MK "EAGLE" - Grude, BiH 3.07.2009.

Added to Calendar: 03-07-09, 04-07-09, 05-07-09

Ibiza

Administrator
03.07.2009. M.K. „EAGLE“ – GRUDE (Drinovci), BiH


Više informacija o našem moto klubu možete vidjeti na našoj web stranici www.mk-eagle-grude.com
 
na ovo ću se potrudit doć( jbg kod nas je sezona radna full),ipak je pola krvi u meni drinovačke.  :mrgreen: (y)
 
Stršljen said:
na ovo ću se potrudit doć( jbg kod nas je sezona radna full),ipak je pola krvi u meni drinovačke.  :mrgreen: (y)
e onda da si došao pa da popijemo koju (y)
 
djekomax said:
ti moraš svakako a nebi bilo loše da dođeš i kod nas 29/30.05

kad bi svibanj imao bar 60 dana tada bi stigao sve obić što planiram, što nije isključeno da navratim
 
Svi bajkeri su dobrodosli i nakon 2 godine pauze ponovo smo dobili kamp na jezeru Krenica . Ove godine ce se odrzati 5 moto skup i moto klub EAGLE kao organizator se potrudio da bude party na nivou.Petak nastupa: ATOMSKO SKLONISTE i Cenrifuga. Subota nastupaju: CUVARI SVIRALA ,Kontrast,D"Krachers....                                   
 
jooooooooj, ubište nas........ali ... mislim da dolazimo i mi (www.mk-zupanja.com) navukli smo se na Hercegovinu kao djeca na trešnju...

prvo se vidimo u Ljubuškom.....  (y)  :LOL:  :mrgreen:
 
kažite ovom rođaku drugom s desna neka se hitno javi...  :LOL:  (y)  :LOL:
 
Goldy_zu said:
jooooooooj, ubište nas........ali ... mislim da dolazimo i mi (www.mk-zupanja.com) navukli smo se na Hercegovinu kao djeca na trešnju...

prvo se vidimo u Ljubuškom.....  (y)  :LOL:  :mrgreen:

(y) heehee  ooooooo SSOOOOKKKKOOOOLLLEEEEEE a tesko žabu natjerat u vodu heehee :jesus: (y)
 
Goldy_zu said:
jooooooooj, ubište nas........ali ... mislim da dolazimo i mi (www.mk-zupanja.com) navukli smo se na Hercegovinu kao djeca na trešnju...

prvo se vidimo u Ljubuškom.....  (y)  :LOL:  :mrgreen:

kad planirate krenut možemo zajedno
 
pozdrav gruđanima.evo prođe i ljubuški i sada ste vi na redu.nadam se samo da će vas vrijeme poslužiti,jer iako nije presudno dosta je bitno.vidimo se...