MK Brod 9. MEGA BIKERS SUSRET 11. 12. 13. svibanj 2012.

Added to Calendar: 11-05-12, 12-05-12, 13-05-12

Status
Not open for further replies.
vrhunski odrađeno  (y) po meni malo prevelik skup jer tek po slikama vidim koga nisam sreo a bili smo na istoj lokaciji  :mrgreen: Vidimo se i dogodine  (y)
pobjegao sam prije kiše , no zato još imam upalu vratnih mišića od borbe sa vjetrom  :undecided: omatorio sam  :embarrassed:
 
Bilo jaaaaaaaako dobro malo se radilo malo se pilo malo se družilo malo se ................


Samo da napomenem da ja nisam naplatio kartu niti jednoj suvozačici ili suvozaču  :mrgreen:


A htio sam naplatiti Divljim jagodama  :mrgreen:




 
Susreti su takvi kakvi jesu...nekome se to sviđa, nekome ne. Ja osobno najvecu zamjerku upucujem policiji koji su bili previse tolerantni. Valjda su sve i jedan lokalni drkađija na neregistriranom skutercicu ili quing jong sangu odlucili demonstrirati svoje pilane i to naravno samo u gacicama papucama i suncanim naocalama...naravno da je jedan takav izazvao kaos u nasoj maloj grupici koji je mogao kobno zavrsiti....
 
hondamoto said:
pobjegao sam prije kiše , no zato još imam upalu vratnih mišića od borbe sa vjetrom  :undecided: omatorio sam  :embarrassed:
To si skuzio tek sad? :misli: :LOL:
 
STobulj said:
bilo sve za 10  (y) gusari se zaista potrudili .... upoznali par novih ljudi ...vidili dosta starih poznanika... nema zamjerke
Bio sam skeptican zbog dugogodisnjeg pljucanja po forumima ali ovo je ipak zaista mega susret i sve je bilo na nivou

putovali natrag malo predugo,krenuli u 9h a dosli u 20.30h  :LOL:  kako passenger kaže uhvatio nas i snjeg pa je bilo nezaboravno  :LOL:

sveukupno susret za pamcenje  (y)

samo da se nadovezen na kolegu,stvarno organizacija vise nego na nivou,koliko je svita bilo (y),ljudi sve pet nema nijedne zamjerke (y)
samo janjetina i prasetina  su bile ravne nuli :palacdolje:(čovik je lešao-skuva a ne peka,polu krvavo,boze sacuvaj), Gusarima hvala na svemu (y), i svim ostalima s kim sam pijo i jeo  (y),jer vas je bilo puno pa da sad ne nabrajaj,da nebi koga izostavija :mrgreen:-ljudi hvala vam na svemu,
te jedno VELIKO HVALA MK BROD-u (y)
susret za PET (y) bravo momci (y)
pozdrav (y)

evo i malo slika....
 
još....
 
DADO+ said:
  :shock:  :misli:

- e pa stvarno :no:

hebi ga tipfeler  :0648:
 
još...
 
još...
 
kad se sitim onog sniga na povratku poviše kupresa i ledene kiše sledi mi se krv u žilama
al vridilo je i isplatilo se

pozdrav slavoniji (y)
 
poseban pozdrav za IgorC,

i želim mu se zahvaliti, jer je hrabro otvorio temu na jednom drugom forumu  :mrgreen:

      :LOL:  ;)


par slika od Igora  (y)

2012-05-12%252016.12.20.jpg


2012-05-12%252015.58.44.jpg


2012-05-11%252020.25.18.jpg



i sa jutarnje kavice  (y)

2012-05-12%252010.53.51.jpg

 
Kome je teško čitat baš sve postove bit će dovoljno pogledat što je stavio DADO+ i sve će mu biti jasno.Napokon čitamo komentare koji nas obvezuju za iduću godinu koja je jubilarna-20 godina kluba i 10.MEGA BIKERS SUSRET-
Slike majstora boljih od mene i snimke SB-tv dovoljno govore kako je ovaj vikend bilo u Slavonskom Brodu,Hvala svima koji svoje pozitivne komentare dijele sa moto populacijom i svojim fotkama potkrepljuju rečeno.
 
pozdrav svima koji su po ovom vremenu morali doma..ja sam se cak do sibinja smrznuo i pokisao :mrgreen: Bešo reko sam da cu te pohvaliti zbog nenaplacene ulaznice suvozacici..  (y) a sad ovaj tezi dio..misljenje je ko supak,svako ga ima jel tako!  :LOL: gobac super,plagijat,sing sing,high voltage  (y)  (y) divlje jagode za ukus nas mladjih malo spore pomalo dosadne  :sad:  cevapi za 35 kn premali kao i pivo za 10 kn..skuteri po kampu uzas..previse djece,policije..nista osobno prema nikome,samo moj dojam..pozz  :021:
p.s. molim vas nemojte mi obrisati i ovaj post  :LOL:  :LOL:
 
suza do groba said:
pozdrav svima koji su po ovom vremenu morali doma..ja sam se cak do sibinja smrznuo i pokisao :mrgreen: Bešo reko sam da cu te pohvaliti zbog nenaplacene ulaznice suvozacici..  (y) a sad ovaj tezi dio..misljenje je ko supak,svako ga ima jel tako!  :LOL: gobac super,plagijat,sing sing,high voltage  (y)  (y) divlje jagode za ukus nas mladjih malo spore pomalo dosadne  :sad:  cevapi za 35 kn premali kao i pivo za 10 kn..skuteri po kampu uzas..previse djece,policije..nista osobno prema nikome,samo moj dojam..pozz  :021:
p.s. molim vas nemojte mi obrisati i ovaj post  :LOL:  :LOL:

(y)
 
Status
Not open for further replies.