MK Brod 9. MEGA BIKERS SUSRET 11. 12. 13. svibanj 2012.

Added to Calendar: 11-05-12, 12-05-12, 13-05-12

Status
Not open for further replies.
Gato said:
Njega kad vide pitaju kolko da mu plate da mirno udje. :LOL:
Sram nas i stid bilo! :mrgreen:

(y) :LOL: :LOL: :LOL:

bilo pravo fino i MK Nightmares se pravo dobro zabavio  :mrgreen:, osim ovih malih problema, ali to je zanemarivo  (y)



BTW. Ako je netko našao kakve ključeve od audia 80 neka se javi u inbox ili ovdje. Isto tako bi molio organizatore da obrate pažnju. Jedna osoba iz naše ekipe je negdje zagubila ključeve. Sva sreća pa smo bili blizu pa je mogla otići po rezervne.  (y)
 
Svaka cast na organizaciji. Prvi put sam na ovom susretu i PREZADOVOLJAN sam, atmosfera velicanstvena, kamp vrhunski, ozvucenje...... :D Jedino vam nisu cevapi bas nesto :D I vrijeme je posluzilo super ;) Samo, jutros je bilo hladno zaledio sam se u povratku kuci  :cry:.
 
mr.mee said:
(y) :LOL: :LOL: :LOL:

bilo pravo fino i MK Nightmares se pravo dobro zabavio  :mrgreen:, osim ovih malih problema, ali to je zanemarivo  (y)



BTW. Ako je netko našao kakve ključeve od audia 80 neka se javi u inbox ili ovdje. Isto tako bi molio organizatore da obrate pažnju. Jedna osoba iz naše ekipe je negdje zagubila ključeve. Sva sreća pa smo bili blizu pa je mogla otići po rezervne.  (y)

Vidim nisi baš u toku  :LOL:
 
ziggysb said:
Vidim nisi baš u toku  :LOL:

a jbg, prosvijetli me  :mrgreen: :mrgreen:

moro sam otić ranije zato što sam sad na poslu  :x
 
DANE~VK said:
da.prejebeno.gajs ima cijeli tim i pripreme motor po 200 000kn,plavsic izade iz radione presvuce se i na motoru od 5000 e tako dobro da moze odvozit,svaka mu cast
jel to onaj Gajs sirotan koji nije imao za operaciju a nakon par dana palio gume na mercedesu ispred San Antonia ,jel to onaj koji  vozi po Sesvetama bez kacige i luduje
 
DANE~VK said:
da.prejebeno.gajs ima cijeli tim i pripreme motor po 200 000kn,plavsic izade iz radione presvuce se i na motoru od 5000 e tako dobro da moze odvozit,svaka mu cast

nhf... ali kakve to veze ima ?!?  :misli:

postoji jedna stara narodna.... "Da je babi qurac nebi bila baba" ...  :jesus:
 
strasilo said:
nhf... ali kakve to veze ima ?!?  :misli:

postoji jedna stara narodna.... "Da je babi qurac nebi bila baba" ...  :jesus:
Ima strašilo ima ,NARAVNO DA IMA veze ,bum ti objasnil na pp ak te zanima da ne kvarimo temu
 
    Hvala na svemu i Gusarima i Free Raiderima i MK Brod (y)

  Bilo je odlično (y)
 
Mjesto za kamp predivno, bili uz samu rijeku u debeloj hladovini. organizacija vrhunska, štimung isto tako. sreo puno dragih mi ljudi iz gotovo pa cijele lijepe naše i susjedne. iskiso i smrzo se do kuće, ali je vrijedilo. pozdrav i čestitke brođanima i vidimo se iduće godine :)
 
Dobar party  (y)  Standardna atmosfera, puno prijatelja. Sve 5


Rašo druže  dužan si mi 60 kuna  :palacdolje:

 
ali osim na ulazu i iza šanka nisam vidio nijednog člana MK Brod ...  :misli: :neznam:

ali su nas zato Free rideri ugostili samo tako ...

  STRAŠILO je jako nesretan jer nije vidio članove MK BROD te je poklon klubu koji je ponio kao pravi gost morao vratit u Požegu.Svi oni dečki koji su radili na utrci,parkingu,obilazili goste i nudili im pomoć ukoliko im zatreba,brinuli da rade agregati,pazili da netko ne nastrada,brinuli da zamišljeno bude sprovedeno u djelo,pripremali  drva kako bi dragi gosti mogli roštiljat meso koje su donijeli i onda s njime na moto susretu MK BROD  častili svoje prijatelje kao pravi domaćini za STRAŠILA su neprimjetni...
Članovi MK BROD su po ljudima vidjeli da je njihov trud zapažen i od mnogih itekako pohvaljen,nisu reagirali gledajući stotine litara donešenog pića kako se pije i desetke roštilja kako cijelo vrijeme krcati mesom dočekuju SVOJE goste i time kradu novac kojim je MK BROD trebao pokrivat enormne troškove ovako spektakularno pripremljenog moto-susreta.Gospodine Josipović svojim izjavama vrjeđate sve članove kluba koji su se itekako potrudili da vi kao gost u Brodu budete zadovoljni ponuđenim programom,kritiku prihvačam u segmentu što Vas osobno nije dočekala delegacija kluba te Vam osigurala turističkog vodića koji bi Vas proveo prostorom gdje se organizirao 9.MEGA BIKERS SUSRET uz obavezno zaustavljanje na poziciji free kako bi iz Broda doma (u sebi)ponijeli više nego li ste donijeli,naravno gratis.
U ovako zahtjevnom projektu propusti su neminovni ali pravi prijatelji će na to upozoriti na PP ili nazvati telefonom ili doći u prostorije kluba i reći svoje mišljenje u svrhu da se propusti ne ponove ili da se svedu na najmanju mjeru,ovako javno pljuvanje govori više o onome koji je to rekao nego li o onom na koga se to odnosi.
Posjetiteljima ovog foruma se ispričavam na dužini posta,bikerima i posjetiteljima koji su bili na Poloju i koji realno sagledavaju učinjeno hvala na dolasku jer sve je i organizirano za vas i zbog vas.



















