MK CRAZYHILL RIDERS - Ludbreg 14.-16.05.2010.

Added to Calendar: 14-05-10, 15-05-10, 16-05-10

Nemo02

Member
MK CRAZYHILL RIDERS
11. motosusret na Otoku Mladosti u Ludbregu 14.-16.05.2010.

Kao što se vidi termin za naš susret je pomaknut tjedan dana unazad sa 21.05. na 14.05. Odluka je donešena nakon klupskog sastanka te ugodnog razgovora s predsjednikom MK Neandertal Bikers na obostrano zadovoljstvo.

Sviraju
PETAK:
MENADE (VŽ) 100% ŽENSKI ROCK BAND
DESPERADO
VRANE (POŽEGA)
NAKUPINA MI (VŽ)

SUBOTA:
DeROCK (DEUTSCHLAND, NÜRNBERG)
VRANE (POŽEGA)
THE BAND X (BEOGRAD)- REAL TRIBUTE BAND AC/DC
ZORAN MIŠIĆ I BEND

DEFILE JE U 16H, POSLIJE DEFILEA SU MOTO IGRE

ako ima zainteresiranih za noćenje u hotelu blizu susreta možete se javiti na 098/925-4730 - Damir, složio je spoznzorsku cijenu
 
Mislim da nije u redu upadati jedni drugima u datume o čemu se često i raspravljalo na forumu. Sve to stoji što si napisao, ali ovo je naš 11. motosusret i svaki je bio treći vikend u petom mjesecu, tako da je naš datum nije neočekivan ili namjerno upadanje u vaš ili nečiji drugi termin. To je tradicija kluba koju ćemo i dalje slijediti.
 
al onda bi po tradiciji trebalo bi 14.5 - 16.5? to je 3. vikend

btw, jel mogu dobiti kontakt nadležnog za bendove?


p.s. meni je to jedan od najboljih susreta u godini, i vjerujem da će biti jako puno ljudi kao i svake godine :D

otok rules!

pozzz it koprivnice
 
Dečki, bogme ste do sad imali uvijek 3 vikend a 14.05.10 je treći vikend!
Prvi vikend 1.5 je u subotu...
Tu je neko krivo računal...  :misli: :misli:
Inače, bili smo prošle godine kod vas zbog Opće ali i prošlih godina dok još nije bilo našeg kluba i mogu reći da mi je to sigurno jedno od najboljih mjesta, nije komercijalizirano, ima intimu, susretljivost i dobrodošlica je na daleko najvišem nivou i mogu reći da ste uzor kod toga  (y) (y)
Bilo bi lijepo da promijenite vikend pa da možemo (i k vama) doći  :D

Pozdrav...

Boris
 
dečki saka čast održali ste riječ vidimo se na susretu NEANDERTALCI dolaze kompletni
nabrijani na pivu ,finu papicu i dobru zabavu (y)
 
bikeri iz koprivnice dolaze sigurno, bili smo prosle godine i bilo je vise nego jebeno- svaka cast i sve pohvale na organizaciji i koncertu opce opasnosti
--- mogli bi i ove 2010 godine dovest opcu opasnost da zagrije otok---
pozzz
 
14. 5. imaju rotten ridersi h zaboku.... :misli: nadam se da bum stigel i k jednima i drugima.... :piva: hvala Bogu na trodnevnim susretima... (y)
 
(y) pozdrav hariju i ekipi.
 
I mi trenutno bez motora budemo dosli,naravno!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!  :mrgreen:
 
hebiga, planirala sam ali sad je drugi termin pa nista nazalost od mene. lani bilo dobro, nadam se da cete se zabaviti i ove  (y)
 
cro_ines said:
Jel se zna plan za subotu malo detaljniji, dal bude kakav defile u kolko sati i slicno....

Naravno da bude defile, kreće oko 16h
 
Dojdem naravno  :D

Nemo mi nekaj več dugo obečaje... ve se neš mogel izvuč  :mrgreen: