MK Brod 9. MEGA BIKERS SUSRET 11. 12. 13. svibanj 2012.

Added to Calendar: 11-05-12, 12-05-12, 13-05-12

Status
Not open for further replies.
Pozdrav svima,netko će se na ovo par fotki prepoznat,malo je reći hvala" momcima i djevojkama" iz MK OMIŠKI GUSAR koji su se nesebično potrudili počastit svoje i naše prijatelje.
Žao mi je svih koji su svoje nepotrošene bonove odnijeli kućama umjesto da su ih ostavili na odlasku svojim prijateljima s kojima su se družili.
Nadam se da vrijeme na povratku kućama nije pokvarilo opći dojam i da ste se svi sretno vratili :piva:


















































































image host
 
:LOL: :LOL: :LOL:mega giga susret puno motora malo kaciga  :police:
 
pozdrav svima koji su nas posjetili ,posebno dečkima s visa i dalmacije jer ih čeka težak put kući.uz sav trud neke stvari baš i ne budu kao što bi mi htijeli .ali eto trudićemo se ispraviti.posebno bi se zahvalio cc čaplje sl.brod,ove godine bez njihove pomoći bi bili u problemima.svima ostalima hvala i vidimo se , (y)
 
Največi dio foto galerije šaljem našim članovima širom planete da vide šta su propustili i ovim putem ih MK BROD pozdravlja(Tomulja obriši suze nije Irak tako daleko).
 
RC46 said:
:LOL: :LOL: :LOL:mega giga susret puno motora malo kaciga  :police:
da se lakse prepoznaju na slikama  (y)
 
varadero10 said:
pozdrav svima koji su nas posjetili ,posebno dečkima s visa i dalmacije jer ih čeka težak put kući.uz sav trud neke stvari baš i ne budu kao što bi mi htijeli .ali eto trudićemo se ispraviti. (y)

Ni ekipi pristigloj cak iz Ulcinja nece biti zgodno do kuce po ovom (ne)vremenu. Ja sam ovih par km do kuce vec bio promocene obuce i rukavica, srecom sam imao kisnjak. I jos nesto sto se vremena tice: mislim da je Abaz dooobro platio misu da sranje pocne pred sam fajrunt feste :wink:. Bilo bi steta da je pocelo samo nekoliko sati ranije i pokvarilo stimung.
Inace, sto se samog susreta tice, uz poneki propust (ukazivanje na neke od njih s moje strane nije bilo zlonamjerno), moram reci da je bilo kao i svake godine - odlicno. Bilo je za svakog ponesto i u svakom slucaju atraktivno, iako osobno preferiram manja druzenja, prije svega jer se na zalost u onolikoj masi jednostavno ne stignem vidjeti i popricati sa svima s kojima bih htio.
Iako sam osobno veci ljubitalj Gopca i ekipe, najvise sam gustao u Jagodama i bravurama dr. Zeleta, na koje smo se mi stari rokeri "razvalili", (jos me grlo boli od deranja :mrgreen:), ali i domaci Sljivin Plagijat, kao i uvijek izvrsni High Voltage su bili pun pogodak.
Gusari i gusarice su vec tradicionalno napravili svoj kulinarski show s najrazlicitijim dalmatinskim delicijama i svaka im dala za to :wink:. Bilo je guzve u njihovom satoru, ali je bilo i hrane i pica za sve, naravno gratis.

Sve u svemu, kao zakljucak posteno bi bilo reci: puno vise razloga za (y)  nego za :palacdolje: . 

 
ziggysb said:
Vidim nisi baš u toku  :LOL:
Nego, jesil ti ono zaboravio svog dorata na kisi u travi, na onoj livadi kod ulaza, (ili ga nisi mogao naci nocas :LOL:)?
 
...RAŠO hvala...i dogodine!
čaplje se super provele, bilo odlično oba dana, sve 5 (y) (y) (y)

p.s. netko već reče i ima pravo-- definitivno najlošiji ćevapi , 1,5cm i bezveze, sitnica, ali eto
 
BEŠO! (y) (y)

Hvala puno na velikoj pomoči oko organizacije i sprovođenja Moto igara te na svom velikom uloženom
radu na motosusretu, slikanju i pomoći gdje je got trebalo.
Hvala puno i sad na provedenom vremenu na forumu te stručnim odgovoru STRAŠILU.

