MK GORANSKI VUKOVI- ČABAR

black dog

New member
23.09 ODRZAVA SE U ČABRU 1.MOTO SUSRET ZNA LI NETKO MOZDA STA O TOM SUSRETU JA SAM BAS SADA DOBIJO PLAKAT PA SAM SE ZAINTERESIRAL
 
blaz said:
23.09 ODRZAVA SE U ČABRU 1.MOTO SUSRET ZNA LI NETKO MOZDA STA O TOM SUSRETU JA SAM BAS SADA DOBIJO PLAKAT PA SAM SE ZAINTERESIRAL
pa onda znaš nešto o tom susretu, možeš barem to sa plakata napisati da znaju i ostali.. ;)
 
I molim gospona Blaža da piše malim slovima. Hvala
 
-striptease (nina)
-food and drink
- besplatna klopa za bikere
-biker games
-bogata tombola
- bikers free entry

      live music:

BIG WAVE -rovinj
PHC-rjeka

    info:
slavko 0981624921
željko 0917251620
gerić 098439801
iže 098627678



isprika banditu i svima ostalim zbog velikih slova,
 
Ja ću se zaletit do gore,pa ako nema niš ,barem ću se malo provozit po Gorskom Kotaru 8)
 
Evo bili nas tri gore i uopće nije bilo loše,fažol izvanredan mješan sa divljači,cuga dosta jeftina,atmosfera dobra itd...
Motora cirka pedesetak,defile dosta dugačak od Smrečja preko Prezida,Čabra,Zamosta i Gerova.Bilo dosta Slovenaca,Delničana ,Čabrana i jako malo Rječana.Stajalo se na dva mjesta i dijelila besplatna cuga.
Svaka čast Čabranskim Vukovima stvarno su se trudili i ako im je ovo prvi susret.Jako su ljubazni i stalno nas častili cugom.
Do godine obavezno dolazimo (y) (y)
 
Streetfighter said:
čujem da je neki tip od 55g stradao kod delnica??? ima to veze s ovim susretom?
Navodno je neko poginul između Delnica i Fužina.Policija zatvorila cestu kod gornjeg Jelenja i promet preusmj.na Mrzle Vodice.Ali nema veze sa ovim susretom.
 
velik pozdrav vukovima iz čabra!!!trebali su samo malo više reklama stavit al za prvi put super !!(y)
 
Gorski mi je uvijek bio draga destrinacija, promaknula mi obavijest ove godine  :?
 
Evo da i ja kazem koju i ubacim par slikica jer sam ja bio paparaci, decki su se ful potrudili grah s divljaci (y)  , evo par slika