MK Brod 9. MEGA BIKERS SUSRET 11. 12. 13. svibanj 2012.

Added to Calendar: 11-05-12, 12-05-12, 13-05-12

Status
Not open for further replies.
Dio plesnog programa djevojke su prenijele pod šator ali pod nadzorom jer nikad se nezna kome bi mogao pasti mrak na oči..
 
Novak i njegova djevojka nedvojbeno pripadaju bikerskoj populaciji i sigurno nisu taxi-grebatori stoga se ispričavam u svoje ime,a gostma hvala na ovakom odazivu...
 
Beso svaka cast na informacijama,samo nastavi tako...pozdrav svim clanovima kluba i njihovim gostima
 
DylanDog said:
E'o da se zahvalim na naplaćenoj ulaznici mojoj djevojci koja je prešla vjerovatno više kilometara od likova koji su radili na ulazu.
Nebitno je tih 60, 70 kuna, kol'ko već, jer iskreno ne znam koliko sam platio, nego princip. Mi, kao klub, smo došli na hrpi, al' eto, dečki su uredno pogledali tablice i shvatili da je red naplatiti ulaz mojoj suvozačici.
Na stranu to koliko sam ostavio novaca večeras i koliko ću sutra, al', jebiga, coffee rideri valjda znaju k'o je zaslužio platiti, a ko ne. Thumb's up!

Eeee Igore , ma ne znaju oni , al' zato imaju mentora Rašu na ulazu koji misli da zna tko mora platiti , a tko ne  :blank:
 
Bešo, gledam u koje vrijeme i nakon svega, a bio tek petak :naklon: :naklon: :naklon:
imaš volje stavljati slike na forum.  (y)


  e i  :mrgreen:

merlin68 said:
MAČAK je išao provjerit ko bu na ulazu stajal  :LOL:

POZDRAV OD "CAFEE RACERS"   :LOL: :LOL: :LOL:
index.php



- ono sa nekom ženom, mora da je Lory shebao stvar :lolcry:
 
Od tebe Dado nisam se mogao ni približiti ni jednoj djevojci, dami iliti ženskom stvoru. Tako da jedini sumnjivi si ti. :mrgreen:
 
  da poslije ne zaboravim, a tek počinje "ludnica"  8)


Hvala OMIŠKIM GUSARIMA  8), njihove delicije su i poslije vruće janjetine u kasnim satima, dobro došle!  (y)

lory said:
Od tebe Dado nisam se mogao ni približiti ni jednoj djevojci, dami iliti ženskom stvoru. Tako da jedini sumnjivi si ti. :mrgreen:

  :oops:  :0648:  :LOL: :LOL: :LOL:
 
DylanDog said:
E'o da se zahvalim na naplaćenoj ulaznici mojoj djevojci koja je prešla vjerovatno više kilometara od likova koji su radili na ulazu.
Nebitno je tih 60, 70 kuna, kol'ko već, jer iskreno ne znam koliko sam platio, nego princip. Mi, kao klub, smo došli na hrpi, al' eto, dečki su uredno pogledali tablice i shvatili da je red naplatiti ulaz mojoj suvozačici.
Na stranu to koliko sam ostavio novaca večeras i koliko ću sutra, al', jebiga, coffee rideri valjda znaju k'o je zaslužio platiti, a ko ne. Thumb's up!

Ništa strašno... Vidim da te Bešo zna pa ti lijepo vrati tih 60 kuna ili još bolje-plati rundu čevapa i cuge tebi u tvojoj suvozačici i bude faca kakva i je! Eto, svi sretni i zadovoljni... :mrgreen:
BEŠO- ZAKON!!!  (y)
 
lory said:
Od tebe Dado nisam se mogao ni približiti ni jednoj djevojci, dami iliti ženskom stvoru. Tako da jedini sumnjivi si ti. :mrgreen:

U krivo vrijeme radiš  :jesus:
 
DylanDog said:
E'o da se zahvalim na naplaćenoj ulaznici mojoj djevojci koja je prešla vjerovatno više kilometara od likova koji su radili na ulazu.
Nebitno je tih 60, 70 kuna, kol'ko već, jer iskreno ne znam koliko sam platio, nego princip. Mi, kao klub, smo došli na hrpi, al' eto, dečki su uredno pogledali tablice i shvatili da je red naplatiti ulaz mojoj suvozačici.
Na stranu to koliko sam ostavio novaca večeras i koliko ću sutra, al', jebiga, coffee rideri valjda znaju k'o je zaslužio platiti, a ko ne. Thumb's up!
Glede bisera sa ulazom, evo jedan iz moga (ili preciznije -zeninog) iskustva:
Dodjemo jucer na ulaz oko 13 h da bi ona dobila suvozacku ulaznicu jer radi 2. smjenu pa da moze poslije posla unutra, medjutim iste se jos ne dijele, iako je kompletna ekipa na ulazu i ulaznice su im u rukama. Objasnim da zena treba na posao u 2. smjenu i pitam jel bi mogla dobiti ulaznicu odmah, ali nista od toga.
Oko 17 h odem i pokupim ju na poslu, dovezem ponovo na ulaz, dobije ulaznicu, vratim ju na posao i mislim konacno rijeseno, ali jok :mrgreen:. Poslije posla dosla je autom na ulaz da ne moram ponovo ici po nju, (normalno, nakon dugog cekanja u koloni auta), ali neki genijalci zakljuce kako ona s ulaznicom suvozaca na ruci ne moze autom na Poloj, nego ju vrate. Mjesta za parkiranje naravno nema nigdje sve do pocetka Polojske ceste i onda kad se parkirala, ja moram motorom ponovo po nju da bi tako konacno i "propisno" usla.
Cemu toliko kompliciranje i ko tu koga, to valjda samo domacini znaju.
 
