MK "DEAD FROG" 13. - 15. srpnja 2007 - Gorski Kotar, Fužine

Added to Calendar: 13-07-07, 14-07-07, 15-07-07

doći će i nekoliko jahača..  :biker: :hrana2: :drunk: :rock: :wc: :povraca: :drunk: :skuter:
 
Vukopas said:
neznam tko će sve svirati,ali znam tko će biti suport  :mrgreen:

Ti bar nekaj znaš a ja ne znam niti kakav je program za Subotu niti koje bu se pivo točilo? :misli:
 
goc said:
Ti bar nekaj znaš a ja ne znam niti kakav je program za Subotu niti koje bu se pivo točilo? :misli:
to ćemo vidjeti na mjestu događaja..a ti bi još i pivu birao  :mrgreen:
oš sitnu ili krupnu kišu  :mrgreen:
 
Vukopas said:
to ćemo vidjeti na mjestu događaja..a ti bi još i pivu birao  :mrgreen:
oš sitnu ili krupnu kišu  :mrgreen:

kišu,najbolje nikakvu,kad već mogu birat......!
 
goc said:
kišu,najbolje nikakvu,kad već mogu birat......!
e, i 25 stupnjeva po noci da ne bude hladno :LOL: :LOL:
bestije stizu (y)
 
jučer bili preko dana ljudi su počeli stizati sprema se super fešta (y) (y)
 
I ja sam bila jucer navecer kratko...
Tko ide, neka se dobro obuce. Hladno je! Ali tko ce pit, ne treba se za to brinuti, hehehe  :wink: :mrgreen:
Mislim da ce danas biti puno ljudi i dobra atmosfera.  8) (y)
 
Odličan susret samo pohvale (y)
Samo se nadam da neće uvesti bonove u budućnosti ovako je puno bolje :wink:
 
Jako dobar susret  (y) (y) i meni jedan od dražih zbog lokacije.
Jedino je va šatoru bilo malo zima pred jutro,čak ni medica ni pomogla  :mrgreen:
 
Susret za pet i sto se tice vremena i sto se tice placanja i usluge na sanku (sankovima tj. sancima).  (y)
A,zima,zima. Ak je zima, nije lav.  :mrgreen:

PS  moja Cica grije bolje neg nafterica.
 
super susret nisam bio dugo ali bio malo u petak i malo u subotu i odlično!!!najveća pohvala što se moglo kupovat sve za pare a ne za monopoli novac :mrgreen: :mrgreen:
 
Bili smo u subotu navečer Silvio i ja.
Odličan susret, odlična pozicija. Onaj country bend je vrhunski.

Jedna kritika: pokupili smo stvari i otišli u nedjelju oko 8 u jutro, a da nismo imali gdje popiti kavu  :palacdolje:
 
susret odlićan sve 5 jedino  su  neke cjene  bile malo  prevelike,odojak 120,00 kn kila mislim da je to ipak malo previse .
 
motobubi said:
susret odlićan sve 5 jedino  su  neke cjene  bile malo  prevelike,odojak 120,00 kn kila mislim da je to ipak malo previse .
e vidiš tu griješite...odojak i ona drvena birtija nemaju veze sa klubom i moto susretom,to je inače stalna nastamba u koju se može doći bilo kada,i to su njihove cijene ,a da je previše..je,i nije čovjek dizao cijene,inače isto toliko košta.  i da...tamo se mogla popiti kava  :wink:
 




(Powered by frubar.net)