MK CRAZYHILL RIDERS - Ludbreg 20.-22.05.2011.

Added to Calendar: 20-05-11, 21-05-11, 22-05-11

Nemo02

Member
MK CRAZYHILL RIDERS
12. motosusret na Otoku Mladosti u Ludbregu 20.-22.05.2011.

Evo najava za početak, ostale informacije uskoro...
Lagani update, plakat  :mrgreen:

Smještaj za one koji vole spavati u miru može se rezervirati u hotelu RAJ na 098/9254-730 - Damir (vlasnik). Hotel je 500m od susreta, noćenje je 100kn pa ako zovete napomenite da je smještaj za bajkere i isto tako u hotelu Amaila se može rezervirati na
042 810-810 http://www.hotel-crnkovic.hr/



 
Nemo02 said:
MK CRAZYHILL RIDERS
12. motosusret na Otoku Mladosti u Ludbregu 20.-22.05.2011.
Evo najava za početak, ostale informacije uskoro.

zakej ste ove godine susret pomaknuli tjedan dana kasnije? sad ste v isto vreme kak i griffonsi... pa zašto???  :misli: :misli:
 
luda_baba said:
zakej ste ove godine susret pomaknuli tjedan dana kasnije? sad ste v isto vreme kak i griffonsi... pa zašto???  :misli: :misli:
sad sam gleda kalendar, griffonsi su 01.05  :rock:
 
gile noćna mora said:
sad sam gleda kalendar, griffonsi su 01.05   :rock:

tiskarska greška... na kalendaru pritisni na taj susret griffonaca i videl buš da je susret 21.5. kak je bil i lani (taj vikend)...  8) :mrgreen:
 
luda_baba said:
tiskarska greška... na kalendaru pritisni na taj susret griffonaca i videl buš da je susret 21.5. kak je bil i lani (taj vikend)...  8) :mrgreen:
pravo zboris  :cigle:
 
bit će ludo, pit ćemo i mlatit glavon dok nepadnemo u nesvist  :gitara:  :yoman:  :rock:  :drunk:  :drunk:  :drunk:
 
vidim ose :bananapivo: :bananapivo: :peace:
 
stižu i bračani....naporan vikend za dvojicu hrabrih ali šta se mora nije teško.... pozdrav i ugodna zabava u "ludom brijegu"...
 
Sorry, ali nismo izdržali dugo. Jebo vas DJ koji je puštao muziku. Samo srpski bendovi. Strašno. Pa kaj vas pere nostalgija? Jebo vas četnik Bora Čorba  :palacdolje: :palacdolje:, i sve njegove pjesme. Kaj niste imali ništa drugo za puštati?????? Katastrofa!!!!!!!!! Pazi stvar: " igra roken rol cela jugoslavija..." pa slobodno se ubijte i utopite u jezeru. Sramota  :palacdolje: :palacdolje: :palacdolje: :palacdolje: :palacdolje: :palacdolje: :palacdolje: :palacdolje: :palacdolje:
 
Moram još k tome dodati da je organizacija defilea bila katastrofa. Pol defilea vam se zgubilo jer se niko nije zmislil da kolonu formira bar na onom prašnjavom putu prek mosta i počeka da svi pređu most. Jer policiji je teško skužiti da je propusnost mostića jako mala (motor po motor) u odnosu na to kolko ih je bilo za prejti prek na drugu stranu. I onda dojdemo na prvo raskršće i tam obavezan STOP. Nema nikoga da regulira i zaustavi promet i naravno moraš propustiti aute. I naravno do kružnog toka više ni d od defilea. Svaka čast, u sve ove godine vaš defile je prvi di su se ljudi uspeli pogubiti i raspršiti.  :palacdolje: :palacdolje: :palacdolje: :palacdolje: :palacdolje: :palacdolje: :palacdolje: I onda još nema graha. Pa makar je kriza, 200 litri graha ne košta celo bogatstvo. Dečki sve pokude na vaš račun. Mislim da bum drugo leto preskočil Ludbreg i lepi subotnji dan ispunil nekom vožnjicom u dvoje.
 
Jo (tj mi)  sam/smo si tak složil/li kaj nam je dobro bilo...

Kak je bilo u globalu na motorijadi... nemam pojima.. s ljudima s kojima sam bio okruženi  mi je bilo dobro ( ali njima nije bilo dobro kad sam ja blizu njih bil :) ) ...
JA već odavno ne patim na izgled cijele motrijade.. Svi hvale umag.. nešto turbo za sve .. a .. da sam ja bil tam.. i nebi imao neko ok društvo .. definitivno mi nebi bilo dobro.. a to ne ovisi o organizatorima ili klubu nego o samoj situaciji...