SUPER,  (y)
Ja moram na poslovni put al cu ga dobacit do tamo.  :mrgreen:
 
Nema promjena u terminima niti objavljenom programu,ako sve objavimo kako vas onda iznenaditi(Munja mora doći da bi se cjenikom iznenadio...Gato je bio u izvidnici i djeluje zadovoljno)...dakle samo gggaaaaaaaaaaaasssssssssssssss!
 
passenger said:
kuda je bolje krenut za slavonski brod(mislim iz ST),preko livna za zenicu-maglaj-doboj-derventa ili preko livna za jajce-banja luku....sl.brod :misli:
kojim putom je bolja cesta :misli:
što se treseš...dodjemo pa koji put nas nanese  :mrgreen: krivi ili pravi  :021: samo ponesi takuin  i rakiju :mrgreen:
 
- neki možda dolaze 1. put, pa pročitajte si ovu obavijest od MUP-a ;)


  http://www.brodsko-posavska.policija.hr//MainPu.aspx?id=125079



... sa posebnim naglaskom na ovo u vezi automobila:


c/p

"Na izletištu Poloj parkiranje će biti organizirano na način da će se vozila moći parkirati unutar izletišta.
Parkiranje na cesti prema Poloju i zelenoj površini s južne strane kolnika nije dozvoljeno."
 
STobulj said:
što se treseš...dodjemo pa koji put nas nanese  :mrgreen: krivi ili pravi  :021: samo ponesi takuin  i rakiju :mrgreen:

takujin mi je osta prosle godine u n.travniku,a rakije uvik ima (y)

MA-Zvone said:
Krećemo popodne, dobrovoljci za platit pivu nek se jave  :mrgreen:

(y)

vidimo se veceras gori
KO TO MORE - Tučepi
 
BEŠO - SB said:
(Munja mora doći da bi se cjenikom iznenadio...Gato je bio u izvidnici i djeluje zadovoljno)...dakle samo gggaaaaaaaaaaaasssssssssssssss!
Ma mene je lako zadovoljit: hladna pivica u dobrom drustvu i ja sretan. :wink:
 
ovo danas je bila sodoma i gomora  :LOL:


Oni koji nisu bili neka im je žao  :palacdolje:


svi oni koji su bili skidaju kapu do poda Gusarima  (y)
 
Petak,a toliko toga dobrog,veliki broj bikera iz mnogih Europskih zemalja,po mome zapažanju sa svih strana samo pohvalne riječi iako dopuštam mogučnost sitnih propusta...nekoliko fotki s naglaskom na Vuletu i TIGROVE "iz blata"...
 
Posječenost i zadovoljna lica,posebno oko stola MK OMIŠKI GUSAR...svi ih hvale pa ja namjerno neću.
 
Glazbeno-plesni dio publika je znala nagraditi...
 
E'o da se zahvalim na naplaćenoj ulaznici mojoj djevojci koja je prešla vjerovatno više kilometara od likova koji su radili na ulazu.
Nebitno je tih 60, 70 kuna, kol'ko već, jer iskreno ne znam koliko sam platio, nego princip. Mi, kao klub, smo došli na hrpi, al' eto, dečki su uredno pogledali tablice i shvatili da je red naplatiti ulaz mojoj suvozačici.
Na stranu to koliko sam ostavio novaca večeras i koliko ću sutra, al', jebiga, coffee rideri valjda znaju k'o je zaslužio platiti, a ko ne. Thumb's up!
 
Status
Not open for further replies.