MK Crows - Novi Travnik

MA-Zvone

Well-known member
MK Crows - Novi Travnik 22-24.7.
Vidim da sviraju Vrane u subotu, ima li tko kakvih informacija o programu i sl?
 
flajer otprilike kaže:

MK THE CROWS 99 NOVI TRAVNIK

10. MOTO SUSRETI
U NOVOM TRAVNIKU
22. - 24. 7. 2011.

PETAK
12:00 otvorenje moto susreta
doček gostiju
rok muzika uživo

SUBOTA
obilazak znamenitosti Novog Travnika
moto igre
muzika uživo (VRANE)

info MILKO
063/333-991


a fejsbuk:

Petak -- Docek gostiju
-- Uzivo Rock glazba
-- Do zore
Subota -- Organizovan obilazak znamenosti naseg kraja.
-- Defile
-- Moto igre
-- Muzika uzivo (VRANE)
-- Go-Go plesacice
Nedjelja --Ispracaj gostiju
-- Besplatno
-- Kava
-- Krofna
Dojdite u miru ili ostanite kuci!!!
 
imali kakvih informacija od domacina :misli:

Iz smjera Splita,koji je put bolji priko Livna ili priko Tomislavgrada(naravno priko granice kamensko),znali itko :misli: ,priko Tomislavgrada je blize navodno 30-ak kilometara

ajmo ljudi stogo odgovora,bili bi zahvalni (y)

kako bilo da bilo vidimo se u Travniku :mrgreen: (y)
 
passenger said:
imali kakvih informacija od domacina :misli:

Iz smjera Splita,koji je put bolji priko Livna ili priko Tomislavgrada(naravno priko granice kamensko),znali itko :misli: ,priko Tomislavgrada je blize navodno 30-ak kilometara

ajmo ljudi stogo odgovora,bili bi zahvalni (y)

kako bilo da bilo vidimo se u Travniku
:mrgreen: (y)
Ajde preko Livna nešto bolja cesta kako za koga,sutra ti šaljem da budeš okićen i pozdravi Ćiru sine  ;)
 
papillon said:
Ajde preko Livna nešto bolja cesta kako za koga,sutra ti šaljem da budeš okićen i pozdravi Ćiru sine  ;)
hvala sine,pripreme u tjeku  :mrgreen: (y)
 
a sta reci,voznja do travnika ko horor film,pocelo nas prat kisa vec na zadvarju pa sve do novog travnika,iza Šuice magla sa kisom ni sam neznam kako smo dosli,ali kad sam vidija kako su nas ljudi primili(domacini) i kako su drzali do nas nije mi bilo zao ni minute sta me istopilo ko pivca do gori,pitamo domacina(Oliver) na dolasku da nam rjesu neku sobu za nas trojicu u blizini partija,a momak ce koji je tocija pivu na defileju(Oliver),ma jarane kakva soba,spavate kod mene nista se ne sekirajte,dosli mi iz dalmacije pa cete mi sobu plačat,danas ste moja briga i nista vam nece falit,za placanje nije tija niti cut,jos se se i skoro najutija kad sam spomenija placanje

cjena pica smjesne,karlovacka 0.3dcl - 8 kuna(dvi marke),a kvaliteti cevapa je besmisleno govorit (y) (travnicki je naj bolji),fazol je bija pikante (y) ,prova svih vrsta rakija :mrgreen:
sve u svemu momci iz Mk Crows su pravi bajkeri i domacini do svakog gosta drzi i trudili se da nista nam nefali ni minute
VRANE osvirale vrhunski  (y)

Mk Crows-ima i nasem domacinu Oliveru i njegovoj sestri :naklon: jos jednom jedno veliko hvala i nemoj te zamirit stogo (y) :peace:
Mk Crows HVALA PUNO,POZDRAV I SRETNO


p.s
Zvone i Ljubo nemoj te zamirit ako sam izostavija stogo ;)
 
slike...
 
...
zadnja slika od nasih domacina (y) :naklon: :hello:

Fala vam ljudi jos jednom (y) (y) (y)
 
kiša je padala ali pored onakvih domaćina to je bio najmanji problem

i ja bi izdvojio ćevape a i ostalo je bilo upravo kako treba biti

hvala na dočeku i pozdrav Milku i ekipi
 
cak putem i nismo toliko pokisli, ali brate sto sam je kisa ujebala subotu to je strava  :LOL:


ali ono sto smo bili na susret, svaka cast  (y) malo ljudi ali ekipa  (y)
cevapi su me ocarali, zdrepceva krv za bambus  :0648:  milku svaka cast, a cak sam imala i osobnog konobara da mi pomogne donijeti cugu  :mrgreen: 


ako bog da i dogodine  :mrgreen:
 
*lady_750* said:
cak putem i nismo toliko pokisli, ali brate sto sam je kisa ujebala subotu to je strava  :LOL:


ali ono sto smo bili na susret, svaka cast  (y) malo ljudi ali ekipa  (y)
cevapi su me ocarali, zdrepceva krv za bambus  :0648:  milku svaka cast, a cak sam imala i osobnog konobara da mi pomogne donijeti cugu  :mrgreen: 


ako bog da i dogodine  :mrgreen:

(y)
pozdrav vidimo se
 
..evo i od ja koja fotkica  ;)
http://www.facebook.com/media/set/?set=a.2197866834578.130133.1484470852&l=eea256b0eb&type=1