MK Brod 9. MEGA BIKERS SUSRET 11. 12. 13. svibanj 2012.

Added to Calendar: 11-05-12, 12-05-12, 13-05-12

Status
Not open for further replies.
DADO+ said:
- sram te bilo  :LOL:


EDIT:
mislim, kad su već bili još i mali ;)
Uzeo samo da se uvjerim jesu li stvarno i okusom tako losi kako izgledaju... :mrgreen:
Krajnje vrijeme da mijenjate rostilj-majstora, puno ljudi ce imati manje razloga za prigovor.
 
Gato said:
Uzeo samo da se uvjerim jesu li stvarno i okusom tako losi kako izgledaju... :mrgreen:
Krajnje vrijeme da mijenjate rostilj-majstora, puno ljudi ce imati manje razloga za prigovor.

a :neznam:

ja ga ne biram ;)  i neki klupski su se žalili, ali neće javno  :mrgreen:


... meni uvijek da pride - na vagi, a bilo mi je i super pečeno i po izboru,
tako da svu zezanciju na stranu, ali stvarno ne znam  8)
 
DADO+ said:
a :neznam:

ja ga ne biram ;)  i neki klupski su se žalili, ali neće javno  :mrgreen:


... meni uvijek da pride - na vagi, a bilo mi je i super pečeno i po izboru,
tako da svu zezanciju na stranu, ali stvarno ne znam  8)


Su ovo neke insinuacije  :misli:
 
DADO+ said:
... samo za one koji razmišljaju na takav pokvareni način  :mrgreen:



nisam ja kriv što ti pišeš ono što najviše voliš  :LOL:
 
Rajić said:
nisam ja kriv što ti pišeš ono što najviše voliš  :LOL:

... ne znam na što misliš, ja meso koje volim pride je janjetina  :misli:


opet si mi nešto čudnovat u svojim razmišljanjima  :shock:

    :LOL:
 
DADO+ said:
... ne znam na što misliš, ja meso koje volim pride je janjetina  :misli:


opet si mi nešto čudnovat u svojim razmišljanjima  :shock:

    :LOL:
a ja mislila to moto susret :shock: :shock: :LOL: :LOL: :LOL:
 
da nažalost ćevapi su bili mali ,što se tiče hrane naš uvjet je bio da hrana mora biti obavezno pregledana uz certifikat,čovjek kupio ćevape u getrou i šta sad ,on se drži ugovora mi tu nemamo što za dodat.osim toga benjo je izuzetno korektan u radu s mk brod,i uz najbolju volju još nemamo alternativu.kao što je netko već napisao peklo je se po kampu sve u 16,djelilo se u vip šatoru takođe sve u 16,i grad je bio daleko 3km.normalno da mojim brođanima ima 1000 zamjerki ali eto mi u mk brod smo već navikli na to .a ni motosusret nije baš mjesto za gurmanska uživanja,to pišem iz nekih mojih skromnih iskustava. (y)
 
varadero10 said:
normalno da mojim brođanima ima 1000 zamjerki ali eto mi u mk brod smo već navikli na to .
Raso, prijatelju, smanji malo ribu :LOL:, ipak je u cjelini bilo OK. (y)
 
varadero10 said:
da nažalost ćevapi su bili mali ,što se tiče hrane naš uvjet je bio da hrana mora biti obavezno pregledana uz certifikat,čovjek kupio ćevape u getrou i šta sad ,on se drži ugovora mi tu nemamo što za dodat.osim toga benjo je izuzetno korektan u radu s mk brod,i uz najbolju volju još nemamo alternativu.kao što je netko već napisao peklo je se po kampu sve u 16,djelilo se u vip šatoru takođe sve u 16,i grad je bio daleko 3km.normalno da mojim brođanima ima 1000 zamjerki ali eto mi u mk brod smo već navikli na to .a ni motosusret nije baš mjesto za gurmanska uživanja,to pišem iz nekih mojih skromnih iskustava. (y)

kupio u getrou na isteku roka, i svakog prepolovio.  8)

druga je stvar sto vi previse trazite, pa se samo njemu isplati raditi. a vidi se i kako. (y)
 
kao što sam rekao , susret je bio vrhunski odrađen i ne vidim zamjerke po pitanju hrane, pića, cijena.... sve je bilo ponuđeno a ako se nekom nije svidjelo grad je zaista blizu.
Osobno , imam samo jednu zamjerku , a to su klinci na skuterima. Znam da se nije moglo sprijećiti njihovo divljanje i uljetanje na defileu , izvan kampa ih je stotinjak ćekalo da se priključi, no u kampu je druga prića , vozili su maltene kružne trke po prašnjavoj stazi a i među šatorima. 2-3 redara bi to lako mogli rješiti  :police:
Još jednom pohvale organizaciji i posebno u nekim momentima i pretolerantnoj policiji  (y) koja je svoj dio vrhunski odradila , a da nisu nikog zezali bez većeg razloga .
 
solar said:
kupio u getrou na isteku roka, i svakog prepolovio.  8)

druga je stvar sto vi previse trazite, pa se samo njemu isplati raditi. a vidi se i kako. (y)
... vidim i ti si se nauživao mesine  :LOL: :LOL: :LOL:

nego,

- ja samo citiram sve što ide na njegov račun, da slučajno ne bi nestalo :LOL:


možda se i on logira na moto-forum, pa ti odgovori :lolcry:
 
oracle said:
a ja mislila to moto susret :shock: :shock: :LOL: :LOL: :LOL:
Hallo "susjeda" iduće godine te očekujem u Slavoniji na našem kako god se to zvalo....
 
Ja bih pohvalio majstora koji je držao šator s hranom ,klopa je bila izvrsna od vratine,pečenke i kobasa i pljeskavica , ćevape nisam probao ali odokativnom metodom smatram da su bolji od 50% ćevapa koje sam probao općenito u kombinaciji sa lepinjom  (y)
 
hondamoto said:
kao što sam rekao , susret je bio vrhunski odrađen i ne vidim zamjerke po pitanju hrane, pića, cijena....
ako ti ne vidis zamjerku na pola poluprijesnih cevapa za 35 kn i pola poluvodenog piva za 10 kn..molim te bez uvede,al onda ne vidis dobro  :shock:

hondamoto said:
sve je bilo ponuđeno a ako se nekom nije svidjelo grad je zaista blizu.
pa jel to cilj organiziranja motosusreta..  :misli:
 
samo jedna stvar me zanima jer to kriva recesija ili su ljudi stvarno malo fiju fiju

jel se ide na susrete zbog cevapa i graha,zasto se po forumu najvise pise o susretima u slavoniji a posebno u brodu,

primjer umag 10 stranica,brod 20,free riders 26,ostali se lagano zagrijavaju i oni ce polako do 20,

u ostalom dijelu lijepe nase par stranica i to je to,

nemojte mi samo reci jer je ovo mega,giga susreti pa zato :021:
 
Hajdukforever said:
jel se ide na susrete zbog cevapa i graha,zasto se po forumu najvise pise o susretima u slavoniji a posebno u brodu,

primjer umag 10 stranica,brod 20,free riders 26,ostali se lagano zagrijavaju i oni ce polako do 20,

u ostalom dijelu lijepe nase par stranica i to je to,

nemojte mi samo reci jer je ovo mega,giga susreti pa zato :021:
jer su na moru bolji cevapi  :LOL:  :LOL:  :LOL:
 
jesmo timski al kenjaš malo puno,kako vodenasto pivo iz točionika.sredit ću ti da te isteraju iz mk sibinj :mrgreen: (y)
 
Status
Not open for further replies.