moram samo reći da mi suvozači ipak nisu morali platiti upad (možda zato jer su bili na svojim motorima  :LOL
 
BEŠO - SB said:
  STRAŠILO je jako nesretan jer nije vidio članove MK BROD te je poklon klubu koji je ponio kao pravi gost morao vratit u Požegu.Svi oni dečki koji su radili na utrci,parkingu,obilazili goste i nudili im pomoć ukoliko im zatreba,brinuli da rade agregati,pazili da netko ne nastrada,brinuli da zamišljeno bude sprovedeno u djelo,pripremali  drva kako bi dragi gosti mogli roštiljat meso koje su donijeli i onda s njime na moto susretu MK BROD  častili svoje prijatelje kao pravi domaćini za STRAŠILA su neprimjetni...
Članovi MK BROD su po ljudima vidjeli da je njihov trud zapažen i od mnogih itekako pohvaljen,nisu reagirali gledajući stotine litara donešenog pića kako se pije i desetke roštilja kako cijelo vrijeme krcati mesom dočekuju SVOJE goste i time kradu novac kojim je MK BROD trebao pokrivat enormne troškove ovako spektakularno pripremljenog moto-susreta.Gospodine Josipović svojim izjavama vrjeđate sve članove kluba koji su se itekako potrudili da vi kao gost u Brodu budete zadovoljni ponuđenim programom,kritiku prihvačam u segmentu što Vas osobno nije dočekala delegacija kluba te Vam osigurala turističkog vodića koji bi Vas proveo prostorom gdje se organizirao 9.MEGA BIKERS SUSRET uz obavezno zaustavljanje na poziciji free kako bi iz Broda doma (u sebi)ponijeli više nego li ste donijeli,naravno gratis.
U ovako zahtjevnom projektu propusti su neminovni ali pravi prijatelji će na to upozoriti na PP ili nazvati telefonom ili doći u prostorije kluba i reći svoje mišljenje u svrhu da se propusti ne ponove ili da se svedu na najmanju mjeru,ovako javno pljuvanje govori više o onome koji je to rekao nego li o onom na koga se to odnosi.
Posjetiteljima ovog foruma se ispričavam na dužini posta,bikerima i posjetiteljima koji su bili na Poloju i koji realno sagledavaju učinjeno hvala na dolasku jer sve je i organizirano za vas i zbog vas.

Bešo, hvališ se stvarima i ističeš stvari koje su na većini susreta sasvim normalna i uobičajena pojava... pa zaista ne vidim šta želiš reći ...  :misli:

Kući sam vratio 50-60 bonova jer ih nisam uspio iskoristiti, a kupio sam znatno više.... tako da sam ipak ostavio znatno više nego što sam gratis odnijeo.... jer od MK Brod nisam dobio gratis ništa...  :wink: ... a nisam ni tražio ...  :mrgreen:
 
e, DOBRO JUTRO  :shock:


  :misli: jel' zna tko kako je prošla na utrci ubrzanja AUTO ŠKOLA STOP?


mislim da je to ovo: :neznam:  :mrgreen:

0163.jpg
 
merlin68 said:
jel to onaj Gajs sirotan koji nije imao za operaciju a nakon par dana palio gume na mercedesu ispred San Antonia ,jel to onaj koji  vozi po Sesvetama bez kacige i luduje
tad nije imo ak si mu pomogo pitaj nek ti vrati...
 
                    ... e da i želim pozdraviti svih svojih "219" kolega iz MK Brod  i zahvaliti se na nesebičnom radu i trudu  :mrgreen:



        - žao mi je jedino ljudi koji su došli na motorima zbog ovog vremena/nevremena, a moraju se vratiti kući  8)
 
Ovo su prvi Brodski susreti u kojima sam sudjelovao kao član kluba. Naravno da mi je bilo prije zabavnije doći , zabavljati se i otići. Učlanio sam se isključivo iz razloga da pomognem ovoj nekolicini vrijednih ljudi koji su  većinom i moji dobri prijatelji tako da se priključujem Dadinim pozdravima onim "219" kolega (koliko nas je bilo u srijedu, četvrtak..????). Mi smo zaista dali sve od sebe da napravimo pravu stvar i bez lažne skromnosti mislim da smo i uspjeli u tome.Hvala i od mene svima koji su svojim dolaskom i dobrim raspoloženjem nagradili naš trud. Vidimo se i dogodine. Hvala.
 
Predobar susret ekipa ,klopa, cuga sve  (y) (y) (y) (y) (y)
jedina zamjerka slabo obilježen grad s oznakama "moto" tak da se ekipa stalno gubila po gradu :jesus: :jesus: :jesus: :jesus: :jesus: :jesus:
 
Status
Not open for further replies.