MK Brod 9. MEGA BIKERS SUSRET 11. 12. 13. svibanj 2012.

Added to Calendar: 11-05-12, 12-05-12, 13-05-12

Status
Not open for further replies.
Mozda je offtopic, ali kako je Gajs saltao na utrci ubrzanja, jer mu je lijeva noga bila spustena tokom trke ? Da li Dukac na ruckama ima nesto za saltanje ili.... ?
 
brzina said:
Mozda je offtopic, ali kako je Gajs saltao na utrci ubrzanja, jer mu je lijeva noga bila spustena tokom trke ? Da li Dukac na ruckama ima nesto za saltanje ili.... ?

Molim te pogledaj malo bolje snimke utrke ubrzanja
 
brzina said:
Mozda je offtopic, ali kako je Gajs saltao na utrci ubrzanja, jer mu je lijeva noga bila spustena tokom trke ? Da li Dukac na ruckama ima nesto za saltanje ili.... ?
Saltao je, ali zbog sjebane noge na malo neobican nacin, vidi se na snimci kad malo bolje pogledas.
 
Gato said:
Saltao je, ali zbog sjebane noge na malo neobican nacin, vidi se na snimci kad malo bolje pogledas.

Sori na nesporazumu, pogledao sam malo bolje finalnu trku u 1080p i ipak se vidi ;)
 
jimi.d said:
prvo što mi je zapelo za oko
Bitno je biti vidjen. Jebes glavu, narast ce nova! :zid:  :mrgreen:
 
Što reći, dobro smo se zabavili u petak i u subotu  (y)
Pozdrav momcima koji su nas vodili u subotu ujutro u bećarsku kuću  :cool:
Još da nije bilo kiše,snijega i bure u povratku kući bilo bi još bolje.
 
MA-Zvone said:
Što reći, dobro smo se zabavili u petak i u subotu  (y)
Pozdrav momcima koji su nas vodili u subotu ujutro u bećarsku kuću  :cool:
Još da nije bilo kiše,snijega i bure u povratku kući bilo bi još bolje.
Susreti sve 5. U bećarskoj bilo odlično.. Samo da smo mogli malo duže ostati.  :cheesy: Nadam se da se vidimo i nagodinu..  (y)
 
- evo još jedan filmić i posebna pohvala P. Vuleti  (y)

čovjek vozio i organizirao sa ekipom cross, radio i sudjelovao na utrci ubrzanja,
navečer palio gumu sa curom na motoru, pucao auspuhom
:mrgreen:
i to sve između ostaloga ;)

... šteta što to sve netko nije snimio, jer takve stvari ljudi vole vidjeti na moto-susretima  (y)


i naravno svima iz ekipe ENDURO CROSS TIGROVA (y)

Cross country staza Slavonski Brod
 
boRRis929 said:
Susreti su takvi kakvi jesu...nekome se to sviđa, nekome ne. Ja osobno najvecu zamjerku upucujem policiji koji su bili previse tolerantni. Valjda su sve i jedan lokalni drkađija na neregistriranom skutercicu ili quing jong sangu odlucili demonstrirati svoje pilane i to naravno samo u gacicama papucama i suncanim naocalama...naravno da je jedan takav izazvao kaos u nasoj maloj grupici koji je mogao kobno zavrsiti....
istina

- i meni je par balavaca koji su dizali prašinu po kampu išlo na živce,
  ekipa koja odrađuje parking morati će to bolje odraditi iduće godine  (y)


BTW mi smo danas malo bili vrijedni - tradicionalno se čistilo 8)

istina, Poloj izgleda kao  :shock: Woodstock - dan poslije, ali smo se malo i počastili  :klopa:



... puno mi je ljudi poslalo PP - pišite u temi ;)


jedan kolega mi je rekao - ljudi se lako naviknu na nešto dobro, pa traže dlaku u jajetu

zato sam i ja ove godine više pratio ovu temu i pisao - nego prošlih godina,
možda bojeći se, da li zbog recesije koja pogađa Hrvatsku i moto-svijet, ali i drugih stvari,

da MEGA BIKERS SUSRETI neće uspijeti ;)


- nadam se da ću iduće godine manje pisati i prepustiti temu nekome drugome   :mrgreen:

 
bilo nan je lipo i dobro smo se zabavili, fola gusarima ca su nas najili tako da smo se imali za cin napit.hihi.Stigli doma mokri do koze, ali vridilo je.   
Pozdrav ekipi i ako bog do vidimo se dogodine (y)
 
ovo je veeeeliki susret i ne kuzim kako ljudi mogu uopce povlaciti usporedbu sa nekim manjim susretom na koji je logocno da ce biti manje policije...manje skuterasa....cijelodnevno druženja sa domacinima ...... jednostavno nema uspredbe

Svak može naci nekakvih mana kao i ja ali s obzirom da je to ogroman projekt to bi bilo omalovazavanje veeeeelikog truda da ona mašinerija uopce proradi

Ne može se svakom udovoljiti jer kao sto vidimo bilo je policije a to je nekom  plus a nekome i ne....ja ih ne percipiram pa da me i ugazi na nogu ali sudeci po proslim god bili su sa razlogom i gledali debelo kroz prste

