MK CASTRUM RIDERS, Novi Grad - BiH, 24.07.2010.

Added to Calendar: 24-07-10

castrum

New member
MK CASTRUM RIDERS, Novi Grad - BiH, 24.07.2010. organizuje 1st SUMMER CASTRUM BIKER PARTY
na lokaciji: Mlin na Adi, ušće rijeke Sane u Unu u trajanju od jednog dana.

Kamp na istoj lokaciji je otvoren i besplatan za bikere cijele sezone.

Informacije na: Tel: +387 65 531 858, +385 98 958 2090 (Sem)
                    http://www.mlinada-novigrad.jimdo.com


u sklopu kampa imamo 2 rafting camca, 8 i 6 osoba......i 5 ladji na raspolaganju za ljubitelje takve vrste rekreacije.....ture po dogovoru.....
23,24 i 25 07.10.....dnevni sadrzaj - ljetna ponuda, kupanje, rafting, ladjarenje, ribolov.......a subota uvece 24.07.bogat muzicki program......:
pro max band  - n.grad
alter ego        - gradiska
 
A sem moj pa jesi koji drugi datum moga naći nego ovaj pa da nemožemo doći jedni drugima

ali ja ti želim uspješan party pa se mi vidimo na nekom drugom samo da ja još malo ozdravim

POZDRAV I ŽIVIJA :bananapivo: :bananapivo: :bananapivo: :bananapivo:
 
eeeee prijatelju moj.....kad sam planirao gledao sam u  borisov kalendar , tamo je pisalo stankovci30.31..,i jos stoji
i rekoh to je to.....,a poslije vidim promjena :( , al nema veze, sta je tu je...zao mi je sto mi necete moci uvelicati party svojim prisustvom, kao ni ja vama..i zbog bestija i vecine koja bi dosla sa vama...no..vidimo se mi vec negdje, a kod nas je winter party 11.12.2010, pa bar to  :wink: , a iducu godinu cemo vec popraviti  :misli:
svako dobro i dobar party.....zivio ti meni  (y) 
:piva: :piva: :piva:
 
Pozdravljam ekipu znaš da sam u gužvi ali ću bar probati doći na par sati zbog tebe i ekipe sve naj....(spremi mi one slike iz Sremske Mitrovice i Biograda na cd ili e-mile pošalji)  (y) (y) (y)
 
Handžar said:
Pozdravljam ekipu znaš da sam u gužvi ali ću bar probati doći na par sati zbog tebe i ekipe sve naj....(spremi mi one slike iz Sremske Mitrovice i Biograda na cd ili e-mile pošalji)  (y) (y) (y)
Koja te gužva ubila  :misli:
 
:D :D bili na susretu, i iznenadili se vrlo dobrim tulumom ( osim što je vrijeme sraćkalo sa povremenom kišom ). Došli smo oko 22 sata i party je bio u punom zamahu, baš kak treba, ne previše ljudi, dosta mjesta i dobar rock. Pozdrav organizatorima, vidimo se obavezno i iduće godine (y) MK Big Chief Petrinja