O nesposobnom klincu na ulazu koji me terao da skinem jaknu da mi stavi naruknicu ne vredi pričati s tim da je morao ići pitati jel mi iz Pž plačamo ulaz :palacdolje:
Veliki spektakl, puno ljudi,dobar koncert.

Gusari svaka vam dala (y)

Jedino još da Free rideri nisu prodavali meso i točili malo pivo(1dcl) po 12kn. :LOL:

 
Munja said:
O nesposobnom klincu na ulazu koji me terao da skinem jaknu da mi stavi naruknicu ne vredi pričati s tim da je morao ići pitati jel mi iz Pž plačamo ulaz :palacdolje:
Veliki spektakl, puno ljudi,dobar koncert.

Gusari svaka vam dala (y)

Jedino još da Free rideri nisu prodavali meso i točili malo pivo(1dcl) po 12kn. :LOL:
  :whistle: :whistle: :whistle: :whistle:
 
E, da. Ako netko nije shvatio, 60 kuna za suvozača je totalno nebitna stvar. Problem je u tome što se pravi nekakva razlika k'o je veći ili manji bajker. Totalna glupost.
Nikada nisam rekao riječi o naplati ulaza za bajkere, ako svi plaćaju, ok, nema frke, ako ne plaćaju - još i bolje, al' ovo nema veze s ničim. Na greškama se uči.
Uglavnom, nama petak bilo dobro, a to i je najbitnije.
I fala, Bešo!  :)

Brodski Blues Band nagodinu za glavni band!
 
DylanDog said:
E, da. Ako netko nije shvatio, 60 kuna za suvozača je totalno nebitna stvar. Problem je u tome što se pravi nekakva razlika k'o je veći ili manji bajker. Totalna glupost.
Nikada nisam rekao riječi o naplati ulaza za bajkere, ako svi plaćaju, ok, nema frke, ako ne plaćaju - još i bolje, al' ovo nema veze s ničim. Na greškama se uči.
Uglavnom, nama petak bilo dobro, a to i je najbitnije.
I fala, Bešo!  :)

Brodski Blues Band nagodinu za glavni band!

to ti je zato što si tako mali  :jesus: :jesus:

da si veći ne bi ti naplatili suvozačici ulaz, kao što nisu meni naplatili  (y) :mrgreen:
 
mr.mee said:
to ti je zato što si tako mali  :jesus: :jesus:

da si veći ne bi ti naplatili suvozačici ulaz, kao što nisu meni naplatili  (y) :mrgreen:
ko tebi smije šta naplatit? :misli: :mrgreen:
 
Munja said:
ko tebi smije šta naplatit? :misli: :mrgreen:

Njega kad vide pitaju kolko da mu plate da mirno udje. :LOL:

Munja said:
Jedino još da Free rideri nisu prodavali meso i točili malo pivo(1dcl) po 12kn. :LOL:
Sram nas i stid bilo! :mrgreen:
 
Da se komplicira na ulazu , to stoji.
Kao Moto klub dođemo sa "ženama u nas", neke suvozčice moraju platiti , neke ne  :misli:  , a vjerujem da znate ( mislim na dečke iz MKB) da većina naših suvozačica je standardna dodatna oprema na susretima bilo gdje da idemo a na kraju smo i gradski klubovi.

Al , ok .. nećemo sad više kritizirati nedorečenosti , već želim i pohvaliti odličnu organizaciju kao i uvijek.

Bandovi su bili O-DLI-ČNI bez obzira na ofucane Psihiće..odradili su vrhunski koncert  (y)


E da ,  nikako mi nisu jasni likovi koji se navozavaju  bez kaciga da im se pokaže njuška.
Vrhunac je bio neki lik za zelenom 10-kom .Papak , kćer od 5 godina i žena nagurani na rejseRRsku pilu i defile gore dole dok izbjegava kamikaze na skuterima koji kao stršljenovi  remete mali obiteljski ZEN :LOL: :LOL: :LOL: :LOL:
 
Status
Not open for further replies.