Forumasa cbr600rr npr upoznali slucajno do maloprije nisam ni znao da je forumas a momak nas vodio u 5h u bećarsku kucu...vratio nas u 7h u kamp da se ne izgubimo...mi išli spavati a on nositi ograde za trke ubrzanja koje smo  prespavali....kako da ja kažem onda sto protiv domacina kojeg je on predstavljao...naravno kad smo se digli on opet u kampu vjerojatno skroz na rezervi  jer trebalo i skupljati opet te iste ograde

Ljudi oko mene rošiljali svoje meso... imali svi i svoje cuge....muzika na nivou.... odlicno mjesto održavanja ...wc.... što vise od domacina tražiti ... tko se nije zabavio sam si je kriv

mislim da covjek ponekad treba priznati kao jedan moj prijatelj  :mrgreen: i reci bez srama da voli manje seoske partije jer onda lakše se istakne kao lola u selu  :mrgreen: i tamo mu bude uvjek najbolje a ovdje se uklopimo u veeeliku masu pa svak zase travu pase

pozdrav svima ..  :021:



 
boRRis929 said:
Susreti su takvi kakvi jesu...nekome se to sviđa, nekome ne. Ja osobno najvecu zamjerku upucujem policiji koji su bili previse tolerantni. Valjda su sve i jedan lokalni drkađija na neregistriranom skutercicu ili quing jong sangu odlucili demonstrirati svoje pilane i to naravno samo u gacicama papucama i suncanim naocalama...naravno da je jedan takav izazvao kaos u nasoj maloj grupici koji je mogao kobno zavrsiti....

Istina. Toliko seljačina je izgmizalo iz  lokalnih rupetina da je to za povraćat.
Mene stvarno čudi kako se svih ovh godina  ipak nema nesreća s obzirom na mačo-testosteron-hiper-brija-koks-ožujsko manevar vožnju po našoj maloj prčiji-
 
Sve pohvale domaćinima, bilo je odlično  (y) ! Samo mi se nekako čini da je bilo manje ljudi nego prošle godine.. neznam, nisam 100% siguran.. (možda se ljudi uplašili lošeg vremena)!
I kad smo kod vremena- u nedjelju smo se smrzli i pokisli do Valpova ko nikad  :palacdolje:  :mrgreen: !
Nebi sad bilo u redu kritizirat, al moram reć da me malo hrana razočarala, u nedjelju ujutro nismo mogli popit ništa osim kave a bio bih dao 50kn za litru mineralne i već je netko napomenio - nigdje u gradu nisam vidio putokaz u kojem smjeru je motosusret tak da se dosta ljudi gubilo po gradu!
Al sve je to zanemarivo i još jednom pohvale za sve.. vidimo se dogodine!  :wink:
 
kresho777 said:
Nebi sad bilo u redu kritizirat, al moram reć da me malo hrana razočarala,

Koliko cujem od ljudi i citam po forumu, uz povremene pizdarije s ulazom i prasinarenje klinaca na kojecemu po kampu, glavna zamjerka na inace dobar i kvalitetno organiziran susret je upravo klopa. Uvjerio sam se u to na svoje oci, jer recimo cevapi su bili ko one male gumene loptice-skocice i uz to polusirovi, a cijena im je posebna prica. Kako to nije prvi puta, ne znam postoji li kakva alternativa da se ubuduce taj masterchef :mrgreen: zamijeni nekim drugim, ili on ima monopol na rostilj na susretu?  :misli:
 
Gato said:
Koliko cujem od ljudi i citam po forumu, uz povremene pizdarije s ulazom i prasinarenje klinaca na kojecemu po kampu, glavna zamjerka na inace dobar i kvalitetno organiziran susret je upravo klopa. Uvjerio sam se u to na svoje oci, jer recimo cevapi su bili ko one male gumene loptice-skocice i uz to polusirovi, a cijena im je posebna prica. Kako to nije prvi puta, ne znam postoji li kakva alternativa da se ubuduce taj masterchef :mrgreen: zamijeni nekim drugim, ili on ima monopol na rostilj na susretu?  :misli:

:misli:

- ćevapi su se morali platiti, za raliku od hrane koju su Gusari dijelili džabe, tako da ćevape nisam ni probao  :?


mene su častili janjetinom, oba dana - tako da ne znam  :mrgreen:
 
DADO+ said:
:misli:

- ćevapi su se morali platiti, za raliku od hrane koju su Gusari dijelili džabe, tako da ćevape nisam ni probao  :?
Ja sam uzeo jedan za probu od sina i njegove ekipe i uvjerio se da su price ljudi o "kvaliteti" :mrgreen: istih tocne.
 
Gato said:
Ja sam uzeo jedan za probu od sina i njegove ekipe i uvjerio se da su price ljudi o "kvaliteti" :mrgreen: istih tocne.


- sram te bilo  :LOL:


EDIT:
mislim, kad su već bili još i mali ;)
 
Status
Not open for further replies.