RAŠO!  (y) (y)
Hvala puno na beskrajnoj borbi sa strujom i ostalim problemima.

Hvala svim članovima motokluba Brod na  uloženom radu u realizaciji 9. MEGA BIKERS SUSRETA

Hvala  MK. OMIŠKI GUSAR  na uloženom trudu i dalmatinskim specijalitetima.

Hvala članovima ČK. ČAPLJE na pomoći (revanš sigurno sljedi)

Hvala i svim ostalim sudionicima organizacije 9. MEGA BIKERS SUSRETA

Hvala MUP-u i ostalim službama koji su svojim radom i velikim zalganjem osigurali da ovakav MEGA BIKERS SUSRET prođe bez incidenata i u najvećem redu.

I NA KRAJU  HVALA SVIM BIKERSIMA  (y) (y) I SVIM POSJETITELJIMA  (y) (y) koji su uvećali naš 9. MEGA BIKERS SUSRET te im želimo da i iduće godine dođu na ljubilarne 10. MEGA BIKERS SUSRETE.
 
Hvala domaćinima na odličnom provodu, bilo je lijepo kao i svake godine. Drago mi je što sam upoznao nekolicinu gusara koji su nas obilato počastili sa svojim delicijama. Daj Bože zdravlja da se vidimo i dogodine. (y)
 
svaka pohvala organizatoru,jer tko je radio na organizaciji bar jednog susreta zna šta je to,vidi se da je dat maximum i pazilo se na svaku sitnicu,ja propusta nisam vidio,
dečki svaka čast  (y)
 
Tučepljani,sretno stigli kući (y)
povratak doma je bio horor film,snig,kiša,pa bura.......... :(

slike i osvrt sutra,idem leć sada,nemogu više gledat na oći :mrgreen:
 
Pozdrav od Tigrova...stigli smo doma mokri i u komadu hehe...susret je bio super...bendovi sve bolji od boljeg,ekipa za 10! Divim vam se na organizaciji cijelog događaja!Vidimo se i dogodine  (y)
 
Mega bikers susret je zaista opravdao svoj naziv i tko traži dlaku u jajetu on ce je naci.Činjenica je da se uložilo mnogo truda oko organizacije ovoga susreta i zato kapa do poda svima koji su učestvovali na bilo koji način u organizaciji istoga.Svi oni koji su u svojim klubovima aktivno uključeni u organizaciju mnogo manjih susreta(što ne znači da su loši) znaju da tu treba i te kako zapeti da bi sve prošlo kako treba.
Vrijeme na samom susretu je poslužilo ali u povratku je bilo kišno i hladno ali i to spada u bikerski život.Gostima koji su se vraćali na motorima na more sigurno nije bilo nimalo ugodno.
Omišanke nisu htjele u kombi u pratnji nego su sve istrpile na motorima sa svojim gusarima.
Pozdrav od MK UNITED Žepče.
Fotkehttps://plus.google.com/photos/108808195198670458716/albums/5742146505140967761 
 
BEŠO - SB said:
Največi dio foto galerije šaljem našim članovima širom planete da vide šta su propustili i ovim putem ih MK BROD pozdravlja(Tomulja obriši suze nije Irak tako daleko).

Beso jos samo dva dana ,taman da se vrijeme popravi i stizem kuci....konacno...Koliko vidim po forumima susreti su prosli bez problema,stoga cestitam clanovima kluba i svim nasim prijateljima koji su pomogli u organizaciji.
 
bilo sve za 10  (y) gusari se zaista potrudili .... upoznali par novih ljudi ...vidili dosta starih poznanika... nema zamjerke
Bio sam skeptican zbog dugogodisnjeg pljucanja po forumima ali ovo je ipak zaista mega susret i sve je bilo na nivou

putovali natrag malo predugo,krenuli u 9h a dosli u 20.30h  :LOL:  kako passenger kaže uhvatio nas i snjeg pa je bilo nezaboravno  :LOL:

sveukupno susret za pamcenje  (y)
 
Status
Not open for further replies.