MK Brod 9. MEGA BIKERS SUSRET 11. 12. 13. svibanj 2012.

Added to Calendar: 11-05-12, 12-05-12, 13-05-12

Status
Not open for further replies.
- ja baš nemam vremena slikati i pisati, ali UTRKA UBRZANJA :naklon:


i je da su oba doktori za ut. ubrz. ali Dukac dobi BMW  8)
 
  DUCATI PANIGALE nakon tri starta motora ;) - neće mrcina da upali  :mrgreen:



novi apsolutni rekord UTRKE UBRZANJA - izlazna brzina preko 240 km/h

- svi misle da je predtrke vozio sa zadrškom  8)
 
Da, bolesno je bilo.
Ja sam bio na cilju i stvarno je bmw bio dosta blizu, a izlazna ductaija 243.
Samo zbog tog finala se isplatilo 2h kuhat  :D
 
Turc1n said:
Da, bolesno je bilo.Ja sam bio na cilju i stvarno je bmw bio dosta blizu, a izlazna ductaija 243.Samo zbog tog finala se isplatilo 2h kuhat  :D

  (y) (y) (y)

- meni koža na ruci još naježena  :mrgreen:

ČESTITKE POBJEDNIKU - iako ne volim zvuk tog stroja  (y)
 
Jebo utrku...ja sam se zaljubio vec preko nekoliko puta.....auuuu...al tu ima RRobeeee  :mrgreen:
 
da li su svi već otišli za Brod ili netko još kreće iz Zagreba... ne ide mi se samoj (na svom motoru!)
 
Trka bila odlična i pohvala ekipi organizatora.Posjetitelja svih uzrasta zaista mnogo,Gajs oduševio vožnjom i strojem,Dean i Matea sa ekipom dali svoj doprinos atraktivnim vožnjama,vruč dan ali vrjedilo je Italija-Njemačka 1:0...
Majica na momku iz MK VINKOVCI kao spomen na PRNJU i PEJU je pohvalno podsječanje na dva velika borca i bikera.....
 
photo.php
Zahvaliti se i reci da je bilo "DOBRO"...........? Glupost ..!!!!!!!!! Bilo je VELICANSTVENO  !!!!!!!! Nemam rijeci kojima bi mogao opisati organizaciju Mega Bikers-a ..... od prijema bendova , vrhunskog razglasa i opreme do ljubaznih clanova MK Brod koji su pokazali i ove godine kako se organiziraju moto susreti.........Veliko Hvala u Ime HIGH VOLTAGE Benda : Matiji , Mariju , Beši ( na potpaljivanju vatre .....) , i naravno Abazu Kralju na svemu sto je ucinio bar za Nas ... WE SALUTE YOU !!!!!!!!!!!!!!! SAMO NAPRIJED BRODJANI !!!!!
 
Gajsa posebno ističemo..... i u ime MK BROD čestitka na pobjedi i nagradnom fondu od 1 oo9 eura+pehar+pobjednički vijenac
 
HIGH VOLTAGE said:
Zahvaliti se i reci da je bilo "DOBRO"...........? Glupost ..!!!!!!!!! Bilo je VELICANSTVENO  !!!!!!!! Nemam rijeci kojima bi mogao opisati organizaciju Mega Bikers-a ..... od prijema bendova , vrhunskog razglasa i opreme do ljubaznih clanova MK Brod koji su pokazali i ove godine kako se organiziraju moto susreti.........Veliko Hvala u Ime HIGH VOLTAGE Benda : Matiji , Mariju , Beši ( na potpaljivanju vatre .....) , i naravno Abazu Kralju na svemu sto je ucinio bar za Nas ... WE SALUTE YOU !!!!!!!!!!!!!!! SAMO NAPRIJED BRODJANI !!!!!

auuuu, rasturili ste sinoc, svaka cast!!
 
BEŠO - SB said:
Gajsa posebno ističemo..... i u ime MK BROD čestitka na pobjedi i nagradnom fondu od 1 oo9 eura+pehar+pobjednički vijenac
Čestitke Gajsu... a dajte i ostala mjesta..tko je  bio jos na postolju???1000 i 600?
:mrgreen:
 
metalni said:
Čestitke Gajsu... a dajte i ostala mjesta..tko je  bio jos na postolju???1000 i 600?
:mrgreen:


1.Gajs
2.Doktor
3.Plavsic

A u 600
1.Zvona
A za druge ne zapamtih
 
frog said:
1.Gajs
2.Doktor
3.Plavsic

A u 600
1.Zvona
A za druge ne zapamtih

Plavšić se gadno pripremao za ovu utrku. Naime, od silnih priprema samo je gorivo natočio!  :cool:
Šta bi bilo da je lanac podmazao!
Čestitke vinkovčanima na rezultatu.
 
Dobar susret,dobre utrke!gajs opravdao moja očekivanja! (y)
I mojoj suvozacici nije naplacen upad.hvala brodanima na super provodu i ako Bog da vidimo se i do godine  (y)!
 
@w@ said:
Plavšić se gadno pripremao za ovu utrku. Naime, od silnih priprema samo je gorivo natočio!  :cool:
Šta bi bilo da je lanac podmazao!
Čestitke vinkovčanima na rezultatu.
da.prejebeno.gajs ima cijeli tim i pripreme motor po 200 000kn,plavsic izade iz radione presvuce se i na motoru od 5000 e tako dobro da moze odvozit,svaka mu cast
 
sve je bilo super, osim milion skutera koji se po poloju voze ko idioti, prošle god su ih parkirali preko puta auta, pobjeli sinoć zog kiše u Zg i kod Banove jaruge uleti ogromna srna u kolonu i pogodi ju kolega s najskupljim motorom, sreća naj..li su samo farovi a ja sam vozio iza njega i bilo je stvarno opasno i za njega i nas, odnekud je odma doletio i neko iz MK Vilenjaci, pa vjetar, kiša, sve u svemu veselo,
 
Meni bilo odlično ovo malo što sam pregrizao govno i ipak došao ...  :LOL: :LOL:

ali osim na ulazu i iza šanka nisam vidio nijednog člana MK Brod ...  :misli: :neznam:

ali su nas zato Free rideri ugostili samo tako ... :naklon:

P5112644.jpg


moram samo reći da mi suvozači ipak nisu morali platiti upad (možda zato jer su bili na svojim motorima  :LOL: )

par slika...

P5112643.jpg


P5112642.jpg


P5112641.jpg


P5112638.jpg


P5112637.jpg


P5112636.jpg


P5112631.jpg


P5112627.jpg


P5112625.jpg


P5112623.jpg


P5112622.jpg
 
Status
Not open for further replies.